22. października 2022| 12.00-15.00 | CH Rondo, ul. Kruszwicka 1

Twoja szafa nie domyka się od nadmiaru ubrań, których już nie nosisz, a ty nadal nie wiesz, w co się ubrać? Czerwony kolor przestał Ci się podobać, a zwiewne spódnice pasować do okazji? To czas na wietrzenie szaf! 22 października będziesz mogła puścić w obieg swoje rzeczy – oddając je na akcję charytatywną na rzecz Stowarzyszenia Sue Ryder lub/i biorąc udział w Babim Targu.

W tym roku Babi Targ obchodzi 15 lat! Z tej okazji nie mogło nas zabraknąć w Bydgoszczy, w której bywamy regularnie od pięciu lat! Październik to idealny czas na porządki i nowy start. Zajrzyjcie do swoich szaf, wyciągnijcie z nich zimowe swetry i ciepłe płaszcze i przyjdźcie 22 października do CH Rondo.

Jeśli szykujecie się na zakupy — mały remanent szafy nie zaszkodzi! Sprawdźcie czego najbardziej potrzebujecie na jesień nadchodzącą zimę i spróbujcie upolować to na nadchodzącym Babim Targu.

Zapisy dla wystawiających ruszą 10 października o g. 12:00 — macie jeszcze trochę czasu na przygotowanie się do kolejnego Babiego Targu, ale pamiętajcie – liczba miejsc jest ograniczona, a kto pierwszy ten lepszy!

Link do zapisów:

Jeśli idea niemarnowania rzeczy jest Wam bliska to koniecznie skorzystajcie z akcji charytatywnej, którą szykuję dla Was CH Rondo. Od 17 października, na stoisku zlokalizowanym na poziomie I będzie można oddać swoje ubrania na rzecz stowarzyszenia Sue Ryder, a w zamian otrzymać bon na kwotę 30 złotych do wykorzystania w CH Rondo (bon otrzyma osoba, która odda min. 10 kg odzieży).

WAŻNE INFORMACJE

DLA WSZYSTKICH:

JAK WEJŚĆ NA TEREN WYDARZENIA?

Wydarzenie odbędzie się na poziomach 0 i I CH Rondo – najszybciej na teren wydarzenia dostaniecie się wchodząc od strony Ronda Grunwaldzkiej.

JAK DOJECHAĆ?

Na terenie CH Rondo znajduje się bezpłatny parking. Dojedziecie na miejsce również autobusem.

DLA WYSTAWIAJĄCYCH:

ZAPISY:

Uczestnictwo w wydarzeniu jest bezpłatne, ale należy zarezerwować miejsce. Zapisy dla Wystawców ruszą 10 października ok. g. 12.00 na stronie www.babilad.pl w opisie wydarzenia. Pamiętajcie, że liczba miejsc jest ograniczona i decyduje kolejność zgłoszeń. Po zapisaniu się na listę otrzymacie numer rezerwacji. Będziecie musieli jeszcze raz potwierdzić swoją obecność w odpowiedzi na wiadomość, którą otrzymacie 17 października. Jeśli nie znajdziecie jej w skrzynce koniecznie do nas napiszcie!

O KTÓREJ MOŻECIE WEJŚĆ NA TEREN WYDARZENIA:

W dniu wydarzenia zapraszamy Was w godzinach 11.00 do 11.30. Limit bagaży dla jednego stoiska wynosi 2 sztuki, a jedno stoisko nie może zajmować więcej niż ok. 110 cm x 100 cm przestrzeni. Pamiętajcie o tym, przygotowując się do wydarzenia!:)

DLA ODWIEDZAJĄCYCH:

O KTÓREJ MOŻECIE WEJŚĆ NA TEREN WYDARZENIA:

Osoby Odwiedzające, czyli takie, które nie wystawiają swoich ubrań a przychodzą na wydarzenie na zakupy, zapraszamy od godz. 12.00.

ORGANIZATOR

BABILĄD

www.babilad.pl
www.facebook.com/Babilad
www.instagram.com/babi_targ/

CH RONDO

Centrum Handlowe RONDO to obiekt przyjazny środowisku i zarządzany zgodnie z polityką zrównoważonego rozwoju, czego potwierdzeniem jest przyznanie centrum certyfikatu ekologicznego BREEAM-In-Use z oceną bardzo dobrą zarówno w kategorii Asset Rating (Ekologiczna charakterystyka budynku), jak i Building Management (Zarządzanie obiektem).

