A gdyby zrobić to inaczej? Jak dbać o siebie w życiu zawodowym?

18.06.20, czwartek, g.  19.00-20.00
spotkanie online na fanpege’u Babilądu

Marzysz o innej pracy lub zmianie swojego hobby w biznes?

Czujesz się wypalona zawodowo?
Trudno jest Ci ocenić swoje mocne strony i chwalić sukcesami?

Zastanawiasz się jak postawić granice i powiedzieć NIE projektom i inicjatywom, które Ci nie służą?

Nasze życie zawodowe (i czasami prywatne;) zbudowane jest na wielu MUSZĘ i niewielu CHCĘ. Nic dziwnego, tak zostałyśmy wychowane, tak buduje się kulturę organizacyjną wielu firm. Kobiecy styl prowadzania biznesów, styl pracy i komunikacji jest inny, i jest w tym ogromny potencjał.

Podczas spotkania Arieta Prusak opowie o tym, jak przez ostatnie 5 lat budowała swój biznes, jak doprowadziła się  przy tej okazjido wypalenia zawodowego i jak z niego wyszła, wprowadzając zupełną rewolucję w swojej firmie., ale też o tym, jak porzucając dążenie do perfekcji kobiety mogą zmieniać świat.

O prowadzącej:
Arieta Prusak
– strateżka, CEO agencji kreatywnej MOXIE. Od ponad 10 lat związana z komunikacją i marketingiem. W codziennej pracy tworzy i wdraża spójne strategie przekładające się na realne i długofalowe sukcesy klientów. W marketingu dla branży lifestyle projektuje usługi i komunikację nastawione na całościowe doświadczenie klienta. Za cel postawiła sobie budowanie prawdziwej lojalności w świecie, w którym nic trwałe nie jest. Zawsze na bieżąco z trendami, szczególnie w digital marketingu. Po godzinach rozwija podcast MOXIEtalks, w którym dzieli się swoją wiedzą z zakresu komunikacji, budowania zespołów i tworzenia biznesów opartych na wartościach. Prowadzi biznes na własnych zasadach: z płaską strukturą w zespole, z transparencją finansową i informacyjną, z otwartością na feedback i zmiany sugerowane i wprowadzane przez całą organizację w trybie pracy zdalnej.

Organizatorzy:
Babiląd,
MOXIE agencja kreatywna

Współpraca:
Katarzyna Wołyniak Foto

 

MOXIE agencja kreatywna
Stawiamy na kompleksowe i skuteczne rozwiązania. W każdy projekt angażujemy się na 100%, a naszą pasją jest ciągłe doskonalenie i wdrażanie nowości. Działamy w tygodniowych sprintach, co bardzo przyspiesza realizację projektów i gwarantuje, że każde zlecenie wykonamy na czas. Mamy jeden cel: Twój sukces biznesowy i zrobimy wszystko, by pomóc Ci go zrealizować.

Od kwietnia 2019 pracujemy zdalnie i choć uwielbiamy ten model, to cały czas go ulepszamy. Jesteśmy ekspertami od zmiany i chętnie pomożemy je wdrożyć w Twoim biznesie. Wartości, którymi kierujemy się w codziennej pracy to odwaga, odpowiedzialność, pasja i rozwój. MOXIE to w polskim tłumaczeniu determinacja i pewność siebie. To właśnie nimi kierujemy się we wszystkim, co robimy. Możesz na nas liczyć.

Jak wygląda współpraca z nami?

 • przeprowadzamy krótki wywiad i diagnozujemy Twoje problemy oraz cele biznesowe,
 • przygotowujemy indywidualne rekomendacje działań,
 • opracowujemy moodboardy i harmonogram pracy,
 • analizujemy i optymalizujemy skuteczność naszych działań każdego dnia,
 • regularnie wprowadzamy nowości i usprawnienia w komunikacji Twojej marki.

Co możemy dla Ciebie zrobić?

 • komunikacja nowych produktów i usług – mamy w tym doświadczenie i wiemy, jak skutecznie promować nowe działania,
 • strategia komunikacji - pomożemy Ci stworzyć lub uaktualnić markę, która dostosuje się do zmieniającej się rzeczywistości,
 • kampanie reklamowe – stworzymy dla Ciebie skuteczne reklamy Facebook i Instagram Ads oraz Google Ads, które będą odpowiednio targetowane i dopasowane dla różnych grup odbiorców,
 • social media – sprawimy, że wykorzystasz potencjał wszystkich kanałów komunikacji i zbudujesz lojalną społeczność
 • strony internetowe – funkcjonalna strona lub sklep internetowy przeniesie Twój biznes z offline do online,
 • materiały graficzne i druki – stworzymy dla Ciebie spójną identyfikację wizualną, która nie tylko będzie funkcjonalna, ale też zachwyci Twoich klientów,
 • kreatywne koncepcje – dostaniesz od nas gotowe pomysły i rekomendacje dopasowane do Twojego biznesu,
 • copywriting - wszystkie treści przygotujemy w taki sposób, aby pasowały do Twojej marki i dobrze spełniły swoje zadanie (bez względu na to, czy poprosisz nas o teksty na stronę internetową, posty na social media czy hasło do nowej kampanii reklamowej),
 • produkcja foto i wideo – mamy doświadczenie w produkcji materiałów zdjęciowych oraz filmowych dla dużych marek,
 • kampanie e-mail i SMS – posiadamy zaufanych partnerów, z którymi wspólnie stworzymy dla Ciebie kampanie dopasowane do Twoich potrzeb.