Babi Targ

 

Za nami drugi Babi Targ w Kaliszu. Dziękujemy wszystkim, które i którzy przyjechali do Galerii Tęcza 16.marca.

BABI TARG to lokalna odmiana znanych i coraz bardziej popularnych w Polsce ,,swapping parties”, polegających w głównej mierze na wymianie ubrań, butów i innych dodatków. BABI TARG jest najstarszą imprezą tego typu w Polsce, organizowaną regularnie od 2007 roku w Poznaniu i wielu innych miastach (m.in. Poznań, Bydgoszcz, Szczecin, Gdańsk). Przyciąga setki miłośniczek niebanalnych ubrań. Podczas spotkania można wymieniać odzież, buty, dodatki, biżuterię, ale również i kupować. Za niewielkie pieniądze uczestniczki imprezy mogą upolować niepowtarzalne ubrania czy wyjątkową biżuterię.
Założenie imprezy jest takie, by ubrania czy dodatki, których już nie nosimy, które nam się opatrzyły czy znudziły lub były po prostu nietrafionym prezentem i teraz ukryte są na dnie szafy, wymienić na coś innego. BABI TARG to także świetna okazja, by za grosze kupić ciekawe ciuchy czy biżuterię, bo, jeżeli transakcja wymiany nie dojdzie do skutku, zawsze można negocjować zakup.

Na Babim Targu w Kaliszu można było wymieniać, sprzedawać i kupować odzież, biżuterię, torebki, buty i inne akcesoria, a także skorzystać z porad profesjonalistek z firmy INGLOT w zakresie makijażu. Podczas imprezy odbyła się również zbiórka odzieży na rzecz podopiecznych kaliskiego oddziału PCK oraz świąteczne warsztaty artystyczne z Hanią.

Zdjęcia z imprezy obejrzeć można TUTAJ

ORGANIZATOR: Babiląd (www.babilad.pl)
WSPÓŁORGANIZATOR: Galeria Tęcza (www.galeriatecza.pl)
PATRONAT: szafa.pl

GALERIA TĘCZA

Galeria Tęcza

Galeria Tęcza to nowoczesna Galeria Handlowa zlokalizowana w ścisłym centrum Kalisza, w odległości ok. 400 m od Starego Rynku. Stanowi pierwsze i jedyne w mieście centrum handlowo-rozrywkowe na najwyższym poziomie. W Galerii Tęcza znajduje się około 80 sklepów najbardziej popularnych marek, punkty usługowe, klub fitness Condizione, nowoczesne kino, plac zabaw dla dzieci oraz restauracje i kawiarnie. Kino Cinema 3D znajdujące się w Galerii oferuje 5 sal kinowych i najnowocześniejszą technikę kinową, w tym projekcje tworzące wrażenie trójwymiarowości. Podziemny parking oraz jasny i czytelny układ sklepów zapewniają wygodne zakupy. Architektonicznie galeria wpisuje się w dzielnicę w jakiej została ulokowana. Projekt nawiązuje do najlepszej tradycji modernizmu. Food court pełen zieleni i z szeroką ofertą gastronomiczną to miejsce rodzinnych obiadów i codziennych spotkań z przyjaciółmi.
http://www.galeriatecza.pl/