18. października 2015, g. 12.00- 15.00, Międzynarodowe Targi Poznańskie,
pawilon 5 (antresola), wstęp biletowany
Impreza odbywa się w ramach Targów Happy Baby

552251_449766451731969_15600406_n

 

 

 

Ośrodek Rozwoju Osobistego Kobiet BABILĄD zaprasza na Mami BABI TARG® w ramach Targów HAPPY BABY – to doskonała okazja, aby pozbyć się ubrań i akcesoriów dziecięcych i ciążowych, które zalegają w szafach lub nabyć atrakcyjne ubranka dla dzieci. To również miejsce spotkania, rozmowy i spędzenia czasu w towarzystwie innych rodziców. Tego dnia w Pawilonie nr 5 odbywać się będą Targi Happy Baby, które zgromadzą producentów, importerów i dystrybutorów zabawek, artykułów dla niemowląt i dzieci do 10 lat oraz rodziców. Bilet wstępu dla osób chcących wystawić się na Mamim BABIM TARGU® kosztuje 22 zł i obejmuje wstęp na Targi Happy Baby.

Mami BABI TARG® to specjalna edycja BABIEGO TARGU® dedykowana rodzicom i dzieciom. Lokalna odmiana znanych i niezwykle popularnych na Zachodzie swapping parties idealnie wpisuje się w nurt ekologiczny, który od jakiegoś czasu opanował modę. Zamiast wyrzucać nienoszoną już odzież lub kupować kolejne przedmioty zachęcamy rodziców, by przynieśli ubranka, buty, dodatki czy zabawki, z których dzieci już wyrosły i puścili je w obieg.
Podczas spotkania rodzice mogą wymieniać się między sobą lub, jeżeli wymiana nie będzie możliwa, przeprowadzać transakcje gotówkowe. W każdym przypadku jest to atrakcyjne rozwiązanie: przychodząc na Mami BABI TARG® rodzice pozbywają się zbędnych przedmiotów, które w swoim „drugim życiu” trafiają do innej rodziny, a jednocześnie mogą wyszukać coś nowego dla swoich dzieci.

PRAKTYCZNE INFORMACJE

Na Mami Babi Targ NIE obowiązują zapisy. Bilety będzie można zakupić w dniu imprezy, w kasach MTP, zlokalizowanych w budynkach MTP: Wejście Wschodnie (ul. Głogowska), wejście Północne (ul. Bukowska) i Wejście Zachodnie (ul. Śniadeckich). Przy kasie należy zaznaczyć, że chce się zakupić bilet na Mami Babi Targ. Najbliżej pawilonu 5 znajduje się Wejście Północne, od ul. Bukowskiej.

Wstęp na salę dla Wystawców od godz. 11.00. Osoby, które nie wystawiają swoich ubrań zapraszamy od 12.00. Wstęp na Mami Babi Targ dla Wystawców kosztuje 22 zł (można wnieść maksymalnie 2 torby!) i obejmuje wstęp na Targi Happy Baby, Hobby i Aqua&Zoo.
Osoby Odwiedzające muszą w kasach MTP zakupić bilet na Targi Happy Baby, Hobby i Aqua&Zoo w cenie 20 zł.
Dysponujemy ograniczoną liczbą stojaków. Prosimy wszystkie uczestniczki o zabranie ze sobą wieszaków, stojaków, krzesełek lub innych przedmiotów, które będą przydatne w wyeksponowaniu przyniesionych ubrań.
Na terenie Targów znajduje się płatny parking MTP (w cenie 15 zł) – wjazd od ul. Śniadeckich. Uwaga – przed wjazdem na teren Targów trzeba zakupić bilet – potem nie będzie to możliwe! Miejsca parkingowe znajdują się również wzdłuż okolicznych ulic.
Koniecznie przeczytajcie regulamin imprezy!

REGULAMIN MAMIEGO BABIEGO TARGU
1. Uczestnictwo w imprezie jest jednoznaczne z akceptacją postanowień niniejszego regulaminu.
2. Na Mami BABI TARG nie ma zapisów. Uczestnictwo w imprezie jest odpłatne. Bilet wstępu na Mami Babi Targ dla Wystawców wynosi 22 zł. Osoby Odwiedzające muszą zakupić bilet na Targi Happy Baby, Hobby i Aqua&Zoo w cenie 20 zł.
3. Na Mamim Babim Targu wymieniana może być wyłączanie odzież i dodatki dziecięce i ciążowe oraz zabawki. Ubranka, buciki, zabawki i wszelkie sprzęty przynoszone na imprezę muszą być czyste i w dobrym stanie. Każda uczestniczka może wnieść maksymalnie 2 torby.
4. Organizator nie odpowiada za zaginione lub uszkodzone podczas imprezy rzeczy.
5. Organizator nie pobiera prowizji od sprzedaży i nie ponosi odpowiedzialności za ewentualne rozliczenia uczestniczek z Urzędem Skarbowym.
6. Wstęp na salę dla osób wystawiających od godz. 11.00. Wstęp na salę dla pozostałych osób – od godz. 12.00. Impreza kończy się o godz. 15.00. Uczestniczki i uczestnicy mają 15 minut na demontaż stoisk.
7. Uczestniczki i uczestnicy, wystawiający się na Babim Targu, muszą zabrać ze sobą wieszaki, stojaki lub inne przedmioty, które będą przydatne w wyeksponowaniu przyniesionych ubranek i sprzętów.
8. Na Mamim Babim Targu obowiązuje zakaz wystawiania stoisk komercyjnych, stoisk z rękodziełem, itp.
9. Jedno stoisko nie powinno zajmować więcej niż ok. 150 cm x 100 cm przestrzeni.
10. Każda osoba biorąca udział w imprezie akceptuje postanowienia niniejszego Regulaminu. W sprawach nieuregulowanych niniejszym Regulaminem wiążące są postanowienia Organizatora.
11. Osoby, które dopuszczą się załamania postanowień niniejszego regulaminu lub nie będą stosować się zaleceń organizatorek będą proszone o opuszczenie imprezy.

ORGANIZATOR:
BABILĄD
www.babilad.pl
Babiląd stawia nacisk na społeczne zaangażowanie i odpowiedzialność w biznesie. Współpracuje na stałe z wieloma poznańskimi stowarzyszeniami i instytucjami. Organizuje cykliczne imprezy dla kobiet, takie jak na przykład Babi Targ czy Babska Muza. Wspiera akcje i projekty skierowane do kobiet i uwrażliwiające na problematykę płci, promuje również akcje związane z szerzeniem tolerancji.

PARTNER:
HAPPY BABY
http://happybaby.mtp.pl/pl/