Plenerowe wietrzenie szaf!
11 lipca 2021 | 12.00-15.30 | Międzynarodowe Targi Poznańskie – teren przed Halą nr 6A

Bilety: https://tobilet.pl/babi-targ-lipiec-2021.html

Zapraszamy na długo wyczekiwany Babi Targ, tym razem w wersji plenerowej, który odbędzie się 11 lipca na terenie MTP w Poznaniu.
Imprezie towarzyszyć będzie kącik dla dzieci przygotowany przez Leśną Polanę i kiermasz rzeczy naturalnych i ładnych, na którym zakupić będzie można naturalne kosmetyki i ręcznie robioną biżuterię. Babi Targ podjął również współpracę z Różową Skrzyneczką – znajdziecie ją na terenie wydarzenia. Możecie się włączyć w inicjatywę przynosząc na wydarzenie środki higieniczne. Na wydarzeniu obecne będzie również Pogotowie Społeczne, któremu będzie można przekazać nieużywane już ubrania.
Partnerem wydarzenia jest Meloradio!

Babi Targ to wielka akcja wietrzenia szaf, najstarsza impreza tego typu w Polsce, organizowana regularnie od 2007 roku w Poznaniu, Gdańsku, Bydgoszczy i Łodzi. W miarę rozwoju imprezy uczestniczki i uczestnicy nadali jej własny charakter. Oprócz wymiany zaczęli również kupować i sprzedawać przyniesione ubrania.
Babi Targ stał się doskonałą okazją, by za niewielkie pieniądze upolować niepowtarzalne ubrania i wyjątkową biżuterię. To również świetna alternatywa dla wszystkich, którzy zamiłowanie do mody łączą z ekologicznym stylem życia – ubranie zyskuje drugie życie, a my dodatkowe środki w portfelu.

Babi Targ® jest najstarszą i największą imprezą tego typu w Polsce!

Kiermasz rzeczy naturalnych i ładnych – nasi Wystawcy:

 • Internetowy sklep BLASKI Z POLSKI, czyli wyjątkowe świece sojowe, ręcznie robione z wosku sojowego wolnego od GMO, naturalnych olejków i drewnianego knota, jak również naturalne kosmetyki, ceramika, produkty drewniane i papiernicze. Polecamy!
  Więcej: www.blaskizpolski.pl
 • MMarcjanna Jewellery przyjedzie do nas z biżuterią z pozłacanego 24k złotem srebra oraz kamieni naturalnych. Znajdziecie u Niej nie tylko 12 bransoletek dopasowanych do dwunastu Znaków Zodiaku. Marcjanna wyjaśni Wam również działanie kamieni oraz pomoże dopasować je do Waszych potrzeb. Co istotne – wszystkie etapy od zamówienia, poprzez tworzenie aż do pakowania realizuje zgodnie z duchem zero/waste i zamiłowaniem do natury. Bardzo to lubimy!
  Więcej: www.instagram.com/m.marcjanna.jewellery
 • Fundacja IGI ART, którą mogliście spotkać podczas zeszłorocznej edycji, zaprezentuje swoje produkty ze szkła oraz drewna. Fajne!
  Więcej: https://www.facebook.com/fundacjaigiart
 • Będzie też znana Wam już Ines Jewellery, z ręcznie robioną biżuterią. Piękno!
  Więcej: https://www.instagram.com/ines_jewellery/
 • TANIE KWIATKI, czyli kolorowe naszyjniki i pierścionki z koralików oraz kamieni szlachetnych i kolczyki ze szkła weneckiego. Cudo!
  Więcej: https://instagram.com/tanie.kwiatki
 • PS ART, czyli różności wykonane przez podopiecznych zaprzyjaźnionego z nami stowarzyszenia. Wspaniale!
  Więcej: https://www.facebook.com/PS-ART
 • Herbafloris, czyli zielarnia z naturalnymi kosmetykami w Poznaniu. Cały asortyment sklepu jest bliski naturze, od ziół począwszy, po mieszanki, herbaty z całego świata, oleje, soki i przede wszystkim kosmetyki. Podczas kiermaszu kupicie różne akcesoria, jak naturalne pumeksy, gąbki, szczoteczki bambusowe jak również produkty takich marek jak: Orientana, Bioup, Bioline, Purobio, Hagi i Creamy.
  Więcej: www.herbafloris.pl
 • BAOBABY to firma rodzinna powstała z miłości do natury oraz z potrzeby serca i ciała. Na kiermaszu pojawią się poduszki i zestawy poduszek do karmienia naturalnego niemowląt. Wyróżnikiem poduszek Baobaby jest to że wspierają fizjologiczne ułożenie matki i dziecka, tym samym dobrze wpływając na kręgosłup karmiącej, a jednocześnie są lekkie i eleganckie.
  Więcej: www.baobaby.pl

