kkp
Spotkanie Klubu Kobiet Przedsiębiorczychu 22 maja, o godz. 17:00, rozpoczyniemy spacerem w Centrum Wycieczkowym Lecha, przy ul. Szwajcarskiej 11, Poznań

Podczas spotkania zaprosimy Panie na wycieczkę po browarze, podczas której uczestniczki poznają tajniki warzenia złocistego napoju, a Bartłomiej Rak z Socjomanii poprowadzi wykład dotyczący problematyki mediów społecznościowych.

Bartłomiej Rak
W branży interaktywnej reprezentuje jedno z pierwszych pokoleń, które dorastało z internetem, a jednocześnie pamięta jego początki w Polsce – generacja Y. Posiada kierunkowe wykształcenie (Informatyka Stosowana – UJ i Marketing Internetowy – SGH). Pierwsze kroki stawiał w Zespole ds. Internetu ING Banku Śląskiego. Następnie przeszedł na drugą stronę marketingowej barykady i zajmował się wirtualnym światem Second Life oraz tworzył agencję interaktywną Someday Interactive (w portfolio m.in.: ING Bank Śląski, Cisowianka czy YTONG/Silka). Specjalizuje się w zarządzaniu projektami internetowymi i social media. Współprowadzi dom konsultingowy Socjomania Sp. z o.o., w ramach którego tworzy strategie i edukuje z zakresu działań w internecie. Wśród uczestników szkoleń Socjomanii pojawili się przedstawiciele takich marek jak: PKP Energetyka, Ringier Axel Springer, Ministerstwo Gospodarki, WOŚP czy UM Gdynia. Prowadzi zajęcia z mediów społecznościowych na Akademii Leona Koźmińskiego, AGH, WSE oraz WSB. Autor artykułów o social media marketingu, które ukazały się w Marketingu w Praktyce, Hotelarzu, Marketerze+ oraz Magazynie Spectrum. Zafascynowany internetem i prawie uzależniony od komunikacji za jego pośrednictwem.

Szczegóły: www.babilad.pl