27. września 2014, g. 12.00- 15.00, Galeria Pestka, al. Solidarności 47, Poznań, wstęp wolny, zapisy dla wystawców: www.babitarg.com

552251_449766451731969_15600406_n

BABILĄD oraz Galeria Pestka zapraszają na MAMI BABI TARG – to doskonała okazja, aby pozbyć się ubrań i akcesoriów dziecięcych i ciążowych, które zalegają w szafach lub nabyć atrakcyjne ubranka dla dzieci. To również miejsce spotkania, rozmowy i spędzenia czasu w towarzystwie innych rodziców. Tego dnia będzie można również zakupić wyjątkowe zabawki na kiermaszu produktów dla dzieci, zapoznać się z najciekawszymi wydawnictwami dla dzieci i rodziców czy wziąć udział w pokazie chustonoszenia. Dla dzieci specjalne warsztaty przygotuje Ideownia. Udział w wydarzeniu jest bezpłatny.

Zapisy: www.babitarg.com

MAMI BABI TARG to specjalna edycja BABIEGO TARGU dedykowana rodzicom i dzieciom. Lokalna odmiana znanych i niezwykle popularnych na Zachodzie swapping paries idealnie wpisuje się w nurt ekologiczny, który od jakiegoś czasu opanował modę. Zamiast wyrzucać nienoszoną już odzież lub kupować kolejne przedmioty zachęcamy rodziców, by przynieśli ubranka, buty, dodatki czy zabawki, z których dzieci już wyrosły i puścili je w obieg.
Podczas spotkania rodzice mogą wymieniać się między sobą lub, jeżeli wymiana nie będzie możliwa, przeprowadzać transakcje gotówkowe. W każdym przypadku jest to atrakcyjne rozwiązanie: przychodząc na Mami Babi Targ rodzice pozbywają się zbędnych przedmiotów, które w swoim „drugim życiu” trafiają do innej rodziny, a jednocześnie mogą wyszukać coś nowego dla swoich dzieci.

W towarzyszącym Mami Babiemu Targowi kiermaszu produktów dla dzieci wezmą udział m.in.:

ANIMILAKI www.animilaki.com

KSIĘGARNIA MIĘDZY SŁOWAMI Z KSIĄŻKAMI WYDAWNICTWA ZAKAMARKI www.ksiegarnia-miedzyslowami.blogspot.com

PRAKTYCZNE INFORMACJE

Na Mami Babi Targ obowiązują zapisy. Formularz znajduje się na stronie www.babitarg.com. Wstęp na salę dla wystawców od godz. 11.30. Osoby, które nie wystawiają swoich ubrań zapraszamy od 12.00.

REGULAMIN MAMIEGO BABIEGO TARGU / 27.09.2014/ Poznań


1. Uczestnictwo w imprezie jest jednoznaczne z akceptacją postanowień niniejszego regulaminu.
2. Uczestnictwo w imprezie jest bezpłatne. Na Mami Babi Targ obowiązują zapisy. Formularz znajduje się na stronie www.babitarg.com. Liczba miejsc jest ograniczona. Osoby odwiedzające nie są zobowiązane dokonywać zapisu na imprezę.
3. Na Mamim Babim Targu wymieniana może być wyłączanie odzież i dodatki dziecięce i ciążowe oraz zabawki. Ubranka, buciki, zabawki i wszelkie sprzęty przynoszone na imprezę muszą być czyste i w dobrym stanie. Każda uczestniczka może wnieść maksymalnie 1 torbę.
4. Organizator nie odpowiada za zaginione lub uszkodzone podczas imprezy rzeczy.
5. Organizator nie pobiera prowizji od sprzedaży i nie ponosi odpowiedzialności za ewentualne rozliczenia uczestniczek z Urzędem Skarbowym.
6. Wstęp na salę dla osób wystawiających od godz. 11.30. Wstęp na salę dla pozostałych osób – od godz. 12.00. Impreza kończy się o godz. 15.00. Uczestniczki i uczestnicy mają 15 minut na demontaż stoisk.
7. Liczba miejsc jest ograniczona. Pierwszeństwo udziału w imprezie mają uczestniczki, które dokonały zgłoszenia. W miarę możliwości będziemy również wpuszczać Panie, które nie dokonały zgłoszenia.
8. Uczestniczki i uczestnicy, wystawiający się na Babim Targu, muszą zabrać ze sobą wieszaki, stojaki lub innych przedmioty, które będą przydatne w wyeksponowaniu przyniesionych ubranek i sprzętów.
9. Jedno stoisko nie powinno zajmować więcej niż ok. 150 cm x 100 cm przestrzeni.
10. Każda osoba biorąca udział w imprezie akceptuje postanowienia niniejszego Regulaminu. W sprawach nieuregulowanych niniejszym Regulaminem wiążące są postanowienia Organizatora.
11. Osoby, które dopuszczą się załamania postanowień niniejszego regulaminu lub nie będą stosować się zaleceń organizatorek będą proszone o opuszczenie imprezy.

