Babi Targ w Szczecinie
Sobota, 15. czerwca, godz. 12-15 / Bootvina Music Club / Szczecin

Bilety: 5 i 10 zł

Babi Targ

Pasjonatki i pasjonaci mody, niebanalnych ubrań i designu mogą już powoli robić przegląd szafy i szykować walizki – po dłuższej przerwie BABI TARG wraca do Szczecina! Tym razem odbędzie się w zabytkowych piwnicach Bootvina Music Club (ul. Kadłubka 41/1) w sobotę 15 czerwca, w godz. 12-15. Ważnym elementem imprezy będzie kiermasz mody i designu, podczas którego swoją biżuterię, ubrania, torby i inne gadżety zaprezentują młode, obiecujące lokalne projektantki i projektanci (zapraszamy do zgłoszenia udziału mailowo na info@babilad.pl). Babi Targ to największa impreza typu “swap party” w Polsce organizowana systematycznie od ponad 6 lat, na początku tylko w Poznaniu, a od pewnego czasu w wielu innych miastach Polski (m.in. Bydgoszcz, Gdańsk, Sopot, Kalisz).

Babi Targ, to szczególne przedsięwzięcie, którego celem jest promowanie świadomej konsumpcji oraz ekologicznych postaw, poprzez ograniczanie zbędnych odpadów i ponowne wykorzystywanie ubrań, które jeszcze się do tego nadają. BABI TARG to lokalna odmiana znanych i coraz bardziej popularnych w Polsce ,,swapping parties”, polegających w głównej mierze na wymianie ubrań, butów i innych dodatków. Przyciąga setki miłośniczek niebanalnych ubrań. Założenie imprezy jest takie, by ubrania czy dodatki, których już nie nosimy, które nam się opatrzyły czy znudziły lub były po prostu nietrafionym prezentem i teraz ukryte są na dnie szafy, wymienić na coś innego. BABI TARG to także świetna okazja, by za grosze kupić ciekawe ciuchy czy biżuterię, bo, jeżeli transakcja wymiany nie dojdzie do skutku, zawsze można negocjować zakup.

W programie imprezy również kiermasz mody i designu.

Wystawcy:

PROJEKT M /// https://www.facebook.com/media/set/?set=a.461942663844954.103378.100000876728145&type=3

HANDMADEITEMS /// https://www.facebook.com/dekorallo

MULTANKA /// http://multanka.blogspot.com/

TYBOPI /// www.facebook.com/tybopi

DRAGONFLY /// http://www.pa-dragonfly.pl/

ETAGE /// https://www.facebook.com/pages/ETAGE/285278438275071

Zgłoszenia na kiermasz mody i designu pod adresem: info@babilad.pl (prosimy wpisać imię, nazwisko, numer telefonu, adres strony/ fanpage’a)

PRAKTYCZNE INFORMACJE
Wstęp na imprezę od godz. 12.00. Odwiedzającym radzimy przyjść chwilę później, żeby uniknąć stania w kolejce.
Bilety: 5 zł (odwiedzająca/y) i 10 zł (wystawiająca/y).
Ilość stojaków jest ograniczona. Koszt wypożyczenia to 5 zł. Rezerwacja: info@babilad.pl

ORGANIZATOR

Babiląd

PARTNER

Bootvina Music Club

bootvina2

 

 

 

Nowy klub muzyczny w Szczecinie: koncerty na żywo, znakomici prezenterzy muzyczni, wyśmienita kuchnia, przyjęcia okolicznościowe, sala konferencyjna, najdłuższy bar w zachodniopomorskim, 1000 m2 zabytkowych piwnic. www.bootvina.pl

PATRONAT MEDIALNY
Szafa.pl

www.szafa.pl

 

 

 

Głos Szczeciński

GSlogo

 

 

 

 

Moje Miasto Szczecin

mmszczecin_logo

 

 

 

 

Hot Magazine

logo Hot Magazine