WAŻNE INFORMACJE

DLA WSZYSTKICH:

 • JAK SIĘ PRZYGOTOWAĆ I JAKICH ZASAD BEZPIECZEŃSTWA NALEŻY PRZESTRZEGAĆ NA BABIM TARGU?
 • Na terenie wydarzenia obowiązuje nakaz zakrywania ust i nosa. Każda osoba musi we własnym zakresie wyposażyć się w materiały ochrony osobistej, czyli przede wszystkim mieć ze sobą maseczkę, powinna również stosować się do obowiązku zachowania dystansu społecznego, dezynfekować dłonie w momencie wejścia na teren wydarzenia, w toaletach i na terenie wydarzenia, korzystając z ogólnodostępnych płynów do dezynfekcji.
 • JAK WEJŚĆ NA TEREN TARGÓW?
 • Wstęp na wydarzenie będzie możliwy poprzez Bramę nr 5, od ul. Grunwaldzkiej (tuż obok World Trade Center).
 • Uwaga! Wejść na Babi Targ można tylko raz – nie ma możliwości ponownego wejścia na teren wydarzenia, po opuszczeniu przestrzeni MTP.
 • JAK DOJECHAĆ?
 • Miejsca parkingowe znajdują się wzdłuż okolicznych ulic, zarówno od strony ul. Grunwaldzkiej, jak i Zeylanda oraz Gajowej.
 • Na terenie Targów znajduje się Parking pod Iglicą. Aktualny cennik można znaleźć: TUTAJ. Mapkę terenu można znaleźć: TUTAJ
 • BILETY:
 • Uwaga! Bilet wstępu na Babi Targ jest przypisany do osoby oraz jednorazowy (co oznacza, że nie ma możliwości ponownego wejścia na teren wydarzenia, po opuszczeniu przestrzeni MTP).
 • Wszystkie bilety – dla Odwiedzających, Wystawiających, Pomocników będą dostępne online na stronie www.tobilet.pl od 18 czerwca 2021, g. 12.00.
 • Wg aktualnie obowiązujących przepisów na terenie wydarzenia może przebywać 1 osoba na 10 m2, przy czym osób w pełni zaszczepionych nie wlicza się do limitu osób. Osoby, które przy zakupie biletu oświadczą, że posiadają aktywny Unijny Certyfikat COVID muszą okazać ten dokument przy wejściu na teren wydarzenia.
 • Ceny biletów:
  ODWIEDZAJĄCE/-Y: 5 zł
  WYSTAWIAJĄCE/-Y W STREFIE BABI TARG: 60 zł (stoisko ma wymiary 1,5 x 1 m, w cenie biletu można wnieść na stoisko: dwie torby lub walizki lub stojaki z ubraniami, obowiązuje zakaz wystawiania się w strefie Babiego Targu z rękodziełem).
  POMOCNICZKI/-CY: 15 zł
 • KIERMASZ RZECZY NATURALNYCH I ŁADNYCH:
 • W przestrzeni wydarzenia zostanie wydzielona strefa KIERMASZ RZECZY NATURALNYCH I ŁADNYCH. Wyłącznie w tej przestrzeni mogą się wystawiać sklepy i innych podmioty gospodarcze oraz samodzielnie działający projektanci i rękodzielnicy z własną biżuterią, torbami, roślinkami, kosmetykami, rzeczami do domu i innymi przedmiotami do sprzedaży. Liczba miejsc na kiermaszu jest ograniczona, udział w kiermaszu jest odpłatny, a my zastrzegamy sobie prawo do odmowy przyjęcia zgłoszenia, bez podania powodu. Aby dowiedzieć się więcej oraz zarejestrować się i otrzymać miejsce w strefie Kiermaszu należy napisać na adres info@babilad.pl.

