MAMI BABI TARG na Targach HAPPY BABY

niedziela | 15 września | g. 11.00- 14.00 | MTP, pawilon 15| wstęp biletowany | bilety dostępne na stronie tobilet.pl

Impreza odbywa się w ramach Targów Happy Baby

 

MAMIbabiTARG23.10.16_fot_K PICTURES_20

 

 

Ośrodek Rozwoju Osobistego Kobiet BABILĄD zaprasza na Mami BABI TARG® w ramach Targów HAPPY BABY – to doskonała okazja, aby pozbyć się ubrań i akcesoriów dziecięcych i ciążowych, które zalegają w szafach lub nabyć atrakcyjne ubranka dla dzieci. To również miejsce spotkania, rozmowy i spędzenia czasu w towarzystwie innych rodziców. Tego dnia w Pawilonie nr 15 odbywać się będą Targi Happy Baby, które zgromadzą producentów, importerów i dystrybutorów zabawek, artykułów dla niemowląt i małych dzieci oraz rodziców.

Mami BABI TARG® to specjalna edycja BABIEGO TARGU® dedykowana rodzicom i dzieciom. Lokalna odmiana znanych i niezwykle popularnych na Zachodzie swapping parties idealnie wpisuje się w nurt ekologiczny, który od jakiegoś czasu opanował modę. Zamiast wyrzucać nienoszoną już odzież lub kupować kolejne przedmioty zachęcamy rodziców, by przynieśli ubranka, buty, dodatki czy zabawki, z których dzieci już wyrosły i puścili je w obieg.
Podczas spotkania rodzice mogą wymieniać się między sobą lub, jeżeli wymiana nie będzie możliwa, przeprowadzać transakcje gotówkowe. W każdym przypadku jest to atrakcyjne rozwiązanie: przychodząc na Mami BABI TARG® rodzice pozbywają się zbędnych przedmiotów, które w swoim „drugim życiu” trafiają do innej rodziny, a jednocześnie mogą wyszukać coś nowego dla swoich dzieci.

PRAKTYCZNE INFORMACJE

BILETY:

I. DLA WYSTAWCÓW:

35 zł- Wystawiająca/-y (wielkość stoiska: 1×1,5 m, Wystawca może w cenie biletu wnieść maksymalnie dwie torby/ walizki/ kartony/ stojaki z ubraniami, w cenie biletu jest jednorazowy wjazd na parking)

5 zł – Pomocniczka/Pomocnik

Przedsprzedaż biletów na stronie tobilet.pl

W przypadku jeśli pula biletów dla Wystawców nie zostanie wyprzedana w przedsprzedaży online bilety będą również dostępne przy wejściu na teren imprezy.

UWAGA! W Mamim Babim Targu nie mogą brać udziału podmioty gospodarcze, prowadzące sprzedaż ciuszków i akcesoriów ciążowych i dziecięcych, jak również samodzielnie działający projektanci/ki i rękodzielnicy/czki!

II. DLA ODWIEDZAJĄCYCH:

Wstęp na Targi Happy Baby jest odpłatny i kosztuje:

20 zł wjazd jednorazowy online i offline

10 zł wejście jednorazowe powyżej 13 roku życia online

12 zł wejście jednorazowe powyżej 13 roku życia offline

Bilet rodziny wjazd + wejście dla 2 osób = 30 zł online na jeden dzień, jednorazowe wejście

Bilet rodziny weekend wjazd + wejście dla 2 osób = 55 zł online jednorazowe wejście

Dzieci do 6 roku życia bezpłatnie

Dzieci od 7 roku do 13 roku życia 5 zł offline

Bilety do kupienia tutaj

WSTĘP NA SALĘ:

Wstęp na salę dla Wystawców od godz. 10.00. Należy mieć przy sobie bilet dla Wystawcy na Mami Babi Targ. Osoby, które nie wystawiają swoich ubrań zapraszamy od 11.00.
Każda uczestniczka otrzyma stół oraz 1 krzesło, nie wolno wystawiać się bezpośrednio na ziemi, w tym na kocykach, foliach, płachtach, etc.

Informacje na temat otwartych w tym dniu bramach wejściowych podamy na początku września.

Koniecznie przeczytajcie regulamin imprezy!

REGULAMIN MAMIEGO BABIEGO TARGU:

1. Organizatorem imprezy pt.: „Mami Babi Targ” odbywającej się w Pawilonie nr 15 MTP w Poznaniu 15 września 2019 jest: Joanna Stankiewicz, prowadząca działalność gospodarczą pod firmą Joanna Stankiewicz Ośrodek Rozwoju Osobistego Kobiet “W krainie czarów” w Poznaniu (60-681), Os. B. Chrobrego 21E/39.

2. Uczestnictwo w imprezie jest jednoznaczne z akceptacją postanowień niniejszego regulaminu. W sprawach nieuregulowanych Regulaminem wiążące są
postanowienia Organizatora.

3. Osoby obecne na imprezie (Uczestnicy) zobowiązane są zachowywać się w sposób nie zagrażający bezpieczeństwu innych Uczestników, a w szczególności przestrzegać postanowień Regulaminu, który dostępny jest na stronach www.tobilet.pl i www.babilad.pl oraz regulaminu obiektu, w którym odbywa się impreza, a także podporządkowywać się poleceniom członków służby informacyjnej i służby porządkowej Organizatora.

4. Służby porządkowe organizatora są uprawnione do odmowy wstępu na imprezę lub usunięcia z terenu imprezy osoby będącej pod wpływem alkoholu lub osoby, której zachowanie stwarza zagrożenie dla tej osoby lub innych Uczestników.

