BABI TARG w Poznaniu!

niedziela, 6. października, godz. 12.00-15.00, namiot ustawiony przy parkingu Stadionu Miejskiego (od strony ul. Ptasiej)

Babi Targ

 

W niedzielę, 6. października, odbędzie się kolejna edycja BABIEGO TARGU, czyli akcji wietrzenia szaf, podczas której uczestniczki mogą wymienić, sprzedać lub kupić ubrania, buty i dodatki. To bardzo popularna impreza, która za każdym razem przyciąga setki uczestniczek. Impreza odbędzie się w namiocie ustawionym przy parkingu Stadionu Miejskiego (od strony ul. Ptasiej).  W programie imprezy również: eko- zabawy dla dzieciaków na świeżym powietrzu z Akademią Malucha AKUKU (w przypadku ładnej pogody) oraz kiermasz mody i designu, podczas którego swoją biżuterię, ciuchy, torby i inne gadżety zaprezentują młode, obiecujące projektantki związane z Poznaniem.

BABI TARG to lokalna odmiana znanych i coraz bardziej popularnych w Polsce swapping parties, polegających w głównej mierze na wymianie ciuchów, butów i innych dodatków. BABI TARG jest najstarszą imprezą tego typu w Polsce – organizowany jest regularnie od 2007 roku w Poznaniu i wielu innych miastach (m.in. Gdańsk, Szczecin, Bydgoszcz). Przyciąga setki miłośniczek niebanalnych ubrań. Podczas spotkania można wymieniać odzież, buty, dodatki, biżuterię. Jeżeli transakcja wymiany nie dojdzie do skutku, uczestniczki mogą między sobą sprzedawać i kupować  przyniesione ubrania. BABI TARG to doskonała okazja, by za niewielkie pieniądze upolować niepowtarzalne ubrania czy wyjątkową biżuterię.

W kiermaszu udział wezmą m.in.:

Sznurrrino /// www.facebook.com/sznurrrino

Śledź i mama /// www.facebook.com/pages/%C5%9ALED%C5%B9-i-mama/388034254618538?fref=ts

Kolorowa Fabryka ///  www.facebook.com/Kolorowafabryka

Monka /// http://monka.com.pl/

PIK STUFF DESIGN ///  https://www.facebook.com/pages/PIK-STUFF-Design/482951455132163?ref=hl

WALLSPRINT /// www.wallsprint.com
Na Babi Targ w Poznaniu nie obowiązują zapisy. Bilety kupuje się przy wejściu na teren imprezy.PRAKTYCZNE INFORMACJE

Wstęp na salę dla wystawców od godz. 11.00. Osoby, które nie wystawiają swoich ubrań zapraszamy po 12.00. Uwaga – obowiązuje jedna kolejka do wejścia.

Prosimy korzystać z parkingu A.

Babi Targ odbędzie się w przestrzeni, gdzie nie dysponujemy wieszakami. Prosimy wszystkie uczestniczki o zabranie ze sobą  wieszaków, stojaków, krzesełek lub innych przedmiotów, które będą przydatne w wyeksponowaniu przyniesionych ubrań.

BILETY:

5 zł- odwiedzająca/-y

20 zł- wystawiająca/-y ( w tym jedna torba/ walizka/ karton/ stojak z ciuchami)

+ 5 zł – sztuka “nadbagażu” (każda dodatkowa torba/ walizka/ karton/ stojak z ciuchami)

Nie pobieramy opłat za puste stojaki i wieszaki.

REGULAMIN BABIEGO TARGU/ 6.10.2013/ Poznań

1.            Uczestnictwo w imprezie jest jednoznaczne z akceptacją postanowień niniejszego regulaminu.

2.            Uczestnictwo w imprezie jest odpłatne. Wstęp dla wystawców/czyń – 20 zł (w cenie biletu: jedna torba, walizka, stojak z ubraniami), każda dodatkowa sztuka bagażu – 5 zł, wstęp dla odwiedzających – 5 zł.