DLA WYSTAWIAJĄCYCH I ICH POMOCNIKÓW:

 • O KTÓREJ MOŻESZ WEJŚĆ NA TEREN TARGÓW I O CZYM MUSISZ PAMIĘTAĆ:
 • W dniu wydarzenia wstęp na miejsce wydarzenia dla Wystawiających i Pomocników/-czek – odbywa się w godzinach od 10.30- 11.45. Miejsca są wydzielone, więc nie ma potrzeby, aby przychodzić z wyprzedzeniem – unikajmy niepotrzebnego gromadzenia się przed wejściem.
 • Na wydarzenie należy zabrać ze sobą bilet z widocznym QR Code (w telefonie lub wydrukowany – należy pobrać z systemu cały bilet i okazać go przy wejściu – nie wystarczy sam kod) oraz aktywny Unijny Certyfikat COVID, jeśli przy zakupie biletu Wystawca/ Pomocnik oświadczyli, że posiadają ten certyfikat.
 • Każdy Wystawca może dokupić maksymalnie 1 bilet dla Pomocnika /-czki. Pomocnik musi towarzyszyć Wystawcy podczas kontroli biletów.
 • Limit bagaży to 2 sztuki!
 • Jedno stoisko nie może zajmować więcej niż ok. 150 cm x 100 cm przestrzeni. Można zająć wyłącznie wykupione wcześniej miejsce.
 • CO W PRZYPADKU NIEPOGODY:
 • Jeśli wydarzenie zostanie przeniesione do pomieszczenia zamkniętego z powodów atmosferycznych rozmieszczenie stoisk zostanie dostosowane do możliwości hali. W tej sytuacji nie będzie można wybrać miejsca, zostanie one wyznaczone przez Organizatora.

DLA ODWIEDZAJĄCYCH:

 • Osoby Odwiedzające, czyli te, które nie wystawiają swoich ubrań a przychodzą na wydarzenie na zakupy, zapraszamy od godz. 12.00. Bilety dla Odwiedzających można zakupić na stronie www.tobilet.pl. Bilety będą w sprzedaży od 18 czerwca, g. 12.00.
 • Wg aktualnie obowiązujących przepisów na terenie wydarzenia może przebywać 1 osoba na 10 m2, przy czym osób w pełni zaszczepionych nie wlicza się do limitu osób. Osoby, które przy zakupie biletu oświadczą, że posiadają aktywny Unijny Certyfikat COVID muszą okazać ten dokument przy wejściu na teren wydarzenia.

DOSTĘPNOŚĆ DLA OSÓB Z NIEPEŁNOSPRAWNOŚCIĄ RUCHOWĄ

 • Na terenie parkingu, przy wejściu na teren wydarzenia zostaną wyznaczone miejsca parkingowe dla osób z niepełnosprawnością ruchową
 • Na terenie Hali nr 6A zlokalizowana jest toaleta dla osób z niepełnosprawnością ruchową

ORGANIZATOR

BABILĄD®
www.facebook.com/Babilad
www.instagram.com/babi_targ/

OBSŁUGA PRZEDSPRZEDAŻY:

TOBILET.PL

PARTNERZY:

MELORADIO | www.meloradio.pl

RÓŻOWA SKRZYNECZKA | https://www.rozowaskrzyneczka.pl/

W Polsce blisko 500.000 kobiet nie stać na zakup podpasek i tamponów.Różowa skrzyneczka to oddolna inicjatywa, której celem jest walka z ubóstwem i wykluczeniem menstruacyjnym, zapewnienie powszechnego dostępu do bezpłatnych środków higieny na czas menstruacji w przestrzeni publicznej oraz dostęp do rzetelnej edukacji w zakresie miesiączkowania w szkole. Staramy się o zniesienie tabu, którym obciążona jest w Polsce menstruacja, włączając do dyskusji zarówno kobiety, jak i mężczyzn. Głośno mówimy potrzebie ekologicznych i zdrowych rozwiązań na czas miesiączki.Chcesz wesprzeć inicjatywę? Przynieś na Babi Targ podpaski i tampony (w zamkniętych, nienaruszonych opakowaniach).

