Babi Targ w Galerii Przymorze – największa akcja wymiany ubrań w Trójmieście!
sobota 13 czerwca | g.12.00-15.00 | Galeria Przymorze, Gdańsk
wstęp bezpłatny | zapisy od 15.05

babi targ gdańsk

 

W twojej szafie brakuje miejsca, a ty nie masz co na siebie włożyć? Przyjdź na BABI TARG, gdzie nie tylko będziesz mogła wymienić się ubraniami, ale również sprzedać swoje ciuchy innym pasjonatkom modowych perełek. Impreza odbędzie się w sobotę 13 czerwca pod hasłem wymień/kup/sprzedaj.
BABI TARG to lokalna odmiana znanych i coraz bardziej popularnych w Polsce „swapping parties”. Podczas spotkania można wymieniać odzież, buty, dodatki, biżuterię, ale również i kupować. Za niewielkie pieniądze uczestniczki imprezy mogą upolować niepowtarzalne ubrania czy wyjątkową biżuterię.
Ubrania, które zostaną po imprezie będzie można przekazać Fundacji Droga, która przeznaczy je na pomoc swoim podopiecznym.

PRAKTYCZNE INFORMACJE
Impreza odbędzie się na dwóch piętrach Galerii Przymorze (w pobliżu Zielonej Ścian), w sobotę 13 czerwca w, w godz. 12.00-15.00. Osoby, które przyjadą z własnymi ubraniami na wymianę rozstawiają się w godz. 11.00 – 12.00. Wstęp na Babi Targ jest bezpłatny.
Dla pierwszych 20 osób, które zapiszą się online organizatorzy zarezerwują wieszaki oraz miejsce na parterze. Dla kolejnych 30 osób zarejestrowanych, które posiadają własne stojaki na ubrania zarezerwujemy przestrzeń na parterze. Pozostałe osoby zapraszamy na piętro.
W imprezie może wziąć udział każdy, kto chce pozbyć się zbędnych ubrań czy dodatków lub po prostu przyjść i „upolować” za niewielkie pieniądze ciekawe ubrania. Warunkiem uczestnictwa w charakterze wystawcy jest wcześniejsze zapisanie się przez formularz dostępny online (http://babitarg.com) i okazanie numeru rezerwacji przesłanego w mailu potwierdzającym zgłoszenie. Zapisują się jedynie osoby, które chcą wystawiać własne ubrania, osoby odwiedzające nie muszę zgłaszać swojej obecności. Zapisy wystartują w piątek, 15 maja – ze względu na ograniczoną liczbę miejsc liczy się kolejność zgłoszeń.
Ubrania, które zostaną po imprezie będzie można przekazać Fundacji Droga, która przeznaczy je na pomoc swoim podopiecznym.

REGULAMIN BABIEGO TARGU/ Gdańsk
1. Uczestnictwo w imprezie jest jednoznaczne z akceptacją postanowień niniejszego regulaminu.
2. Uczestnictwo w imprezie jest bezpłatne. Zgłoszenia od osób, które chcą się wystawić przyjmowane są poprzez formularz na stronie www.babitarg.com. Liczba miejsc jest ograniczona. Osoby odwiedzające nie są zobowiązane dokonywać zapisu na imprezę.
3. Dla pierwszych 20 osób, które zapiszą się online organizatorzy zarezerwuję wieszaki oraz miejsce na parterze. Dla kolejnych 30 osób zarejestrowanych, które posiadają własne stojaki na ubrania zarezerwujemy przestrzeń na parterze. Pozostałe osoby zapraszamy na piętro.
4. Ubrania, buty, dodatki i wszelkie sprzęty przynoszone na imprezę muszą być czyste i w dobrym stanie. Każda uczestniczka może wnieść maksymalnie 2 torby.
5. Organizator nie odpowiada za zaginione lub uszkodzone podczas imprezy rzeczy.
6. Organizator nie pobiera prowizji od sprzedaży i nie ponosi odpowiedzialności za ewentualne rozliczenia uczestniczek z Urzędem Skarbowym.
7. Wstęp na salę dla osób wystawiających między godz. 11.00 a 12.00. Wstęp na salę dla pozostałych osób – od godz. 12.00.
8. Liczba miejsc jest ograniczona. Pierwszeństwo udziału w imprezie mają uczestniczki, które dokonały zgłoszenia i przybyły na teren imprezy między godz. 11.00 a 12.00.
9. Uczestniczki i uczestnicy, wystawiający się na Babim Targu, muszą zabrać ze sobą wieszaki, stojaki lub innych przedmioty, które będą przydatne w wyeksponowaniu przyniesionych ubrań i dodatków
10. Jedno stoisko nie powinno zajmować więcej niż ok. 150 cm x 100 cm przestrzeni (jeden stojak).
11. Każda osoba biorąca udział w imprezie akceptuje postanowienia niniejszego Regulaminu. W sprawach nieuregulowanych niniejszym Regulaminem wiążące są postanowienia Organizatora.
12. Osoby, które dopuszczą się złamania postanowień niniejszego regulaminu lub nie będą stosować się zaleceń organizatorek będą proszone o opuszczenie imprezy.
ORGANIZATORZY
BABILĄD | www.babilad.pl
BABILĄD stawia nacisk na społeczne zaangażowanie i odpowiedzialność w biznesie. Współpracuje z wieloma poznańskimi stowarzyszeniami i instytucjami. Organizuje imprezy dla kobiet, takie jak na przykład Babi Targ. Wspiera akcje i projekty skierowane do kobiet i uwrażliwiające na problematykę płci, promuje również akcje związane z szerzeniem tolerancji.

GALERIA PRZYMORZE | www.galeriaprzymorze.pl
Galeria Przymorze zlokalizowana jest w Gdańsku przy ulicy Obrońców Wybrzeża 1, w pobliżu najdłuższego w Europie Środkowej budynku mieszkalnego „Falowiec”.
Nowoczesna architektura obiektu została wkomponowana w otaczający krajobraz. Przylegający park z zachowanym pierwotnym drzewostanem dodaje uroku szklanej fasadzie Galerii – rotundzie.
Przestronne wnętrze zostało wykończone w drewnie, szkle, marmurze i stali. Ruchome chodniki i schody, zapewniają łatwe i komfortowe przemieszczanie się po Galerii. Przyjazny wystrój wnętrz oraz funkcjonalność obiektu dają możliwość zrobienia zakupów w miłej atmosferze. Galeria Przymorze oferuje: restauracje i kawiarnie w specjalnej strefie czynnej do późnych godzin, sklepy i salony różnych branż: zdrowie, uroda, moda, upominki, kultura, rozrywka, usługi, bezpośrednie sąsiedztwo parku, ścieżki rowerowe, znakomite położenie, łatwy dostęp do komunikacji miejskiej, przestronny parking z nowoczesnym systemem AFA parking.