Stylizowana sesja zdjęciowa
Stylizowana sesja zdjęciowaStylizowana sesja zdjęciowa

Od kliku lat organizujemy również wieczory panieńskie, urodziny i inne tego typu imprezy. Czasem przywozimy stertę ubrań vintage, z których pomocą stylizujemy uczestniczki na gwiazdy lat 20, 30 i 40-tych, które uwieczniamy na zdjęciach. Czasem jedna z naszych nauczycielek tańca uczy podstawowych ruchów w tańcu brzucha lub tańcu uwodzicielskim. Zdarza się że wspólnie z uczestniczkami lub uczestnikami gotujemy pod okiem jednego z naszych kulinarnych mistrzów lub uczymy robić egzotyczne drinki. Zdarzają się również wieczory w których uczestniczy masażysta, stylistka, wizażystka, a czasem nawet wróżka. Zawsze z uwagą przygotowujemy program i staramy się sprawić, by ta impreza była niezapomniana. I często dostajemy za to pozytywne opinie:
,,Świetna zabawa, fantastyczna pamiątka i zachwycone koleżanki to najlepszy dowód na to, że warto zapytać w Babilądzie o oryginalne pomysły na spędzenie takiego wieczoru. Serdecznie polecam!”
[dotyczy sesji zdjęciowej w stylu lat 20-tych]

,,Wieczór udał się super. Pani Renata to super babeczka, więc w związku z wróżbami zabawy było co niemiara. Wszystkie słuchałyśmy uważnie co nas czeka w … życiu erotycznym.”
[dotyczy wieczoru z wróżką]

,,Thank you so much again! We all had a great time together! You make a really nice bartender course!!”
[dotyczy nauki robienia egzotycznych drinków wraz z degustacją]

,,Wieczór bardzo fajny, wszystko się udało. Jeszcze raz dziękuję za pomoc!”
[dotyczy nauki robienia egzotycznych drinków wraz z degustacją oraz warsztatów kulinarnych]

,,Wieczór był cudowny! Panna Młoda na końcu wieczoru strasznie mnie przytuliła i ze łzami powiedziała, że to była najwspanialsza niespodzianka jaką mogłyśmy jej w tym dniu ofiarować! Same pozytywy, dużo śmiechu. Pani Renata jest bardzo otwartą i ciepłą kobietą, bardzo komunikatywną. Bardzo dziękuję za ten wyjątkowy i magiczny wieczór.”
[dotyczy wieczoru z wróżką]

,,Wszystkie jesteśmy zachwycone, a w szczególności młoda! To był naprawdę dobry pomysł i świetna realizacja! Zdjęcia są super! Bardzo dziękujemy za lata 20-te, za świetną atmosferę a ja osobiście dziękuje za pełne zaangażowanie!”
[dotyczy sesji zdjęciowej w stylu lat 20-tych]

,,Wieczór udał się idealnie. Marysia przyjechała idealnie w punkt. Zajęła się naszą koleżanką zgodnie z jej życzeniami. Makijaż powstawał na naszych oczach. Zasypywałyśmy pytaniami Marysię, która na bieżąco relacjonowała co robi, i skrzętnie rejestrowałyśmy wszystkie triki wizażystów!”
[dotyczy pokazu makijażu dla przyszłej panny młodej]