Babi Targ

 

 

 

 

Za nami drugi Babi Targ w Trójmieście. Dziękujemy wszystkim, które i którzy przyjechali 23. marca do Zatoki Sztuki w Sopocie.

BABI TARG to lokalna odmiana znanych i coraz bardziej popularnych w Polsce ,,swapping parties”, polegających w głównej mierze na wymianie ubrań, butów i innych dodatków. BABI TARG jest najstarszą imprezą tego typu w Polsce, organizowaną regularnie od 2007 roku w Poznaniu i wielu innych miastach (m.in. Poznań, Bydgoszcz, Szczecin, Gdańsk). Przyciąga setki miłośniczek niebanalnych ubrań. Podczas spotkania można wymieniać odzież, buty, dodatki, biżuterię, ale również i kupować. Za niewielkie pieniądze uczestniczki imprezy mogą upolować niepowtarzalne ubrania czy wyjątkową biżuterię.
Założenie imprezy jest takie, by ubrania czy dodatki, których już nie nosimy, które nam się opatrzyły czy znudziły lub były po prostu nietrafionym prezentem i teraz ukryte są na dnie szafy, wymienić na coś innego. BABI TARG to także świetna okazja, by za grosze kupić ciekawe ciuchy czy biżuterię, bo, jeżeli transakcja wymiany nie dojdzie do skutku, zawsze można negocjować zakup.

Na Babim Targu w Sopocie można było wymieniać, sprzedawać i kupować odzież, biżuterię, torebki, buty i inne akcesoria, a wszystko to “z widokiem na morze”. Babi Targ był częścią 2 dni z modą i designem z sopockiej Zatoce Sztuki!

Do zobaczenia następnym razem!

Zdjęcia z imprezy obejrzeć można TUTAJ

 

ORGANIZATOR BABIEGO TARGU:

logo babilad

ORGANIZATOR KIERMASZU MODY I DESIGNU:

zatokasztukilogo1

 

www.mcka.pl

 

PATRONI MEDIALNI:

gazeta-wyborcza-logokobietawp-logoszafa_logo_patrontrojmiasto

 

 

www.wyborcza.pl

 

www.kobieta.wp.pl

 

www.wp.pl

 

www.szafa.pl

 

www.trojmiasto.pl