LEŚNA POLANA | https://www.facebook.com/lesna.polana.2020

W Leśnej Polanie zarówno imprezy dla dzieci jak i warsztaty przeprowadzane są wg autorskich scenariuszy, a wszystko po to, żeby rozwinąć w dziecku kreatywność, sensorykę i wyobraźnię. W Leśnej Polanie znajdziecie m.in. Klubik Malucha, w którym dziecko przygotuje się do pójścia do przedszkola, zajęcia z sensoryki, baletu, angielskiego i judo oraz wiele innych ciekawych wydarzeń. Wszystkie warsztaty i spotkania realizowane są w małych, kameralnych grupach, po to by móc się uczyć i bawić na 102! Podczas Babiego Targu w strefie dla dzieci przygotowanej przez Leśną Polanę skorzystać będzie można z kącika artystycznego i kącika animacji ruchowych. Będą zabawy i pląsy oraz tworzenie eko-biżuterii, a nad wszystkim czuwać będzie Bella z bajki „Piękna i bestia”.

STOWARZYSZENIE POGOTOWIE SPOŁECZNE | www.pogotowiespoleczne.org.pl

Stowarzyszenie, które w Poznaniu prowadzi hostele dla osób w kryzysie bezdomności i wspiera osoby nieposiadające w danym momencie schronienia.

REGULAMIN BABIEGO TARGU®:

1. Organizatorem wydarzenia pt.: „Babi Targ” odbywającego się w na terenie MTP w Poznaniu 11 lipca 2021 jest: Joanna Stankiewicz, prowadząca działalność gospodarczą pod firmą Joanna Stankiewicz Ośrodek Rozwoju Osobistego Kobiet “W krainie czarów” w Poznaniu (60-681), Os. B. Chrobrego 21E/39.

2. Uczestnictwo w wydarzeniu jest jednoznaczne z akceptacją postanowień niniejszego regulaminu.

3. Osoby obecne na wydarzeniu (Uczestnicy) zobowiązane są zachowywać się w sposób nie zagrażający bezpieczeństwu innych Uczestników, a w szczególności przestrzegać postanowień Regulaminu, który dostępny jest na stronie www.babilad.pl oraz regulaminu obiektu, w którym odbywa się wydarzenie, a także podporządkowywać się poleceniom członków służby informacyjnej i służby porządkowej Organizatora.

4. Służby porządkowe Organizatora są uprawnione do odmowy wstępu na wydarzenie lub usunięcia z terenu wydarzenia osoby będącej pod wpływem alkoholu lub osoby, której zachowanie stwarza zagrożenie dla innych Uczestników oraz osoby, która nie podporządkowuje się nakazom regulaminu.

5. Na terenie wydarzenia obowiązuje nakaz zakrywania ust i nosa. Uczestnik musi we własnym zakresie wyposażyć się w materiały ochrony osobistej, w tym przede wszystkim w maseczkę, powinien również stosować się do obowiązku zachowania dystansu społecznego, dezynfekować dłonie w momencie wejścia na teren wydarzenia, w toaletach i na terenie wydarzenia, korzystając z własnych lub ogólnodostępnych płynów do dezynfekcji.

6. W razie nieprzestrzegania procedur wymienionych w punkcie 5 Organizator zastrzega sobie prawo do niewpuszczenia na teren wydarzenia osób, które odmówią wypełnienia procedur bezpieczeństwa lub natychmiastowego wyprowadzenia Uczestnika z terenu wydarzenia i uniemożliwienia mu ponownego wstępu, a w uzasadnionych przypadkach wezwania odpowiednich służb, jeśli Uczestnik nie będzie stosował się do procedur bezpieczeństwa.