5. Dzieci mogą uczestniczyć w imprezie wyłącznie pod opieką dorosłych.

6. Uczestnictwo w imprezie jest odpłatne.
Wstęp dla Wystawiających kosztuje:
35 zł (w cenie biletu-jednorazowy wjazd na parking).
5 zł – Pomocniczka/Pomocnik
Maksymalna liczba bagaży na jednym stoisku wynosi 2 sztuki! Wszystkie torby należy mieć przy sobie przy pierwszym wejściu na halę, gdy obsługa sprawdza bilety – zabronione jest donoszenie kolejnych toreb.
Jeden Wystawiający może mieć do pomocy jedną Pomocniczkę/Pomocnika, który musi być z Wystawcą przy pierwszym wejściu na halę, gdy obsługa sprawdza ilość i rodzaj zakupionych biletów.

7. Przedsprzedaż biletów dla Wystawiających – w cenie 35 zł oraz biletów dla Pomocników – w cenie 5 zł wystartuje 2 września, ok. godz. 12.00 na stronie www.tobilet.pl. Jedynie w przypadku jeśli pula biletów dla Wystawiających nie zostanie wyczerpana bilety będzie można zakupić również przy wejściu na imprezę.

8. Wstęp na Targi Happy Baby dla pozostałych osób jest odpłatny i kosztuje:
20 zł wjazd jednorazowy online i offline
10 zł wejście jednorazowe powyżej 13 roku życia online
12 zł wejście jednorazowe powyżej 13 roku życia offline
Bilet rodziny wjazd + wejście dla 2 osób = 30 zł online na jeden dzień, jednorazowe wejście
Bilet rodziny weekend wjazd + wejście dla 2 osób = 55 zł online jednorazowe wejście
Dzieci do 6 roku życia bezpłatnie
Dzieci od 7 roku do 13 roku życia 5 zł offline

9. Wstęp na salę dla Wystawiających i Pomocników/-czek – od godz. 10.00 do 10.45.
Wstęp dla Odwiedzających (osoby, które nie wystawiają/ nie wymieniają/nie sprzedają ubrań) – od godz. 11.00.
Impreza kończy się o godz. 14.00. Uczestniczki i uczestnicy mają 15 minut na demontaż stoisk.

10. Na Mamim Babim Targu wymieniana może być wyłączanie odzież i dodatki dziecięce i ciążowe oraz zabawki. Ubranka, buciki, zabawki i wszelkie sprzęty przynoszone na imprezę muszą być czyste i w dobrym stanie. Każda uczestniczka może wnieść maksymalnie 2 torby.
11. Organizator nie odpowiada za zaginione lub uszkodzone podczas imprezy rzeczy.

12. Organizator nie pobiera prowizji od sprzedaży i nie ponosi odpowiedzialności za ewentualne rozliczenia uczestniczek z Urzędem Skarbowym.

13. Na Mamim Babim Targu obowiązuje całkowity zakaz wystawiania stoisk komercyjnych, stoisk z rękodziełem, itp. W imprezie nie mogą brać udziału sklepy i inne podmioty gospodarcze, w tym również samodzielnie działający projektanci i rękodzielnicy, prowadzący sprzedaż ubrań, butów, dodatków, biżuterii, etc.
14. Organizator zaprzestanie sprzedaży biletów w przypadku, gdy liczba uczestników przewyższy dopuszczalną pojemność pomieszczeń.

15. Stoisko nie może zajmować więcej niż ok. 150 cm x 100 cm przestrzeni. Każde stoisko będzie wyposażone w jeden stół o wymiarach 1,20 x 0,40 oraz krzesło. Nie wolno wystawiać się bezpośrednio na ziemi, w tym na kocykach, foliach, płachtach, etc. Organizator ma prawo wyłączyć z udziału w imprezie wystawcę, który nie zastosuje się do wymogów odnośnie wyglądu stoiska.

16. Za wszelkie powstałe w wyniku działań uczestniczki/ uczestnika zniszczenia odpowiada sam uczestnik/uczestniczka.

17. Każda osoba biorąca udział w imprezie udziela zgody na wykorzystanie wizerunku z fotorelacji z wydarzenia. Organizator oświadcza, że zdjęcia wykonane podczas wydarzenia będą wykorzystywane w celach promocyjnych Organizatora, na co Uczestnik/-czka wyraża zgodę. Uczestniczce/Uczestnikowi nie przysługują żadne roszczenia z tytułu wykorzystania wizerunku.

18. Każda osoba biorąca udział w imprezie akceptuje postanowienia niniejszego Regulaminu. W sprawach nieuregulowanych niniejszym Regulaminem wiążące są postanowienia Organizatora.

19. Osoby, które dopuszczą się załamania postanowień niniejszego regulaminu lub nie będą stosować się zaleceń organizatorek będą proszone o opuszczenie imprezy bez prawa do zwrotu kosztu biletu.

20.Uczestnicy biorą udział w imprezie na własną odpowiedzialność i odpowiadają karnie lub cywilnie za szkody wyrządzone Organizatorowi, MTP lub innym Uczestnikom.

 

ORGANIZATOR:

BABILĄD
www.babilad.pl

 

PARTNER:

Targi HAPPY BABY

www.happybaby.mtp.pl

logotyp

Miejsce wyśmienitej zabawy, nauki i udanych zakupów dla kobiet w ciąży, rodzin z niemowlętami i małymi dziećmi. To miejsce edukacji, integracji i inspiracji! Ofertę produktów oraz usług prezentują producenci, importerzy i dystrybutorzy m.in. zabawek, wózków i fotelików samochodowych, artykułów dla niemowląt i dzieci oraz firmy oferujące usługi z zakresu opieki i edukacji.