8. marca, g. 12.00- 16.00, Galeria Przymorze, Gdańsk

Babi Targ

We współpracy z Galerią Przymorze przygotowałyśmy dla mieszkanek Trójmiasta wyjątkowy Dzień Kobiet – 8 marca odbędzie się kolejna edycja BABIEGO TARGU, czyli wielkiej akcji wymiany ubrań. Imprezy nie mogą przegapić pasjonatki mody i niebanalnych strojów, bo BABI TARG to doskonały pretekst, aby na wiosnę zrobić gruntowny przegląd garderoby, pozbyć się zbędnej odzieży oraz za niewielkie pieniądze upolować niepowtarzalne perełki. Zwłaszcza, że impreza od lat przyciąga osoby fascynujące się modą, szafiarki oraz blogerki, kobiety które doskonale orientują się w najnowszych trendach, a jednocześnie wyróżniają się własnym stylem i swobodnym podejściem do obowiązujących trendów. BABI TARG już od ponad 7 lat gromadzi na wyjątkowych, trzygodzinnych spotkaniach osoby, które uwielbiają bawić się modą i strojami oraz spotykać się z innymi.

BABI TARG to lokalna odmiana znanych i coraz bardziej popularnych w Polsce ,,swapping parties”, polegających w głównej mierze na wymianie ubrań, butów i innych dodatków. BABI TARG jest najstarszą imprezą tego typu w Polsce, organizowaną regularnie od 2007 roku w Poznaniu i wielu innych miastach (m.in. Poznań, Bydgoszcz, Szczecin, Gdańsk i Kalisz). Przyciąga setki miłośniczek niebanalnych ubrań. Podczas spotkania można wymieniać odzież, buty, dodatki, biżuterię, ale również i kupować. Za niewielkie pieniądze uczestniczki imprezy mogą upolować niepowtarzalne ubrania czy wyjątkową biżuterię.
Założenie imprezy jest takie, by ubrania czy dodatki, których już nie nosimy, które nam się opatrzyły czy znudziły lub były po prostu nietrafionym prezentem i teraz ukryte są na dnie szafy, wymienić na coś innego. BABI TARG to także świetna okazja, by za grosze kupić ciekawe ciuchy czy biżuterię, bo, jeżeli transakcja wymiany nie dojdzie do skutku, zawsze można negocjować zakup.

Wymianie ciuchów towarzyszyć będzie mini kiermasz mody i designu, w którym wezmą udział m.in.:

GALAXYCLOTHES HAND PAINTED ART&DESIGN www.facebook.com/galaxyclothes.art.design

PRACOWNIA Z PRZYTUPEM www.facebook.com/Pracownia-z-Przytupem

MAKABRESQUE www.facebook.com/byMakabresque

GARNUSZEK PIĘKNA www.facebook.com/garnuszekpiekna

MY LOVELY www.facebook.com/MYLOVELYBAGS

OZDOBNIK http://ozdobnik.blogspot.com/

PRACOWNIA CUDÓW www.facebook.com/pracownia.cudow

FIRANJA www.facebook.pl/firanja

PEK MONIKA www.facebook.com/pekmonika

RETRO SZAFA www.retroszafa.eu

MI LUSSO www.facebook.com/Mi-Lusso

Osoby zainteresowane udziałem w tej sekcji proszone są o przesłanie na adres info@babilad.pl zgłoszenia (imię, nazwisko, marka, adres www/fanpage’a, e-mail, nr telefonu, opis marki – maks. 300 znaków).

PRZYDATNE INFORMACJE
Wstęp na imprezę jest bezpłatny, ale ze względu na ograniczoną liczbę miejsc osoby, które przyjdą z własnymi ubraniami na wymianę (lub sprzedaż) proszone są o wcześniejszą rezerwację miejsc, mailowo: info@babitarg.com (imię, nazwisko, nr telefonu).
Wstęp dla wystawców od godz. 11.00. Osoby, które nie wystawiają swoich ubrań zapraszamy od godz.12.00.
Dysponujemy ograniczoną liczbą stojaków. Prosimy wszystkie uczestniczki o zabranie ze sobą wieszaków, stojaków, krzesełek lub innych przedmiotów, które będą przydatne w wyeksponowaniu przyniesionych ubrań.