7. Dzieci mogą uczestniczyć w wydarzeniu wyłącznie pod opieką dorosłych.

8.
a) Uczestnictwo w wydarzeniu jest odpłatne. Bilet wstępu jest przypisany do osoby oraz jednorazowy (można tylko raz wejść na teren MTP).
b) Wszystkie bilety – dla Odwiedzających, Wystawiających, Pomocników będą dostępne online na stronie www.tobilet.pl, od 18 czerwca, g. 12.00.
c) Wstęp dla Wystawiających kosztuje: 60 złotych (stoisko ma wymiary 1,5 x 1 m, w cenie biletu można wnieść na stoisko: dwie torby lub walizki lub stojaki z ubraniami).
Wstęp dla Pomocniczki/Pomocnika kosztuje: 15 złotych.
Wstęp dla osoby Odwiedzającej kosztuje: 5 złotych.
d) Maksymalna liczba bagaży na jednym stoisku wynosi 2 sztuki. Wszystkie torby należy mieć przy sobie przy wejściu na teren wydarzenia, gdy obsługa sprawdza bilety.
e) Jeden Wystawiający może mieć do pomocy jedną Pomocniczkę/Pomocnika, który musi być z Wystawcą przy wejściu na teren wydarzenia, gdy obsługa sprawdza ilość i rodzaj zakupionych biletów.
f) Każda osoba wchodząca na teren wydarzenia musi: zakupić bilet, wypełnić oświadczenie epidemiologiczne oraz oświadczenie dotyczące posiadania lub nieposiadania Unijnego Certyfikatu COVID.

9. Wg aktualnie obowiązujących przepisów na terenie wydarzenia może przebywać 1 osoba na 10 m2, przy czym osób w pełni zaszczepionych nie wlicza się do limitu osób. Osoby, które przy zakupie biletu oświadczą, że posiadają aktywny Unijny Certyfikat COVID muszą okazać ten dokument przy wejściu na teren wydarzenia.

10. Liczba miejsc dla Wystawców jest ograniczona.

11. Jeśli wydarzenie zostanie przeniesione do pomieszczenia zamkniętego rozmieszczenie stoisk zostanie dostosowane do możliwości hali. W tej sytuacji nie będzie można wybrać miejsca, zostanie ono wyznaczone przez Organizatora.

12. Wstęp na miejsce wydarzenia dla Wystawiających i Pomocników/-czek – od godz. 10.30 do 11.45.
Wstęp dla Odwiedzających (osoby, które nie wystawiają/ nie wymieniają/nie sprzedają ubrań) – od godz. 12.00.
Wydarzenie kończy się o godz. 15.30. Uczestniczki i uczestnicy mają 15 minut na demontaż stoisk.

13. Wstęp na wydarzenie będzie możliwy poprzez Bramę nr 5, od ul. Grunwaldzkiej. Przy wejściu/ wjeździe na teren MTP wszystkim Uczestnikom będzie mierzona temperatura.

14. Ubrania, buty, dodatki i wszelkie sprzęty przynoszone na wydarzenie muszą być czyste i w dobrym stanie.

15. Organizator nie odpowiada za zaginione lub uszkodzone podczas wydarzenia rzeczy.

16. Organizator nie pobiera prowizji od sprzedaży i nie ponosi odpowiedzialności za ewentualne rozliczenia uczestniczek z Urzędem Skarbowym.

17.W Babim Targu NIE mogą brać udziału sklepy i inne podmioty gospodarcze, w tym również samodzielnie działający projektanci i rękodzielnicy, prowadzący sprzedaż ubrań, butów, dodatków i biżuterii, chyba że Organizator wyraził na to zgodę. W trakcie wydarzenia zostanie wydzielona strefa KIERMASZ RZECZY NATURALNYCH I ŁADNYCH dla sklepów i innych podmiotów gospodarczych, w tym również samodzielnie działających projektantów i rękodzielników, którzy chcą się wystawić z własną biżuterią, torbami/plecakami, roślinkami, kosmetykami, rzeczami do domu i innymi przedmiotami do sprzedaży. Liczba miejsc na kiermaszu jest ograniczona, udział w kiermaszu jest odpłatny. Aby dowiedzieć się więcej oraz zarejestrować się i otrzymać miejsce w strefie Kiermaszu należy napisać na adres info@babilad.pl.

