15. marca 2014, g. 12.00- 15.00, Galeria Pestka, al. Solidarności 47, Poznań, wstęp wolny, zapisy dla wystawców: info@babilad.pl

552251_449766451731969_15600406_n

Ośrodek Rozwoju Osobistego Kobiet BABILĄD oraz Galeria Pestka zapraszają na MAMI BABI TARG – to doskonała okazja, aby pozbyć się ubrań i akcesoriów dziecięcych i ciążowych, które zalegają w szafach lub nabyć atrakcyjne ubranka dla dzieci. To również miejsce spotkania, rozmowy i spędzenia czasu w towarzystwie innych rodziców. Tego dnia będzie można również zakupić wyjątkowe zabawki na kiermaszu produktów dla dzieci, zapoznać się z najciekawszymi wydawnictwami dla dzieci i rodziców, wziąć udział w pokazie chustonoszenia, czy skorzystać z porad brafitterki, douli, instruktorki masażu Shantala oraz kosmetolożki. Dla dzieci specjalne warsztaty przygotują Ideownia i Bajarka. Udział w wydarzeniu jest bezpłatny. Zapisy: info@babilad.pl

MAMI BABI TARG to specjalna edycja BABIEGO TARGU dedykowana rodzicom i dzieciom. Lokalna odmiana znanych i niezwykle popularnych na Zachodzie swapping paries idealnie wpisuje się w nurt ekologiczny, który od jakiegoś czasu opanował modę. Zamiast wyrzucać nienoszoną już odzież lub kupować kolejne przedmioty zachęcamy rodziców, by przynieśli ubranka, buty, dodatki czy zabawki, z których dzieci już wyrosły i puścili je w obieg.
Podczas spotkania rodzice mogą wymieniać się między sobą lub, jeżeli wymiana nie będzie możliwa, przeprowadzać transakcje gotówkowe. W każdym przypadku jest to atrakcyjne rozwiązanie: przychodząc na Mami Babi Targ rodzice pozbywają się zbędnych przedmiotów, które w swoim ,,drugim życiu” trafiają do innej rodziny, a jednocześnie mogą wyszukać coś nowego dla swoich dzieci.
W towarzyszącym Mami Babiemu Targowi kiermaszu produktów dla dzieci wezmą udział:

FOLLOW THE FOX www.followthefox.pl

BABY SMILE http://babysmile.com.pl

ANIMILAKI www.animilaki.com

PIKININI www.pikinini.pl

FINGA www.facebook.com/zabawkifinga

PIK STUFF DESIGN www.facebook.com/pages/PIK-STUFF-Design

KSIĘGARNIA MIĘDZY SŁOWAMI Z KSIĄŻKAMI WYDAWNICTWA ZAKAMARKI www.ksiegarnia-miedzyslowami.blogspot.com 

PRAKTYCZNE INFORMACJE

Na Mami Babi Targ obowiązują zapisy- maila należy wysłać na adres info@babilad.pl podając imię, nazwisko i nr telefonu. Wstęp na salę dla wystawców od godz. 11.30. Osoby, które nie wystawiają swoich ubrań zapraszamy od 12.00.

