26 października 2014, g. 12.00- 15.00, Międzynarodowe Targi Poznańskie,
pawilon 6 A (antresola), wstęp biletowany
Impreza odbywa się w ramach Targów Happy Baby

552251_449766451731969_15600406_n
Ośrodek Rozwoju Osobistego Kobiet BABILĄD zaprasza na MAMI BABI TARG w ramach Targów HAPPY BABY – to doskonała okazja, aby pozbyć się ubrań i akcesoriów dziecięcych i ciążowych, które zalegają w szafach lub nabyć atrakcyjne ubranka dla dzieci. To również miejsce spotkania, rozmowy i spędzenia czasu w towarzystwie innych rodziców. Tego dnia w pawilonie 6A odbywać się będą Targi Happy Baby, które zgromadzą producentów, importerów i dystrybutorów zabawek, artykułów dla niemowląt i dzieci do 10 lat oraz rodziców. Bilet wstępu dla osób chcących wystawić się na Mamim Babim Targu kosztuje 20 zł i obejmuje wstęp na Targi Happy Baby.

MAMI BABI TARG to specjalna edycja BABIEGO TARGU dedykowana rodzicom i dzieciom. Lokalna odmiana znanych i niezwykle popularnych na Zachodzie swapping parties idealnie wpisuje się w nurt ekologiczny, który od jakiegoś czasu opanował modę. Zamiast wyrzucać nienoszoną już odzież lub kupować kolejne przedmioty zachęcamy rodziców, by przynieśli ubranka, buty, dodatki czy zabawki, z których dzieci już wyrosły i puścili je w obieg.

Podczas spotkania rodzice mogą wymieniać się między sobą lub, jeżeli wymiana nie będzie możliwa, przeprowadzać transakcje gotówkowe. W każdym przypadku jest to atrakcyjne rozwiązanie: przychodząc na Mami Babi Targ rodzice pozbywają się zbędnych przedmiotów, które w swoim „drugim życiu” trafiają do innej rodziny, a jednocześnie mogą wyszukać coś nowego dla swoich dzieci.

PRAKTYCZNE INFORMACJE:

Na Mami Babi Targ nie obowiązują zapisy.

Bilety:
osoby wystawiające się zobowiązane są zakupić specjalny bilet na Mami Babi Targ w cenie 20 zł, który upoważnia również do wstępu na Targi Happy Baby. Bilety będzie można zakupić w kasach MTP (czynne kasy: Wejście Wschodnie, Wejście Północne, Wejście Zachodnie). Bilety należy zachować do kontroli przy wejściu na teren Mamiego Babiego Targu, który znajdować się będzie na antresoli w pawilonie 6A.
wstęp na teren Mamiego Babiego Targu jest wolny dla osób odwiedzających, ale są one zobowiązane zakupić bilety na Targi Happy Baby.

Wstęp na teren imprezy dla osób wystawiających się – od godz. 11.00. Osoby odwiedzające zapraszamy od godz. 12.00.

Parking:
Cena parkingu na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich (wjazd od ul. Śniadeckich):
15 zł za cały dzień – wjazd jednorazowy

Międzynarodowe Targi Poznańskie sp. z o.o. oferują swoim gościom 24 godzinny, strzeżony parking (850 miejsc parkingowych) oddalony o 350 metrów od terenów wystawowych. Parking obsługuje zarówno pojazdy osobowe, jak i autobusy. Na teren parkingu można wjechać dwoma bramami: od ulicy Matejki (brama główna, czynna przez wszystkie dni w roku), oraz od ulicy Ułańskiej (brama zapasowa uruchamiana podczas dużych targów).
Cennik parkingu MTP przy ul. Matejki:
Osobowe i dostawcze: 4,00 PLN/h

REGULAMIN MAMIEGO BABIEGO TARGU:

1. Uczestnictwo w imprezie jest jednoznaczne z akceptacją postanowień niniejszego regulaminu.
2. Uczestnictwo w imprezie dla Wystawców jest płatne i kosztuje 20 zł. W kasie MTP należy zakupić specjalny bilet upoważniający do wejścia na teren imprezy. Osoby odwiedzające nie płacą za wstęp na Mami Babi Targ, są jednak zobowiązane zakupić bilet na Targi Happy Baby.
3. Na Mamim Babim Targu wymieniana może być wyłączanie odzież i dodatki dziecięce i ciążowe oraz zabawki. Ubranka, buciki, zabawki i wszelkie sprzęty przynoszone na imprezę muszą być czyste i w dobrym stanie. Każda uczestniczka może wnieść maksymalnie 1 torbę.
4. Organizator nie odpowiada za zaginione lub uszkodzone podczas imprezy rzeczy.
5. Organizator nie pobiera prowizji od sprzedaży i nie ponosi odpowiedzialności za ewentualne rozliczenia uczestniczek z Urzędem Skarbowym.
6. Wstęp na salę dla osób wystawiających od godz. 11.00. Wstęp na salę dla pozostałych osób – od godz. 12.00. Impreza kończy się o godz. 15.00. Uczestniczki i uczestnicy mają 15 minut na demontaż stoisk.
7. Uczestniczki i uczestnicy, wystawiający się na Babim Targu, muszą zabrać ze sobą wieszaki, stojaki lub innych przedmioty, które będą przydatne w wyeksponowaniu przyniesionych ubranek i sprzętów.
8. Jedno stoisko nie powinno zajmować więcej niż ok. 150 cm x 100 cm przestrzeni.
9. Każda osoba biorąca udział w imprezie akceptuje postanowienia niniejszego Regulaminu. W sprawach nieuregulowanych niniejszym Regulaminem wiążące są postanowienia Organizatora.
10. Osoby, które dopuszczą się załamania postanowień niniejszego regulaminu lub nie będą stosować się zaleceń organizatorek będą proszone o opuszczenie imprezy.

ORGANIZATOR:
BABILĄD
www.babilad.pl
Babiląd stawia nacisk na społeczne zaangażowanie i odpowiedzialność w biznesie. Współpracuje na stałe z wieloma poznańskimi stowarzyszeniami i instytucjami. Organizuje cykliczne imprezy dla kobiet, takie jak na przykład Babi Targ czy Babska Muza. Wspiera akcje i projekty skierowane do kobiet i uwrażliwiające na problematykę płci, promuje również akcje związane z szerzeniem tolerancji.
PARTNER:
HAPPY BABY
http://happybaby.mtp.pl/pl/