MAMI BABI TARG na Targach HAPPY BABY

niedziela | 16 września | g. 11.00- 14.00 | MTP, pawilon 15| wstęp biletowany | bilety do kupienia od 4 września na stronie bilety24.pl
-> https://bit.ly/2MJUT8y

Impreza odbywa się w ramach Targów Happy Baby.

Ośrodek Rozwoju Osobistego Kobiet BABILĄD zaprasza na Mami BABI TARG® w ramach Targów HAPPY BABY – to doskonała okazja, aby pozbyć się ubrań i akcesoriów dziecięcych i ciążowych, które zalegają w szafach lub nabyć atrakcyjne ubranka dla dzieci. To również miejsce spotkania, rozmowy i spędzenia czasu w towarzystwie innych rodziców. Tego dnia w Pawilonie nr 15  odbywać się będą Targi Happy Baby, które zgromadzą producentów, importerów i dystrybutorów zabawek, artykułów dla niemowląt i małych dzieci oraz rodziców.

Mami BABI TARG® to specjalna edycja BABIEGO TARGU® dedykowana rodzicom i dzieciom. Lokalna odmiana znanych i niezwykle popularnych na Zachodzie swapping parties idealnie wpisuje się w nurt ekologiczny, który od jakiegoś czasu opanował modę. Zamiast wyrzucać nienoszoną już odzież lub kupować kolejne przedmioty zachęcamy rodziców, by przynieśli ubranka, buty, dodatki czy zabawki, z których dzieci już wyrosły i puścili je w obieg.
Podczas spotkania rodzice mogą wymieniać się między sobą lub, jeżeli wymiana nie będzie możliwa, przeprowadzać transakcje gotówkowe. W każdym przypadku jest to atrakcyjne rozwiązanie: przychodząc na Mami BABI TARG® rodzice pozbywają się zbędnych przedmiotów, które w swoim „drugim życiu” trafiają do innej rodziny, a jednocześnie mogą wyszukać coś nowego dla swoich dzieci.

PRAKTYCZNE INFORMACJE

 

BILETY:

I. DLA WYSTAWCÓW:

35 zł- Wystawiająca/-y z 2 torbami (wielkość stoiska: 1×1,5 m, w cenie biletu: dwie torby/ walizki/ kartony/ stojaki z ubraniami)


5 zł – Pomocniczka/Pomocnik

Przedsprzedaż biletów ruszy 4 września, ok. godz. 12.00 br. na stronie bilety24.pl.

W przypadku jeśli pula biletów dla Wystawców nie zostanie wyprzedana w przedsprzedaży online bilety będą również dostępne przy wejściu na teren imprezy.

UWAGA! W Mamim Babim Targu nie mogą brać udziału podmioty gospodarcze, prowadzące sprzedaż ciuszków i akcesoriów ciążowych i dziecięcych, jak również samodzielnie działający projektanci/ki i rękodzielnicy/czki!

II. DLA ODWIEDZAJĄCYCH:

Wstęp bezpłatny!

 

PARKING I WJAZD NA TEREN TARGÓW:

Na terenie Targów znajduje się płatny parking MTP (w cenie 30 zł/dzień) – wjazd od ul. Śniadeckich. Miejsca parkingowe znajdują się również wzdłuż okolicznych ulic, a przy Dworcu Zachodnim zlokalizowany jest parking buforowy.

Na teren Targów można wjechać od godz. 10.00!

Bilety parkingowe można już kupić:

https://www.ticketmaster.pl/artist/happy-baby-bilety/1003071

 

WSTĘP NA SALĘ:

 

W dniu imprezy na teren targów będzie się można dostać: WEJŚCIEM POŁUDNIOWYM (budynek dawnego McDonald’a przy ul. Głogowskiej) oraz WEJŚCIEM WSCHODNIM (przy moście Dworcowym).

Wstęp na salę dla Wystawców od godz. 10.00. Należy mieć przy sobie bilet dla Wystawcy na Mami Babi Targ. Osoby, które nie wystawiają swoich ubrań zapraszamy od 11.00.
Każda uczestniczka otrzyma stół oraz 1 krzesło, nie wolno wystawiać się bezpośrednio na ziemi, w tym na kocykach, foliach, płachtach, etc.

Koniecznie przeczytajcie regulamin imprezy!

REGULAMIN MAMIEGO BABIEGO TARGU:

1. Uczestnictwo w imprezie jest jednoznaczne z akceptacją postanowień niniejszego regulaminu.

2. Uczestnictwo w imprezie jest odpłatne.

Wstęp dla Wystawiających kosztuje:

35 zł (stoisko ma wymiary 1,5 x 1 m, w cenie biletu: dwie torby, walizki lub stojaki z ubraniami).

5 zł – Pomocniczka/Pomocnik

Maksymalna liczba bagaży na jednym stoisku wynosi 2 sztuki! Wszystkie torby należy mieć przy sobie przy pierwszym wejściu na halę, gdy obsługa sprawdza bilety – zabronione jest donoszenie kolejnych toreb.

