KURS KROJU I SZYCIA

Interesuję Cię moda? Chciałabyś ubierać się w rzeczy, które sama uszyłaś? We własne, oryginalne, stworzone przez Ciebie ubrania? Przygotowałyśmy specjalnie dla Ciebie kurs podczas którego zapoznasz się z podstawowymi technikami szycia, zasadami pozyskiwania wykrojów żurnalowych i krojenia tkanin, czyli wszystkim tym, co należy wiedzieć, aby samodzielnie szyć odzież. Nauczysz się obsługi maszyn, zdejmowania miary, pracy z wykrojami żurnalowymi oraz szycia. Własnoręcznie od początku do końca uszyjesz spódnice oraz bluzkę.

Każda uczestniczka kursu ma do dyspozycji maszynę do szycia oraz niezbędne akcesoria. W cenę kursu wliczone zostały również potrzebne tkaniny oraz dodatki odzieżowe. Istnieje możliwość korzystania z własnych tkanin (po konsultacji z prowadzącą).

Program:

Kurs trwa 24 godziny lekcyjne i zawiera takie elementy:
– nauka korzystania z żurnalowych wykrojów (wzięcie miary, pozyskanie szablonu)
– nauka krojenia
– obsługa maszyny do szycia, poznanie technik szycia poprzez samodzielne uszycie spódniczki o prostym fasonie (wzór do wyboru) oraz uszycie bluzki z tkaniny
Jeśli czas pozwoli to wykorzystamy go na naukę wykonywania poprawek krawieckich (wymiana zamka, dopasowanie, skrócenie itp)

Prowadząca: Ewa Szafranek – absolwentka Technikum Odzieżowego w Poznaniu. Posiada wieloletnie doświadczenie w szkoleniach z zakresu nauki szycia. W swojej karierze miała okazje pracować dla znanych polskich marek odzieżowych zarówno jako konstruktorka, jak i zastępczyni kierownika produkcji. Słynie ze swej cierpliwości i umiejętności stwarzania niepowtarzalnej atmosfery na zajęciach.

Cena: 600 zł (w tym 23% VAT). Wszystkie materiały wliczone są w cenę zajęć. Pracujemy na maszynach PFAFF i HUSKYLOCK.

NAJBLIŻSZY TERMIN:

– 19. 02- 16. 04. 2013. Zajęcia odbywają się w każdy wtorek, w godz. 18.00- 20.00.

REGULAMIN ZAJĘĆ:

1. Ośrodek Rozwoju Osobistego Kobiet ,,Babiląd” zastrzega sobie prawo do zmian w rozkładzie zajęć z przyczyn od siebie niezależnych, np. gdyby liczba uczestników nie pozwalała na pokrycie kosztów organizacji danych zajęć. W tej sytuacji uczestniczka ma prawo do zwrotu opłaty za odwołane zajęcia lub wyboru innych zajęć.

2. W przypadku rezygnacji z udziału w kursie wniesiona opłata nie jest zwracana.

3. Opłaty za kurs dokonuje się przed rozpoczęciem zajęć. Nie ma możliwości odrabiania utraconych zajęć. Nie zwracamy pieniędzy za niewykorzystane zajęcia.

4. Warunkiem uczestnictwa jest uprzednia rezerwacja miejsca – telefoniczna pod nr 608 437 377 lub mailowa na adres info@babilad.pl (w zgłoszeniu należy podać imię, nazwisko, nr telefonu i adres e-mail) oraz terminowe dokonanie wpłaty. Wpłaty należy dokonać przelewem bankowym na konto bankowe: 76 1940 1076 3074 4181 0000 0000. W tytule prosimy wpisać imię i nazwisko oraz nazwę zajęć.

5. Wpłata powinna znaleźć się na koncie bankowym Ośrodka nie później niż trzy dni od przesłania potwierdzenia przyjęcia zgłoszenia.

6. Ośrodek Rozwoju Osobistego Kobiet ,,W krainie czarów”- organizator Babilądu- nie ponosi odpowiedzialności za stan zdrowia uczestniczek zajęć, zarówno w trakcie zajęć jak i w przerwach pomiędzy nimi.

7. Zgłoszenie udziału w warsztatach jest równoznaczne z przyjęciem do wiadomości i zaakceptowaniem niniejszego regulaminu, cennika oraz warunków uczestnictwa.