18.września o godz. 18 w Fiesta del Vino w Poznaniu dowiemy się więcej o storytelling. 

TEMAT:
Serce, rozum i sekretny sos czyli STORYTELLING od kuchni. Konferencja z elementami warsztatu:

– poznaj tajemnicę sukcesu najciekawszych marek, produktów i liderów
– stosuj techniki, które wykorzystywał Steve Jobs, Soihiro Honda i Abraham Lincoln, by tak jak oni, wyróżnić twoją markę spośród tylu innych
– spraw, by ludzie pokochali Twoją markę

Każdy z nas codziennie opowiada różnego rodzaju historie i posługuje się metaforami, aby ubarwić swoje relacje. Nie wszyscy jednak zdają sobie sprawę, że te umiejętności można przenieść na grunt profesjonalny i budować dzięki nim rzeszę zadowolonych i lojalnych klientów, którzy będą najlepszymi i najtańszymi, mecenasami twojej marki.

 

PROWADZĄCA
Dr Monika Górska  – Fabryka opowieści

Jak ładowarka baterii napełnia słuchaczy pozytywną energią. Nakręci film, który wzbudza emocje. Nauczy jak opowiadać, by wywrzeć natychmiastowy wpływ. Ten wpływ może przyciągnąć uwagę, zbudować zaufanie, zwiększyć dochody lub nawet zmienić świat. Właściciel Fabryki Opowieści specjalizującej się w storytellingu, jako innowacynej strategii marketingowej i brandingowej. Wydawca cotygodniowego e-listu StoryTelling StorySelling: http://eepurl.com/vRWSz Charyzmatyczny trener, coach i pełen pasji wykładowca storytellingu na SWPS – School of Form, a wcześniej UAM, i Robert Schuman Institute of Journalism. Od ponad 20 lat z nieuleczalną pasją zgłębia sztukę opowiadania jako reżyser, scenarzysta i dziennikarz TVP, co zaowocowało kilkunastu nagrodami w Polsce i za granicą m.in. Grand Prix Circom, Golden Remi Award oraz nagrodą główną festiwalu HAPPY END. Autorka ponad stu form dokumentalnych, widowisk teatralnych, koncertów i filmów promocyjnych. Swoje opowieści powierzyli jej m.in. Wiliam Wharton, Philipp Glass, Goran Bregovic, Stefan Stuligrosz, Jerzy Stuhr, Agata Buzek, Tomasz Stańko, Kasia Nosowska i Gapa złodziej. Z zamiłowania do jedzenia krytyk kulinarny w ,,Gazecie Wyborczej”.
http://www.fabrykaopowiesci.pl/

 

Zapisy na stronie: http://klubkp.pl/wez_udzial
Ilość miejsc ograniczona.