Budowanie wizerunku w biznesie

27.11.2013, g.18.00, Piano Bar w Starym Browarze

Najbliższe spotkanie Klubu Kobiet Przedsiębiorczych będzie poświęcone tematowi budowania wizerunku w biznesie. Spotkanie poprowadzą dwie trenerki, które o wizerunku kobiety przedsiębiorczej opowiedzą z dwóch różnych punktów widzenia: Aneta Wabińska – stylistka, wizażystka i psycholożka, prowadząca autorskie warsztaty, poruszy temat samooceny oraz rozwoju osobistego w kontekście budowania biznesowego wizerunku, Marta Siembab – profesjonalna trenerka zapachowa i jedyna w Polsce senselierka, autorka pierwszych niezależnych warsztatów zapachowych i założycielka pracowni Senselier przybliży tajniki zapachowego dress codu i opowie, jak odpowiednio dobierać zapachy, by świadomie budować własny wizerunek.
Piękno wyrazem wewnętrznej harmonii

Jednym z podstawowych elementów budowania wizerunku eleganckiej, atrakcyjnej kobiety jest wewnętrzne przekonanie, że taka właśnie jest. To mieszanka pewności siebie, swobody, naturalności i pozytywnej energii przekłada się na pozytywne, otwarte relacje z otoczeniem. Kobieta, która wie, jak połączyć atuty charakteru z wyglądem zewnętrznym, odnosi sukcesy w pracy oraz w życiu osobistym.

Aneta Wabińska – stylistka, wizażystka, psycholożka. Prowadzi indywidualne sesje kreacji wizerunku, stylizacji ubioru, wizażu dla kobiet i mężczyzn. Profesjonalnie pomaga dobrać garderobę, właściwe kolory, makijaż i fryzurę, tworząc spójny wizerunek. Przy współudziale specjalistów prowadzi szkolenia i warsztaty dla firm, dotyczące budowania wizerunku i psychologii wizerunku oraz doskonalące kompetencje zawodowe. Prowadzi także specjalne warsztaty dla kobiet, wspierające rozwój osobisty poprzez nabywanie umiejętności kreowania własnego wizerunku. Jej specjalnością są metamorfozy wyglądu i zakupy z klientem, na których można skompletować garderobę i dodatki na każdy sezon. Współpracuje z TV Biznes i TVN.

Zapachowy dress code

Świadomie kreowany wizerunek powinien być dopełniony właściwie dobranym zapachem. Podczas spotkania uczestniczki dowiedzą się, jak dobierać zapachy do własnej osoby, stroju i okazji. Poznają zasady tworzenia garderoby zapachowej. Dowiedzą się, jak świadomie kreować swój profesjonalny image i w jaki sposób zapachy wpływają na postrzeganie ich osoby. Zapach jest równie istotnym elementem wizerunku profesjonalistki, jak strój. To komunikat, który buduje nasz zawodowy image i podkreśla naszą indywidualność.

Marta Siembab – jedyna w Polsce senselierka, profesjonalna trenerka zapachowa, autorka pierwszych niezależnych warsztatów zapachowych, założycielka pracowni Senselier. Ekspertka festiwali modowych i konferencji poświęconych designowi (OFF Fashion, Niewidzialny Dizajn), aktywna uczestniczka projektów artystycznych (Wielkopolska Rewolucje), prelegentka prestiżowego wydarzenia medialnego TEDx Conference. Ceniony szkoleniowiec perfumerii i koncernów kosmetycznych (Dior, Coty, Estee Lauder, Sisley, LOreal), wykładowczyni Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu, ekspertka prasy kobiecej i publicystycznej, niezależna konsultantka w dziedzinie zapachu. Twórczyni nowatorskiego programu włączenia zapachu do terapii dzieci autystycznych i niepełnosprawnych.

Zapisy: www.klubkp.pl/wez_udzial