18. Podczas wydarzenia nie można prowadzić jakichkolwiek działań komercyjnych, akwizycyjnych, reklamowych, promocyjnych, a także agitacyjnych oraz zbiórek pieniężnych nieuzgodnionych z Organizatorem, jak również działań niezgodnych z obowiązującymi przepisami prawa.

19. Wśród osób lubiących stronę Babilądu® na profilu Facebook zarezerwujemy na czas imprezy nasze stojaki. Prosimy śledzić profil, co jakiś czas będą się na nim pojawiały informacje o możliwości rezerwacji sprzętu na Babi Targ. Zarezerwowany sprzęt należy po imprezie zwrócić Organizatorowi.
Uczestniczki i Uczestnicy, wystawiający się na Babim Targu®, którym nie udało się zarezerwować stojaków na Facebooku Babilądu, muszą zabrać ze sobą wieszaki, stojaki lub innych przedmioty, które będą przydatne w wyeksponowaniu przyniesionych ubrań i sprzętów.

20. Jedno stoisko nie może zajmować więcej niż ok. 150 cm x 100 cm przestrzeni. Można zająć wyłącznie wykupione wcześniej miejsce.

21. Za wszelkie powstałe w wyniku działań uczestniczki/ uczestnika zniszczenia odpowiada sam uczestnik/uczestniczka.

22. Każda osoba biorąca udział w wydarzeniu udziela zgody na wykorzystanie wizerunku z fotorelacji z wydarzenia. Organizator oświadcza, że zdjęcia wykonane podczas wydarzenia będą wykorzystywane w celach promocyjnych Organizatora, na co Uczestnik/-czka wyraża zgodę. Uczestniczce/Uczestnikowi nie przysługują żadne roszczenia z tytułu wykorzystania wizerunku.

23. Osoby, które dopuszczą się załamania postanowień niniejszego regulaminu lub nie będą stosować się zaleceń organizatorek będą proszone o opuszczenie wydarzenia bez prawa do zwrotu kosztu biletu.

24. Uczestnicy biorą udział w wydarzeniu na własną odpowiedzialność i odpowiadają karnie lub cywilnie za szkody wyrządzone Organizatorowi, MTP lub innym Uczestnikom.

