UWAGA – NASTĄPIŁA ZMIANA TERMINU!!!

Ze względu na odbywający się w Poznaniu Maraton Babi Targ został przeniesiony na sobotę, 11 października. 

babitarg

 

Sobota, 11. października, g. 12.00- 15.30, INEA Stadion w Poznaniu.

W sobotę, 11. października, odbędzie się kolejna edycja BABIEGO TARGU®, czyli akcji wietrzenia szaf, podczas której uczestniczki mogą wymienić, sprzedać lub kupić ubrania, buty i dodatki. To bardzo popularna impreza, która za każdym razem przyciąga setki uczestniczek. Impreza odbędzie się na INEA Stadion w Poznaniu (Trybuna III im. H.CZAPCZYKA – SALA PLATINUM – III poziom).
Na najmłodszych uczestników i uczestniczki czekają zabawy przygotowane przez Ideownię. Kawę i przekąski serwować będzie Petit Paris, a ubrania, które zostaną Wam po imprezie będziecie mogły przekazać Fundacji Pomocna Mama.

BABI TARG® to lokalna odmiana znanych i coraz bardziej popularnych w Polsce swapping parties, polegających w głównej mierze na wymianie ciuchów, butów i innych dodatków. Przyciąga setki miłośniczek niebanalnych ubrań. Podczas spotkania można wymieniać odzież, buty, dodatki, biżuterię. Jeżeli transakcja wymiany nie dojdzie do skutku, uczestniczki mogą między sobą sprzedawać i kupować przyniesione ubrania. BABI TARG® to doskonała okazja, by za niewielkie pieniądze upolować niepowtarzalne ubrania czy wyjątkową biżuterię.

PRAKTYCZNE INFORMACJE
Na Babi Targ® w Poznaniu nie obowiązują zapisy. Bilety kupuje się przy wejściu na teren imprezy.
Wstęp na salę dla wystawców od godz. 11.00. Osoby, które nie wystawiają swoich ubrań zapraszamy po godz. 12.00. Uwaga – obowiązywać będzie jedna kolejka do kasy (dla wystawców i odwiedzających). Wejście do budynku od strony Bramy nr 8. Prosimy korzystać z parkingu A (wjazd od ul. Ptasiej)
Dysponujemy ograniczoną liczbą stojaków. Prosimy wszystkie uczestniczki o zabranie ze sobą wieszaków, stojaków, krzesełek lub innych przedmiotów, które będą przydatne w wyeksponowaniu przyniesionych ubrań (za taki sprzęt nie jest pobierana opłata).

Koniecznie przeczytajcie regulamin imprezy!

BILETY:

5 zł- odwiedzająca/-y
20 zł- wystawiająca/-y ( w tym jedna torba/ walizka/ karton/ stojak z ciuchami)
+ 5 zł – sztuka “nadbagażu” (dodatkowa torba/ walizka/ karton/ stojak z ciuchami)
Uwaga! Jedna osoba może wnieść maksymalnie 2 sztuki bagażu!
Nie pobieramy opłat za puste stojaki i wieszaki.

REGULAMIN BABIEGO TARGU®

1. Uczestnictwo w imprezie jest jednoznaczne z akceptacją postanowień niniejszego regulaminu.
2. Uczestnictwo w imprezie jest odpłatne. Wstęp dla wystawców/czyń – 20 zł (w cenie biletu: jedna torba, walizka, stojak z ubraniami), dodatkowa sztuka bagażu – 5 zł, wstęp dla odwiedzających – 5 zł. Jedna osoba może wnieść maksymalnie 2 sztuki bagażu!
3. Ubrania, buty, dodatki i wszelkie sprzęty przynoszone na imprezę muszą być czyste i w dobrym stanie.
4. Organizator nie odpowiada za zaginione lub uszkodzone podczas imprezy rzeczy.
5. Organizator nie pobiera prowizji od sprzedaży i nie ponosi odpowiedzialności za ewentualne rozliczenia uczestniczek z Urzędem Skarbowym.
6. Wstęp na salę dla osób wystawiających od godz. 11.00. Wstęp na salę dla pozostałych osób – od godz. 12.00. Obowiązuje jedna kolejka do kasy. Impreza kończy się o godz. 15.30. Uczestniczki i uczestnicy mają 15 minut na demontaż stoisk.
7. Organizator zaprzestanie sprzedaży biletów w przypadku, gdy liczba uczestników przewyższy dopuszczalną pojemność pomieszczeń.
8. Uczestniczki i uczestnicy, wystawiający się na Babim Targu®, muszą zabrać ze sobą wieszaki, stojaki lub innych przedmioty, które będą przydatne w wyeksponowaniu przyniesionych ubrań i sprzętów.
9. Wśród osób lubiących stronę Babilądu® na profilu Facebook rozdamy nasze stojaki. Prosimy śledzić profil, co jakiś czas będą się na nim pojawiały informacje o możliwości rezerwacji sprzętu na Babi Targ.
10. Jedno stoisko nie powinno zajmować więcej niż ok. 150 cm x 100 cm przestrzeni.
11. Za wszelkie powstałe w wyniku działań uczestniczki/ uczestnika zniszczenia odpowiada sam uczestnik/uczestniczka.
12. Obowiązuje zakaz wychodzenia na płytę boiska. Złamanie tego zakazu skutkuje karą w wysokości 4000 zł.
13. Każda osoba biorąca udział w imprezie akceptuje postanowienia niniejszego Regulaminu. W sprawach nieuregulowanych niniejszym Regulaminem wiążące są postanowienia Organizatora.
14. Osoby, które dopuszczą się załamania postanowień niniejszego regulaminu lub nie będą stosować się zaleceń organizatorek będą proszone o opuszczenie imprezy bez prawa do zwrotu kosztu biletu.

ORGANIZATOR:

BABILĄD®
www.babilad.pl

PARTNERZY:

IDEOWNIA
http://www.ideownia.pl/
POMOCNA MAMA
http://pomocnamama.pl/
INEA STADION MIEJSKI
http://www.ineastadion.pl/

Mapka – parking i trybuna zaznaczone na zielono

MAPA-parkingi