RONDO spełnia najwyższe standardy proekologiczne, a szereg zastosowanych rozwiązań technologicznych przyczynia się do oszczędności w zużyciu mediów, maksymalizacji procesów technologicznych oraz usprawnienia pracy urządzeń.

Centrum Handlowe RONDO chętnie wspiera lokalne inicjatywy ekologiczne np. bydgoskie Dni Energii czy kampanię „Ubierz swój dom” realizowaną przez Fundację Ekologiczną ARKA.

Centrum Handlowe RONDO oferuje klientom parkingi rowerowe na co najmniej 46 rowerów.

REGULAMIN BABIEGO TARGU W BYDGOSZCZY | 22.10.2022
I. Regulamin imprezy:

 1. Organizatorem imprezy pt.: „Babi Targ” odbywającej się w CH RONDO 22 października 2022 roku jest: Joanna Stankiewicz, prowadząca działalność gospodarczą pod firmą Joanna Stankiewicz Ośrodek Rozwoju Osobistego Kobiet “W krainie czarów” w Poznaniu (60-681), Os. B. Chrobrego 21E/39.
 2. Uczestnictwo w imprezie jest równoznaczne z zaakceptowaniem przez Uczestnika postanowień niniejszego Regulaminu. W sprawach nieuregulowanych Regulaminem wiążące są postanowienia Organizatora.
 3. Osoby obecne na wydarzeniu (Uczestnicy) zobowiązane są zachowywać się w sposób nie zagrażający bezpieczeństwu innych Uczestników, a w szczególności przestrzegać postanowień Regulaminu, który dostępny jest na stronie www.babilad.pl oraz regulaminu obiektu, w którym odbywa się wydarzenie, a także podporządkowywać się poleceniom członków służby informacyjnej i służby porządkowej Organizatora.
 4. Służby porządkowe Organizatora są uprawnione do odmowy wstępu na wydarzenie lub usunięcia z terenu wydarzenia osoby będącej pod wpływem alkoholu lub osoby, której zachowanie stwarza zagrożenie dla innych Uczestników oraz osoby, która nie podporządkowuje się nakazom regulaminu.
 5. Dzieci mogą uczestniczyć w imprezie wyłącznie pod opieką dorosłych.
 6. Uczestnictwo w imprezie jest równoznaczne z udzieleniem przez Uczestnika zgody na wykorzystanie jego wizerunku w filmach i fotografiach wykonanych podczas imprezy, które mogą zostać wykorzystywane w celach promocyjnych i reklamowych Organizatora oraz CH Rondo. Udział w imprezie z dzieckiem jest równoznaczny z udzieleniem powyższej zgody w imieniu dziecka.
 7. Uczestnictwo w imprezie jest bezpłatne. Zgłoszenia od Uczestników, którzy chcą się wystawić (Wystawców) przyjmowane są od ok. g. 12.00, 10. października. Liczba miejsc jest ograniczona. Decyduje kolejność zgłoszeń. Osoby, które dokonają zapisu na imprezę i otrzymają bilet dla Wystawcy zobowiązane są potwierdzić rezerwację. Instrukcja, jak to zrobić zostanie zamieszczona w wiadomości, która zostanie przesłana do Uczestników 17 października. Uczestnik będzie miał 48 h na potwierdzenie zgłoszenia. Brak potwierdzenia będzie jednoznaczny z anulowaniem rezerwacji. Jeśli 17 października Uczestnik nie znajdzie w skrzynce wiadomości z prośbą o potwierdzenie rezerwacji zobowiązany jest poinformować o tym Organizatora za pomocą poczty elektronicznej, zaadresowanej na info@babitarg.com, w terminie do 18 października.
 8. Osoby Odwiedzające nie są zobowiązane do wcześniejszego zgłoszenia swojego udziału w imprezie.
 9. W imprezie nie mogą brać udziału sklepy i inne podmioty gospodarcze, w tym również samodzielnie działający projektanci i rękodzielnicy, prowadzący sprzedaż ubrań, butów, dodatków i biżuterii, chyba że Organizator wyraził na to pisemną zgodę.
 10. Ubrania, buty, dodatki i wszelkie sprzęty oferowane przez Uczestników na imprezie muszą być czyste i w dobrym stanie.
 11. Każdy Wystawca może wnieść maksymalnie 2 torby/walizki z ubraniami.
