MAMI BABI TARG
w ramach Sztuka Szuka Malucha
5. lipca 2015, g. 12.00- 15.00, Scena Wspólna, ul. Brandstaettera 1/ ul. Za Cytadelą, Poznań, wstęp wolny. Zapisy, od 16. czerwca, g.10.00, na www.babitarg.com

SSM_fb_MAMI_BABI_TARG_4

 

 

 

Ośrodek Rozwoju Osobistego Kobiet BABILĄD oraz Sztuka Szuka Malucha zapraszają na MAMI BABI TARG – to doskonała okazja, aby pozbyć się ubrań i akcesoriów dziecięcych i ciążowych, które zalegają w szafach lub nabyć atrakcyjne ubranka dla dzieci. To również miejsce spotkania, rozmowy i spędzenia czasu w towarzystwie innych rodziców. Tego dnia będzie można również wziąć udział w warsztatach Agaty Nowaczyk – Łokaj „Pajęczyna” oraz wydarzeniu interaktywnym „Bajkowanie” prowadzonym przez Patryka Zakrockiego w ramach Festiwalu Sztuka Szuka Malucha.

MAMI BABI TARG to specjalna edycja BABIEGO TARGU dedykowana rodzicom i dzieciom. Lokalna odmiana znanych i niezwykle popularnych na Zachodzie swapping parties idealnie wpisuje się w nurt ekologiczny, który od jakiegoś czasu opanował modę. Zamiast wyrzucać nienoszoną już odzież lub kupować kolejne przedmioty zachęcamy rodziców, by przynieśli ubranka, buty, dodatki czy zabawki, z których dzieci już wyrosły i puścili je w obieg.
Podczas spotkania rodzice mogą wymieniać się między sobą lub, jeżeli wymiana nie będzie możliwa, przeprowadzać transakcje gotówkowe. W każdym przypadku jest to atrakcyjne rozwiązanie: przychodząc na Mami Babi Targ rodzice pozbywają się zbędnych przedmiotów, które w swoim „drugim życiu” trafiają do innej rodziny, a jednocześnie mogą wyszukać coś nowego dla swoich dzieci.

PRAKTYCZNE INFORMACJE
Na Mami Babi Targ obowiązują zapisy. Wstęp na salę dla Wystawców od godz. 11.00. Osoby, które nie wystawiają swoich ubrań zapraszamy od 12.00. Wstęp na Babi Targ jest bezpłatny. Regulamin dostępny jest na stronie www.babilad.pl Warunkiem uczestnictwa w charakterze wystawcy jest wcześniejsze zapisanie się przez formularz dostępny online (http://babitarg.com) i okazanie numeru rezerwacji przesłanego w mailu potwierdzającym zgłoszenie. Zapisują się jedynie osoby, które chcą wystawiać własne ubrania, osoby odwiedzające nie muszę zgłaszać swojej obecności. Zapisy wystartują we wtorek, 16 czerwca o godz. 10.00 – ze względu na ograniczoną liczbę miejsc liczy się kolejność zgłoszeń.

ORGANIZATORZY
BABILĄD
www.babilad.pl
Babiląd stawia nacisk na społeczne zaangażowanie i odpowiedzialność w biznesie. Współpracuje na stałe z wieloma poznańskimi stowarzyszeniami i instytucjami. Organizuje cykliczne imprezy dla kobiet, takie jak na przykład Babi Targ czy Babska Muza. Wspiera akcje i projekty skierowane do kobiet i uwrażliwiające na problematykę płci, promuje również akcje związane z szerzeniem tolerancji.

9. Międzynarodowy Festiwal Sztuki dla Najnajmłodszych SZTUKA SZUKA MALUCHA
www.sztukaszukamalucha.pl
Interaktywne działania teatralne, plastyczne i muzyczne to znakomita okazja do twórczego spotkania z własnym dzieckiem, do poznawania go i odkrywania razem z nim świata, poszerzania granic wyobraźni, a także do zacieśnienia więzi. Festiwal przeznaczony jest dla dzieci od 0 do 5 lat oraz bliskich im dorosłych. Stawiamy na wspólne kreatywne działania inspirowane spektaklem, koncertem, filmem czy instalacją multimedialną. Zapraszamy do wspólnej zabawy i doświadczania pierwszych artystycznych wrażeń.
Festiwal organizowany jest przez Art Fraction Foundation w ścisłej współpracy z Centrum Sztuki Dziecka w Poznaniu – inicjatorem nurtu sztuki dla najnajmłodszych w Polsce i pomysłodawcą cyklu Sztuka Szuka Malucha. Tegoroczna, dziewiąta edycja, realizowana będzie w ramach międzynarodowego projektu “Small size, performing arts for early years” (program: Kreatywna Europa).

REGULAMIN MAMIEGO BABIEGO TARGU
1. Uczestnictwo w imprezie jest jednoznaczne z akceptacją postanowień niniejszego regulaminu.
2. Uczestnictwo w imprezie jest bezpłatne. Na Mami Babi Targ obowiązują zapisy. Formularz znajduje się na stronie www.babitarg.com – zapisy wystartują 16. czerwca. Liczba miejsc jest ograniczona. Osoby odwiedzające nie są zobowiązane dokonywać zapisu na imprezę.
3. Na Mamim Babim Targu wymieniana może być wyłączanie odzież i dodatki dziecięce i ciążowe oraz zabawki. Ubranka, buciki, zabawki i wszelkie sprzęty przynoszone na imprezę muszą być czyste i w dobrym stanie. Każda uczestniczka może wnieść maksymalnie 1 torbę.
4. Organizator nie odpowiada za zaginione lub uszkodzone podczas imprezy rzeczy.
5. Organizator nie pobiera prowizji od sprzedaży i nie ponosi odpowiedzialności za ewentualne rozliczenia uczestniczek z Urzędem Skarbowym.
6. Wstęp na salę dla osób wystawiających od godz. 11.00. Wstęp na salę dla pozostałych osób – od godz. 12.00. Impreza kończy się o godz. 15.00. Uczestniczki i uczestnicy mają 15 minut na demontaż stoisk.
7. Liczba miejsc jest ograniczona. Pierwszeństwo udziału w imprezie mają uczestniczki, które dokonały zgłoszenia. W miarę możliwości będziemy również wpuszczać Panie, które nie dokonały zgłoszenia.
8. Uczestniczki i uczestnicy, wystawiający się na Babim Targu, muszą zabrać ze sobą wieszaki, stojaki lub innych przedmioty, które będą przydatne w wyeksponowaniu przyniesionych ubranek i sprzętów.
9. Na Mamim Babim Targu obowiązuje zakaz wystawiania stoisk komercyjnych, stoisk z rękodziełem, itp.
10. Jedno stoisko nie powinno zajmować więcej niż ok. 150 cm x 100 cm przestrzeni.
11. Każda osoba biorąca udział w imprezie akceptuje postanowienia niniejszego Regulaminu. W sprawach nieuregulowanych niniejszym Regulaminem wiążące są postanowienia Organizatora.
12. Osoby, które dopuszczą się załamania postanowień niniejszego regulaminu lub nie będą stosować się zaleceń organizatorek będą proszone o opuszczenie imprezy.