ORGANIZATORZY:

BABILĄD
www.babilad.pl

GALERIA PESTKA 
www.galeria-pestka.com

Galeria Pestka

Galeria Pestka to 2-kondygnacyjne centrum handlowe w Poznaniu, w którym znajduje się ponad 70 punktów handlowych, usługowych i gastronomicznych (m.in. Carrefour, Saturn, Praktiker, North Fish i KFC) oraz centrum fitness Pure Jatomi.
Lokalizacja w pobliżu skrzyżowania ulic Księcia Mieszka I i Alei Solidarności, w bezpośrednim sąsiedztwie Poznańskiego Szybkiego Tramwaju sprawia, że Pestka jest bardzo dobrze skomunikowana – do galerii dojeżdża aż 11 różnych linii tramwajowych (12, 14, 15, 16, 19, 20) i autobusowych (68, 72, 78 , 83, 91). Obiekt posiada zewnętrzny i podziemny parking na 1000 samochodów oraz windy przystosowane na potrzeby osób niepełnosprawnych.
Galeria to wyjątkowe centrum handlowe, które dla swoich klientów organizuje wiele specjalnych wydarzeń. Z Babilądem współpracuje od kilku lat: odbyło się tu kilka edycji bardzo popularnej w Poznaniu imprezy pod nazwą Babi Targ, a od 2013 Pestka, we współpracy z Babilądem, organizuje kiermaWszystko, czyli kiermasz mody i designu, na którym prezentują się lokalni projektanci i projektantki.

PARTNERZY:

IDEOWNIA
www.ideownia.pl

 

ideownia1Ideownia to grupa wykwalifikowanych pedagogów i psychologów z wieloletnim doświadczeniem w pracy z Dziećmi i Dorosłymi. Ideownia projektuje i realizuje autorskie cykle zajęć dla Dzieci w oparciu o sprawdzone w psychologii i pedagogice metody stymulacji rozwoju. Jak same mówią: „Tworząc zajęcia, adaptujemy je każdorazowo do aktualnego etapu naturalnego rozwoju Twego Dziecka.”
Ideownia to:
połączenie pasji, doświadczenia oraz potrzeb Dzieci i Rodziców
autorskie zajęcia dla dzieci tworzone przez psychologów i psycholożki
konsultacje dla Rodziców
indywidualne wsparcie Dzieci w rozwoju
niezapomniane animacje urodzin

GRUPA MATECZNIK

www.matecznik-poznan.pl

matecznik logo klomb_small

Jesteśmy doradczyniami noszenia, doulami, Promotorkami Karmienia Piersią, instruktorkami masażu shantala i szkoły rodzenia. Udzielamy wsparcia kobietom, matkom i rodzicom w formie szkoły rodzenia oraz porad, spotkań i warsztatów dotyczących noszenia w chustach, okresu okołoporodowego, naturalnej i ekologicznej pielęgnacji małego dziecka, karmienia piersią, a także wychowania starszych dzieci. Prywatnie jesteśmy koleżankami i mamami – razem mamy ośmioro dzieci, które staramy się wychowywać w duchu rodzicielstwa bliskości. Troje naszych dzieci urodziło się w domu.
 Wierzymy, że do roli rodzica można, a nawet powinno się przygotować, i że nauka ta nie kończy się na szkole rodzenia 🙂 Razem stworzyłyśmy więc MATECZNIK – miejsce, w którym każdy rodzic może znaleźć wsparcie. Jest to warsztatownia i klub dyskusyjny w jednym. Naszą misją i celem jest kreowanie pozytywnego przekazu o porodzie i macierzyństwie poprzez wykłady i warsztaty z tematyki okołoporodowej i rodzicielskiej, spotkania z ciekawymi gośćmi, pokazy filmów, wystawy, tematyczne grupy wsparcia i wiele innych. Nie płyniemy z prądem nurtu – aspirujemy do tego, by ten nurt współtworzyć.

Matecznik tworzą:
Anna Furmaniuk, Marianna Szymarek i Alicja Nowaczyk.