 12. Każdy Wystawca musi mieć stojak. Na profilach Babilądu na Facebooku lub/i @babi_targ na Instagramie, będzie okazja, aby zarezerwować nasze stojaki. Obserwujcie nasze profile, aby niczego nie przegapić. Co jakiś czas będą się na nim pojawiały posty o możliwości rezerwacji sprzętu na Babi Targ. Zarezerwowany sprzęt należy po imprezie zwrócić Organizatorowi.
 13. Każdy Wystawca musi mieć stojak. Uczestniczki i uczestnicy, wystawiający się na Babim Targu, którym nie udało się zarezerwować stojaków na Facebooku Babilądu, muszą zabrać ze sobą wieszaki/ stojaki, które posłużą do wyeksponowania przyniesionych ubrań.
 14. Wystawcy nie mogą wystawiać się bezpośrednio na ziemi, w tym na kartonach, kocykach, foliach, płachtach, etc., używać wózków sklepowych, ani żadnych stałych elementów wystroju wnętrza w aranżacji stoiska. Organizator ma prawo wykluczyć z udziału w imprezie Wystawcę, który nie zastosuje się do wymogów estetycznych odnośnie wyglądu stoiska.
 15. W dniu imprezy rejestracja zgłoszonych Wystawców odbywa się od godz. 11.00 do 11.30. Wystawcy muszą mieć przy sobie maila z numerem rezerwacji – w formie elektronicznej lub na wydruku. Po godzinie 11.30 wszystkie niezarejestrowane rezerwacje miejsc zostają anulowane. Wydarzenie kończy się o godz. 15.00. Uczestniczki i uczestnicy mają 15 minut na demontaż stoisk.
 16. Jedno stoisko Wystawcy nie może zajmować więcej niż 110 cm x 100 cm powierzchni.
 17. Wstęp dla Odwiedzających rozpoczyna się od godz. 12.00.
 18. Podczas wydarzenia nie można prowadzić jakichkolwiek działań komercyjnych, akwizycyjnych, reklamowych, promocyjnych, a także agitacyjnych oraz zbiórek pieniężnych nieuzgodnionych z Organizatorem, jak również działań niezgodnych z obowiązującymi przepisami prawa.
 19. Za wszelkie zniszczenia powstałe w wyniku działań Uczestnika odpowiada sam Uczestnik.
 20. Uczestnikowi nie przysługują żadne roszczenia z tytułu wykorzystania jego wizerunku w sposób przewidziany Regulaminem.
 21. Organizator nie odpowiada za zaginione lub uszkodzone podczas imprezy rzeczy.
 22. Organizator nie pobiera prowizji od sprzedaży i nie ponosi odpowiedzialności za ewentualne rozliczenia Uczestników z Urzędem Skarbowym.
 23. Organizator zastrzega sobie prawo odwołania, skrócenia albo przełożenia terminu Wydarzenia i zobowiązuje się do poinformowania o tym na stronie internetowej Organizatora.
 24. Uczestnicy biorą udział w imprezie na własną odpowiedzialność i odpowiadają karnie lub cywilnie za szkody wyrządzone Organizatorowi, CH Rondo lub innym Uczestnikom.

II. Ochrona danych osobowych:

 1. Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO), informujemy, iż Państwa dane osobowe są przetwarzane przez Ośrodek Rozwoju Osobistego Kobiet „W krainie czarów” z siedzibą w Poznaniu, na os. B. Chrobrego 21e/39 (60-681), zwany dalej „Ośrodkiem”.
 2. Administratorem danych osobowych, o których mowa w ust. 5 powyżej jest Ośrodek.
  W każdej chwili Uczestnikowi przysługuje prawo do wycofania zgody na przetwarzanie danych osobowych. Cofnięcie zgody nie będzie wpływać na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem.
 3. Każdy Uczestnik posiada prawo dostępu do przekazanych danych osobowych, prawo do ich sprostowania, usunięcia oraz prawo do ograniczenia ich przetwarzania, prawo do przenoszenia danych oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych, prawo do wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, w przypadku uznania, że przetwarzanie danych osobowych narusza przepisy RODO.
 4. Dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego/organizacji międzynarodowej.
 5. Dane osobowe nie będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany.
 6. Podanie danych osobowych jest warunkiem koniecznym jeśli Uczestnik chce wziąć udział w Wydarzeniu.