REGULAMIN MAMIEGO BABIEGO TARGU/ 15.03.2014/ Poznań

1. Uczestnictwo w imprezie jest jednoznaczne z akceptacją postanowień niniejszego regulaminu.
2. Uczestnictwo w imprezie jest bezpłatne. Zgłoszenia od osób, które chcą się wystawić przyjmowane są pod adresem info@babilad.pl. Liczba miejsc jest ograniczona. Osoby odwiedzające nie są zobowiązane dokonywać zapisu na imprezę.
3. Na Mamim Babim Targu wymieniana może być wyłączanie odzież i dodatki dziecięce i ciążowe oraz zabawki. Ubranka, buciki, zabawki i wszelkie sprzęty przynoszone na imprezę muszą być czyste i w dobrym stanie. Każda uczestniczka może wnieść maksymalnie 1 torbę.
4. Organizator nie odpowiada za zaginione lub uszkodzone podczas imprezy rzeczy.
5. Organizator nie pobiera prowizji od sprzedaży i nie ponosi odpowiedzialności za ewentualne rozliczenia uczestniczek z Urzędem Skarbowym.
6. Wstęp na salę dla osób wystawiających od godz. 11.30. Wstęp na salę dla pozostałych osób – od godz. 12.00. Impreza kończy się o godz. 15.00. Uczestniczki i uczestnicy mają 15 minut na demontaż stoisk.
7. Liczba miejsc jest ograniczona. Pierwszeństwo udziału w imprezie mają uczestniczki, które dokonały zgłoszenia. W miarę możliwości będziemy również wpuszczać Panie, które nie dokonały zgłoszenia.
8. Uczestniczki i uczestnicy, wystawiający się na Babim Targu, muszą zabrać ze sobą wieszaki, stojaki lub innych przedmioty, które będą przydatne w wyeksponowaniu przyniesionych ubranek i sprzętów.
9. Jedno stoisko nie powinno zajmować więcej niż ok. 150 cm x 100 cm przestrzeni.
10. Każda osoba biorąca udział w imprezie akceptuje postanowienia niniejszego Regulaminu. W sprawach nieuregulowanych niniejszym Regulaminem wiążące są postanowienia Organizatora.
11. Osoby, które dopuszczą się załamania postanowień niniejszego regulaminu lub nie będą stosować się zaleceń organizatorek będą proszone o opuszczenie imprezy.

ORGANIZATORZY:

BABILĄD
www.babilad.pl

GALERIA PESTKA
www.galeria-pestka.com

Galeria Pestka

Galeria Pestka to 3-kondygnacyjne centrum handlowe w Poznaniu, w którym znajduje się ponad 70 punktów handlowych, usługowych i gastronomicznych (m.in. Carrefour, Saturn, Praktiker, North Fish i KFC) oraz centrum fitness Pure Jatomi.
Lokalizacja w pobliżu skrzyżowania ulic Księcia Mieszka I i Alei Solidarności, w bezpośrednim sąsiedztwie Poznańskiego Szybkiego Tramwaju sprawia, że Pestka jest bardzo dobrze skomunikowana – do galerii dojeżdża aż 11 różnych linii tramwajowych (12, 14, 15, 16, 19, 20) i autobusowych (68, 72, 78 , 83, 91). Obiekt posiada zewnętrzny i podziemny parking na 1000 samochodów oraz windy przystosowane na potrzeby osób niepełnosprawnych.
Galeria to wyjątkowe centrum handlowe, które dla swoich klientów organizuje wiele specjalnych wydarzeń. Z Babilądem współpracuje od kilku lat: odbyło się tu kilka edycji bardzo popularnej w Poznaniu imprezy pod nazwą Babi Targ, a od 2013 Pestka, we współpracy z Babilądem, organizuje kiermaWszystko, czyli kiermasz mody i designu, na którym prezentują się lokalni projektanci i projektantki.

PARTNERZY:

KO-BRA. Profesjonalny brafitting
www.ko-bra.pl
www.facebook.com/kobra.biustonosze

l

Biustonosz to bardzo ważny element kobiecej garderoby. Ale jego właściwy dobór dla większości pań stanowi nie lada wyzwanie.
Z pomocą może przyjść bra-fitterka, czyli osoba, która specjalizuje się w prawidłowym dopasowywaniu stanika i potrafi profesjonalnie doradzić w tej dziedzinie. Agnieszka Linnik, zawodowa brafitterka, jest absolwentką Akademii Brafittingu – szkoły założonej przez najlepsze polskie ekspertki: Agnieszkę Sochę i Marię Dastych. Jest też właścicielką firmy Ko-bra. Prowadzi indywidualne konsultacje oraz grupowe szkolenia dla kobiet w każdym wieku. Pomaga poznaniankom i Wielkopolankom w stanikowych metamorfozach. Podpowiada paniom w co i jak ubrać biust, żeby było wygodnie, ładnie i zdrowo. Współpracuje między innymi z Concordia Design, Akademią 50+, salonami sukien ślubnych i poznańskimi projektantkami mody.