3.            Ubrania, buty, dodatki i wszelkie sprzęty przynoszone na imprezę muszą być czyste i w dobrym stanie.

4.            Organizator nie odpowiada za zaginione lub uszkodzone podczas imprezy rzeczy.

5.            Organizator nie pobiera prowizji od sprzedaży i nie ponosi odpowiedzialności za ewentualne rozliczenia uczestniczek z Urzędem Skarbowym.

6.            Wstęp na salę dla osób wystawiających od godz. 11.00. Wstęp na salę dla pozostałych osób – od godz. 12.00. Obowiązuje jedna kolejka. Impreza kończy się o godz. 15.00. Uczestniczki i uczestnicy mają 15 minut na demontaż stoiska.

7.            Uczestniczki i uczestnicy, wystawiający się na Babim Targu, muszą zabrać ze sobą wieszaki, stojaki lub innych przedmioty, które będą przydatne w wyeksponowaniu przyniesionych ubrań i sprzętów.

8.            Wśród osób lubiących stronę Babilądu na profilu Facebook rozdamy nasze stojaki. Prosimy śledzić profil, co jakiś czas będą się na nim pojawiały informacje o możliwości rezerwacji sprzętu na Babi Targ.

9.            Jedno stoisko nie powinno zajmować więcej niż ok. 150 cm x 100 cm przestrzeni.

10.          Każda osoba biorąca udział w imprezie akceptuje postanowienia niniejszego Regulaminu. W sprawach nieuregulowanych niniejszym Regulaminem wiążące są postanowienia Organizatora.

11.          Osoby, które dopuszczą się załamania postanowień niniejszego regulaminu lub nie będą stosować się zaleceń organizatorek będą proszone o opuszczenie imprezy bez prawa do zwrotu kosztu biletu.

 

ORGANIZATOR

Babiląd

 

PARTNERZY:

KKS Lech Poznań S.A.

www.vip.lechpoznan.pl (kontakt: Agnieszka Błaszczyk, Agnieszka Próchniewicz)

Stadion Miejski w Poznaniu to nie tylko obiekt sportowy, na którym rozgrywane są mecze piłki nożnej. Jest to również wyjątkowa przestrzeń do organizacji różnego rodzaju imprez i wydarzeń, czego doskonałym przykładem są koncerty i inne eventy, które przyciągały na stadion miłośników muzyki czy poszukiwaczy ekstremalnych emocji. Obiekt ten wielokrotnie był planem realizacji teledysków i programów telewizyjnych. Działalność Stadionu Miejskiego obejmuje również  organizację  imprez  firmowych  oraz  spotkań prywatnych. Każda oferta jest kompleksowo przygotowywana w oparciu o indywidualne życzenia klienta i dopasowywana do jego potrzeb. Propozycje Stadionu Miejskiego kierowane są do osób ceniących najwyższy poziom profesjonalizmu i kreatywne rozwiązania. Do dyspozycji klientów jest ponad 50 pomieszczeń zlokalizowanych na stadionie o powierzchni od 20 do 1 600 m2, na których można zorganizować  konferencje, szkolenia, bankiety, urodziny, wesela, komunie czy spotkania świąteczne. Każde spotkanie na stadionie to wyjątkowe wydarzenie, które na długo utkwi w pamięci uczestników.

 

AKADEMIA MALUCHA AKUKU

www.akademiaakuku.pl

Akademia Malucha AKUKU  powstała z myślą o najmłodszych. Pod naszą opieką znajdują się dzieci od 6 miesiąca do 3 roku życia. Oferujemy opiekę całodzienną jak i w godzinach określonych przez rodziców. Oferta Akademii obejmuje różnego typu zajęcia dodatkowe organizowane dla dzieci między 10 miesiącem a 12 rokiem życia, a także organizację przyjęć urodzinowych u nas jak i u klienta. Prowadzimy również salę zabaw w swarzędzkim centrum handlowym ETC – Krainę Zabaw AKUKU.