REGULAMIN BABIEGO TARGU/ 8.03.2014/ Gdańsk

1. Uczestnictwo w imprezie jest jednoznaczne z akceptacją postanowień niniejszego regulaminu.
2. Uczestnictwo w imprezie jest bezpłatne. Zgłoszenia od osób, które chcą się wystawić przyjmowane są pod adresem info@babitarg.com. Liczba miejsc jest ograniczona. Osoby odwiedzające nie są zobowiązane dokonywać zapisu na imprezę.
3. Ubrania, buty, dodatki i wszelkie sprzęty przynoszone na imprezę muszą być czyste i w dobrym stanie. Każda uczestniczka może wnieść maksymalnie 2 torby.
4. Organizator nie odpowiada za zaginione lub uszkodzone podczas imprezy rzeczy.
5. Organizator nie pobiera prowizji od sprzedaży i nie ponosi odpowiedzialności za ewentualne rozliczenia uczestniczek z Urzędem Skarbowym.
6. Wstęp na salę dla osób wystawiających między godz. 11.00 a 12.00. Wstęp na salę dla pozostałych osób – od godz. 12.00.

7. Liczba miejsc jest ograniczona. Pierwszeństwo udziału w imprezie mają uczestniczki, które dokonały zgłoszenia i przybyły na teren imprezy między godz. 11.00 a 12.00.

8. Uczestniczki i uczestnicy, wystawiający się na Babim Targu, muszą zabrać ze sobą wieszaki, stojaki lub innych przedmioty, które będą przydatne w wyeksponowaniu przyniesionych ubranek i sprzętów.
9. Jedno stoisko nie powinno zajmować więcej niż ok. 150 cm x 100 cm przestrzeni.
10. Każda osoba biorąca udział w imprezie akceptuje postanowienia niniejszego Regulaminu. W sprawach nieuregulowanych niniejszym Regulaminem wiążące są postanowienia Organizatora.
11. Osoby, które dopuszczą się złamania postanowień niniejszego regulaminu lub nie będą stosować się zaleceń organizatorek będą proszone o opuszczenie imprezy.

ORGANIZATOR:
Babiląd
www.babilad.pl

GALERIA PRZYMORZE
www.galeriaprzymorze.pl

prezymrze

 

 

 

 

Galeria Przymorze zlokalizowana jest w Gdańsku przy ulicy Obrońców Wybrzeża 1, w pobliżu najdłuższego w Europie Środkowej budynku mieszkalnego ,,Falowiec”.
Nowoczesna architektura obiektu została wkomponowana w otaczający krajobraz. Przylegający park z zachowanym pierwotnym drzewostanem dodaje uroku szklanej fasadzie Galerii – rotundzie.
Przestronne wnętrze zostało wykończone w drewnie, szkle, marmurze i stali. Ruchome chodniki i schody, zapewniają łatwe i komfortowe przemieszczanie się po Galerii. Przyjazny wystrój wnętrz oraz funkcjonalność obiektu dają możliwość zrobienia zakupów w miłej atmosferze. Galeria Przymorze oferuje:
– restauracje i kawiarnie w specjalnej strefie czynnej do późnych godzin
– sklepy i salony różnych branż: zdrowie, uroda, moda, upominki, kultura, rozrywka, usługi
– bezpośrednie sąsiedztwo parku
– ścieżki rowerowe
– znakomite położenie
– łatwy dostęp do komunikacji miejskiej
– przestronny parking z nowoczesnym systemem AFA parking.

PATRONAT:

logo stylistkiNowe logo szafy