Jeden Wystawiający może mieć do pomocy jedną Pomocniczkę/Pomocnika, który musi być z Wystawcą przy pierwszym wejściu na halę, gdy obsługa sprawdza ilość i rodzaj zakupionych biletów.

3. Przedsprzedaż biletów dla Wystawiających – w cenie 35 zł oraz biletów dla Pomocników – w cenie 5 zł wystartuje 4 września, ok. godz. 12.00 na stronie www.bilety24.pl. Jedynie w przypadku jeśli pula biletów dla Wystawiających nie zostanie wyczerpana bilety będzie można zakupić również przy wejściu na imprezę. Część biletów trafi do sprzedaży w CIMie (ul. Ratajczaka 44) – będą dostępne do wyczerpania tej puli.

4. Wstęp dla Odwiedzających jest bezpłatny.

5. Wstęp na salę dla Wystawiających i Pomocników/-czek – od godz. 10.00 do 10.45.

Wstęp dla Odwiedzających (osoby, które nie wystawiają/ nie wymieniają/nie sprzedają ubrań) – od godz. 11.00.

Impreza kończy się o godz. 14.00. Uczestniczki i uczestnicy mają 15 minut na demontaż stoisk.

6. Na Mamim Babim Targu wymieniana może być wyłączanie odzież i dodatki dziecięce i ciążowe oraz zabawki. Ubranka, buciki, zabawki i wszelkie sprzęty przynoszone na imprezę muszą być czyste i w dobrym stanie. Każda uczestniczka może wnieść maksymalnie 2 torby.

7. Organizator nie odpowiada za zaginione lub uszkodzone podczas imprezy rzeczy.

8. Organizator nie pobiera prowizji od sprzedaży i nie ponosi odpowiedzialności za ewentualne rozliczenia uczestniczek z Urzędem Skarbowym.

9. Na Mamim Babim Targu obowiązuje całkowity zakaz wystawiania stoisk komercyjnych, stoisk z rękodziełem, itp. W imprezie nie mogą brać udziału sklepy i inne podmioty gospodarcze, w tym również samodzielnie działający projektanci i rękodzielnicy, prowadzący sprzedaż ubrań, butów, dodatków, biżuterii, etc.

10. Organizator zaprzestanie sprzedaży biletów w przypadku, gdy liczba uczestników przewyższy dopuszczalną pojemność pomieszczeń.

11. Stoisko nie może zajmować więcej niż ok. 150 cm x 100 cm przestrzeni. Każde stoisko będzie wyposażone w jeden stół o wymiarach 1,20 x 0,40 oraz krzesło. Nie wolno wystawiać się bezpośrednio na ziemi, w tym na kocykach, foliach, płachtach, etc. Organizator ma prawo wyłączyć z udziału w imprezie wystawcę, który nie zastosuje się do wymogów odnośnie wyglądu stoiska.

12. Za wszelkie powstałe w wyniku działań uczestniczki/ uczestnika zniszczenia odpowiada sam uczestnik/uczestniczka.

13. Każda osoba biorąca udział w imprezie udziela zgody na wykorzystanie wizerunku z fotorelacji z wydarzenia. Organizator oświadcza, że zdjęcia wykonane podczas wydarzenia będą wykorzystywane w celach promocyjnych Organizatora, na co Uczestnik/-czka wyraża zgodę. Uczestniczce/Uczestnikowi nie przysługują żadne roszczenia z tytułu wykorzystania wizerunku.

14. Każda osoba biorąca udział w imprezie akceptuje postanowienia niniejszego Regulaminu. W sprawach nieuregulowanych niniejszym Regulaminem wiążące są postanowienia Organizatora.

15. Osoby, które dopuszczą się załamania postanowień niniejszego regulaminu lub nie będą stosować się zaleceń organizatorek będą proszone o opuszczenie imprezy bez prawa do zwrotu kosztu biletu.

ORGANIZATOR:

BABILĄD
www.babilad.pl
Babiląd stawia nacisk na społeczne zaangażowanie i odpowiedzialność w biznesie. Współpracuje na stałe z wieloma poznańskimi stowarzyszeniami i instytucjami. Organizuje cykliczne imprezy dla kobiet, takie jak na przykład Babi Targ czy Babska Muza. Wspiera akcje i projekty skierowane do kobiet i uwrażliwiające na problematykę płci, promuje również akcje związane z szerzeniem tolerancji.

 14680628_1302054789839459_5398338419058620921_n

PARTNER:

Targi HAPPY BABY

www.happybaby.mtp.pl

 

Miejsce wyśmienitej zabawy, nauki i udanych zakupów dla kobiet w ciąży, rodzin z niemowlętami i małymi dziećmi. To miejsce edukacji, integracji i inspiracji! Ofertę produktów oraz usług prezentują producenci, importerzy i dystrybutorzy m.in. zabawek, wózków i fotelików samochodowych, artykułów dla niemowląt i dzieci oraz firmy oferujące usługi z zakresu opieki i edukacji.