FAQ

 • Jeśli chcę wystawić się na jednym stoisku z koleżanką jakie bilety powinnyśmy mieć?
  Na jednym stoisku, o wymiarach 1×1,5m, mogą się znajdować maksymalnie 2 osoby. Jedna z tych osób musi posiadać bilet dla Wystawiającej/-ego w cenie 60 zł, druga osoba musi mieć bilet dla Pomocniczki-ka w cenie 15 zł (Pomocnik/-czka nie może wnosić żadnych toreb). Limit toreb to 2 sztuki!
 • Czy każda osoba musi mieć bilet?
  Tak, każda osoba wchodząca na teren wydarzenia musi: zakupić bilet, wypełnić oświadczenie epidemiologiczne oraz oświadczenie dotyczące posiadania lub nieposiadania Unijnego Certyfikatu COVID, a w przypadku zakupienia biletu dla osób posiadających ten certyfikat okazać go przy wejściu. Bilety będą dostępne w przedsprzedaży na stronie www.tobilet.pl: od 18 czerwca 2021, g. 12.00.
 • Czy jedna osoba może zająć dwa stoiska?
  Tak, może, jeśli posiada 2 bilety dla Wystawców.
 • Czym różnią się Wystawiający i Pomocniczki/-y od osób Odwiedzających?
  Wystawiający wystawia swoje ubrania na stoisku w celu wymiany lub sprzedaży. Na stoisku może mu towarzyszyć maksymalnie 1 Pomocniczka/ Pomocnik. Osoba Odwiedzająca nie może wnosić na wydarzenie ubrań na wymianę lub sprzedaż, a jedynie kupować ubrania od Wystawiających. Osoby Wystawiające oraz ich Pomocnicy wpuszczani są na miejsce wydarzenia od godz. 10.30. Odwiedzający wpuszczani są na miejsce wydarzenia od godz. 12.00
 • Chcę się wystawić z rękodziełem swoim lub czyimś (w tym: biżuterią, torbami, plecakami, nakryciami głowy, butami) – jaki bilet powinnam zakupić?
  W przestrzeni wydarzenia zostanie wydzielona strefa KIERMASZ RZECZY NATURALNYCH I ŁADNYCH. Wyłącznie w tej przestrzeni mogą się wystawiać sklepy i inne podmioty gospodarcze oraz samodzielnie działający projektanci i rękodzielnicy z własną biżuterią, torbami, roślinkami, kosmetykami, rzeczami do domu i innymi przedmiotami do sprzedaży. Liczba miejsc na kiermaszu jest ograniczona, udział w kiermaszu jest odpłatny, a my zastrzegamy sobie prawo do odmowy przyjęcia zgłoszenia, bez podania powodu. Aby dowiedzieć się więcej oraz zarejestrować się i otrzymać miejsce w strefie Kiermaszu należy napisać na adres info@babilad.pl.
 • Chcę się wystawić z kosmetykami, roślinami lub dodatkami do domu – jaki bilet powinnam zakupić?
  W przestrzeni wydarzenia zostanie wydzielona strefa KIERMASZ RZECZY NATURALNYCH I ŁADNYCH. Wyłącznie w tej przestrzeni mogą się wystawiać sklepy i innych podmioty gospodarcze oraz samodzielnie działający projektanci i rękodzielnicy z własną biżuterią, torbami, roślinkami, kosmetykami, rzeczami do domu i innymi przedmiotami do sprzedaży. Liczba miejsc na kiermaszu jest ograniczona, udział w kiermaszu jest odpłatny, a my zastrzegamy sobie prawo do odmowy przyjęcia zgłoszenia, bez podania powodu. Aby dowiedzieć się więcej oraz zarejestrować się i otrzymać miejsce w strefie Kiermaszu należy napisać na adres info@babilad.pl.
 • Czy na miejscu są stojaki, stoły lub inne meble?
  Stojaki Babilądu rezerwujemy w czymś na kształt konkursów na Facebooku – proszę śledzić nasz profil. Będą się tam pojawiały informacje o dostępnych stojakach. Osoby, którym nie uda się w nich zarezerwować stojaków powinny zaopatrzyć się we własnym zakresie w sprzęt do ekspozycji ubrań, ponieważ w przestrzeni wydarzenia nie ma innych mebli.
 • Czy na miejscu są przymierzalnie?
  Tak, w przestrzeni wydarzenia są zlokalizowane przymierzalnie.
 • Czy na targi można wjechać autem?
  Na terenie Targów znajduje się Parking pod Iglicą. Aktualny cennik można znaleźć: TUTAJ. Mapkę terenu można znaleźć: TUTAJ
 • Czy w Babim Targu mogą brać udział mężczyźni?
  Tak, w Babim Targu mogą brać udział mężczyźni.
 • Czy można wystawić się z ciuszkami dziecięcymi/ męskimi ubraniami/ dodatkami, typu buty, torebki, szale?
  Tak, można wystawić się z ciuszkami dziecięcymi, męskimi i damskimi oraz wszelkiego typu dodatkami (butami, biżuterią, torebkami, nakryciami głowy, szalami), o ile nie jest to rękodzieło sprzedawane komercyjnie. Oznacza to, że jeśli masz pudełko używanych kolczyków (albo torebki, szale, nakrycia głowy, etc), które nosiłaś, ale już nie nosisz to możesz je wystawić na stoisku, ale jeśli masz swoją markę/ lub reprezentujesz kogoś innego, kto ma i robicie kolczyki (albo torebki, szale, nakrycia głowy, etc) to musisz się zgłosić do strefy KIERMASZ RZECZY NATURALNYCH I ŁADNYCH. Jeśli tego nie zrobisz nie będziesz mogła ich wystawić, albo będziesz musiała dopłacić różnicę pomiędzy biletem na Babi Targ, a ceną udziału w kiermaszu. Nadal masz wątpliwości? Napisz do nas!