PilatesWizaż

Warsztaty recyklingowe__
Joga

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Przez sześć lat zorganizowałyśmy setki warsztatów i kursów w całej Polsce, nie tylko dla kobiet, na których uczyłyśmy tańczyć, gotować, ćwiczyć asany, projektować i szyć, odkrywałyśmy tajniki rękodzieła, rozwijałyśmy umiejętności miękkie uczestniczek i uczestników.

Lubimy to robić. I wiemy jak to robić. Nasza siła tkwi bowiem w ludziach, z którymi współpracujemy i ich nieograniczonych pomysłach połączonych z umiejętnościami. Same już bardzo rzadko organizujemy zajęcia. Zbyt często realizujemy je bowiem dla kogoś. Chętnie przygotujemy je i przeprowadzimy również dla Was!

Oto co możemy zrobić:

o Warsztaty z zakresu psychoedukacji:

zarządzanie czasem, autoprezentacja, finanse, asertywność, radzenie sobie ze stresem, komunikacja interpersonalna, etc;

o Warsztaty tańca i pracy z ciałem:

taniec brzucha, taniec współczesny, salsa solo, tańce hiszpańskie, taniec uwodzicielski, tango solo, samba, hawajski taniec hula, afro dance, joga, body control pilates, samoobrona, kąpiele w dźwiękach mis i gongów, etc;

o I wszelkie inne zajęcia, jak na przykład:

Warsztaty stylizacji i wizażu, warsztaty fotograficzne, muzyczne, kulinarne, kawowe, rękodzielnicze: tworzenie biżuterii, plecionkarstwo, wycinankarstwo, garncarstwo, witraż, etc.

Oto co o nas napisali ci, którzy zlecili nam organizacje warsztatów:

,,Babilad zorganizował warsztaty wizażu i stylizacji dla PKO Banku Polskiego. Wcześniej korzystałyśmy indywidualnie z innych warsztatów w tym Ośrodku i zawsze były one przygotowane profesjonalnie i z dużą starannością.
Wygląd jest bardzo ważny podczas pracy w banku. Indywidualne konsultacje ze stylistką Joanną Werc i wizażystką Małgorzatą Ciernioch, poprzedzone rozmowami na temat stylów i trendów, pomogły nam uporządkować swoją dotychczasową wiedzę na temat: jak sie ubierać, by wyglądać profesjonalnie i wzbudzać zaufanie w pracy, ale jednocześnie czuć się dobrze.”

Ilona Długa, Specjalista Bankowy, PKO Bank Polski

,,W imieniu pracowników Duni EFF Sp. z o.o. serdecznie dziękuje za zorganizowanie warsztatów plastycznych podczas Wigilii Pracowniczej w grudniu 2010 r.
Zajęcia przeprowadzone przez pracowników ,,Babilądu” były zorganizowane w sposób bardzo rzetelny. Osoby prowadzące warsztaty zadbały o wysoką jakość usług, miłą atmosferę i dobry kontakt z uczestnikami.
Polecam Babiląd jako godnego zaufania partnera, który ma doskonałe rozeznanie w zakresie organizacji zajęć integracyjnych oraz profesjonalnie przygotowanych pracowników”

Anna Zadorożna, Administration Coordinator, Duni EFF Sp. z o.o.

,,Z firmą Babiląd współpracujemy od grudnia 2008 roku, gdy po raz pierwszy zdecydowaliśmy się skorzystać z oferty Ośrodka przy organizacji Wigilii Pracowniczej. Babiląd przygotował dla nas warsztaty zdobienia bombek, które bardzo spodobały się naszym pracownikom. Warsztaty przebiegały w miłej atmosferze, były profesjonalnie przygotowane i przeprowadzone. Pomysł zaproponowany przez firmę Babiląd okazał się trafiony.
W kwietniu 2009 roku ponownie postanowiliśmy się zwrócić do Babiladu z prośbą o przygotowanie oferty na warsztaty będące urozmaiceniem kilkudniowego pobytu pracowników WSB z całej Polski w Dolsku. Ośrodek wykazał się dużą kreatywnością w tworzeniu koncepcji zajęć oraz pełnym profesjonalizmem przy realizacji zadania. Dużym atutem okazała się świetna kadra instruktorska oraz bardzo dobra atmosfera panująca na warsztatach.
Z pełną odpowiedzialnością polecamy współpracę z firmą Babiląd.”

Rafał Kaszta, Kanclerz WSB

,,Babiląd jest partnerem godnym polecenia, gdyż jakość świadczonych usług jest zawsze na najwyższym poziomie.”

dr Agnieszka Woźniak, Nauczycielka ZSO Nr 10, Prezes PSNJN/O. Poznań

,,W okresie od kwietnia do lipca 2010 roku Babiląd na zlecenie firmy Alisons Project przeprowadził w Galerii Handlowej FORDON w Bydgoszczy cykl spotkań dla kobiet zatytułowany ,,Kobieta Aktywna”. W ramach cyklu uczestniczki spotkały się z psychologiem, poznawały tajniki wizażu i stylizacji, jogi i choreoterapii, zarządzania własnymi finansami oraz fotografii otworkowej. Warsztaty spotkały się z dużym zainteresowaniem mediów lokalnych i otrzymały pozytywne recenzje w lokalnej prasie i radiu. Prowadzący zajęcia byli świetnie przygotowani i doskonale radzili sobie z interaktywną formułą zajęć. Warsztaty oceniam bardzo pozytywnie.”

Alicja Jorasz, właścicielka Alisons Project