Ten rok uświadomił nam, jak bardzo potrzebujemy spotkań i bliskości. Widać to było również w ankietach, które dla nas wypełniłyście i wypełniliście. Nowym znakiem chcemy zaakcentować to, co jest dla nas ważne, a więc spotkanie oraz ekologię, radość i otwartość.

Potrzebujemy wymiany – zarówno myśli i idei, jak i rzeczy, którymi się posługujemy w codziennym życiu i które są nośnikami historii. Warto, żeby krążyły wśród ludzi. Ważna jest również ekologia. W dzisiejszym świecie liczy się uważność na to, co wokół nas, empatia i odpowiedzialne działania. Babi Targ to spotkanie i radość, trochę jak zabawa w sklep z dzieciństwa. Liczy się to, że jesteśmy razem. Babi Targ jest również przestrzenią otwartą i przyjazną wszystkim. Odchodzimy od znaku, w którym prezentowałyśmy postać kobiecą i wybieramy bardziej uniwersalne rozwiązanie.

Zmianie logotypu będą towarzyszyć nowe rozwiązania.

Nową identyfikację chcemy wprowadzić minimalizując negatywny wpływ na środowisko naturalne i starając się korzystać z materiałów z drugiego obiegu. W tym celu podjęłyśmy współpracę ze STUDIEM MINIMUM, poznańskim studiem projektowania graficznego, które za cel stawia sobie odpowiedzialne działania oraz rozwiązania przyjazne dla natury i realizowane w duchu zrównoważonego rozwoju, a które przekonało nas do siebie hasłem, że liczy się nie tylko to, co robić, ale również to, czego nie robić.

W związku z tym szukamy materiałów, które możemy wykorzystać do przygotowania niezbędnych elementów wyposażenia, w tym przebieralni. Jeśli masz w domu tkaniny bawełniane, w kolorach zgaszony zielony i żółty, niebieski lub ceglastoczerwony i wybierasz się na Letni Targ Ekologiczny napisz do nas i przynieś je na Mami lub Babi Targ, które odbędą się w sierpniu na MTP!

 

BT www1