IDEOWNIA
http://www.ideownia.pl/

ideownia1

Ideownia to grupa wykwalifikowanych pedagogów/ pedagożek i psychologów/ psycholożek z wieloletnim doświadczeniem w pracy z Dziećmi i Dorosłymi.
ideownia projektuje i realizuje autorskie cykle zajęć dla Dzieci w oparciu o sprawdzone w psychologii i pedagogice metody stymulacji rozwoju. Jak same mówią: ,,Tworząc zajęcia, adaptujemy je każdorazowo do aktualnego etapu naturalnego rozwoju Twego Dziecka.”
Ideownia to
połączenie pasji, doświadczenia oraz potrzeb Dzieci i Rodziców
autorskie zajęcia dla dzieci tworzone przez psychologów i psycholożki
konsultacje dla Rodziców
indywidualne wsparcie Dzieci w rozwoju
niezapomniane animacje urodzin

CAFE BAJARKA
http://www.cafebajarka.pl/poznan/index.php?st=poznan

Bajarka

Cafe Bajarka to 3 sale zabaw i animacji, w których organizowane są warsztaty artystyczne, zajęcia rozwojowe i edukacyjne, bajkoczytanie, spotkania z autor(k)ami i ilustrator(k)ami książek, grupy dyskusyjne, czy urodziny dla dzieci. Nasze propozycje opierają się przede wszystkim na sprawdzonych i niebanalnych pomysłach specjalistów i specjalistek, z którymi współpracujemy.
Cafe Bajarka to miejsce przyjazne dla dzieci, rodziców i nauczycieli, które bawi, inspiruje, edukuje oraz uczy twórczego myślenia. Podczas zabaw i zajęć, w których biorą udział dzieci, ich opiekunowie mogą odpocząć w miłej atmosferze lub po prostu zostawić bawiące się dziecko pod troskliwą opieką i wyjść pozałatwiać ważne sprawy.
Cafe Bajarka to także sklep, a w nim starannie dobrane i czytelnie wyeksponowane produkty (pogrupowane według zainteresowań dziecka książki, czy zabawki edukacyjne).

GRUPA MATECZNIK
www.gaja-szkolarodzenia.pl
www.tulipanna.pl
www.doulawpoznaniu.pl

doulaPrintlogo git

 

 

 

 

Grupę “MATECZNIK” tworzą doradczynie noszenia, doule, promotorki karmienia, instruktorki masażu shantala i szkoły rodzenia, które udzielają wsparcia kobietom, matkom i rodzicom w formie szkoły rodzenia oraz porad, spotkań i warsztatów dotyczących noszenia w chustach, okresu okołoporodowego, naturalnej i ekologicznej pielęgnacji małego dziecka a także karmienia piersią. Prywatnie są koleżankami i mamami – razem mają dwanaścioro dzieci, które starają się wychowywać w duchu rodzicielstwa bliskości. Czworo dzieci urodziło się w domu.

MAROKO PRODUKT
http://marokoprodukt.pl/

logo z arabeską_na zielone tło

Maroko Produkt, największy w Polsce importer produktów z Maroka i wyłączny dystrybutor oleju arganowego EFAS, wlaściciel marki Maroko Sklep. Maroko Produkt to prężnie rozwijającą się firma, działająca na terenie całej Polski, która ceni sobie to, co naturalne i zdrowe, dlatego też swoim odbiorcom oferuje ekologiczne, pozbawione parabenów oraz konserwantów produkty, nierafinowane, tłoczone na zimno oleje z Ecocertem oraz szeroką gamę kosmetyków prosto z pełnego słońca Maroka.
Na stoisku będzie można skorzystać z porad kosmetolożki w zakresie m. in. pielęgnacji skóry kobiet, zarówno w czasie ciąży, jak i po, stosowania oleju arganowego i mydeł z olejku z oliwy oraz nopalu w pielęgnacji, jak również różnorodnych zabiegów, m.in. zabiegu hamman.