gniezno_babi targ_v3

BABI TARG W GALERII GNIEZNO

10.03.2018, g. 12.00- 15.00

Zapisy dla Wystawców: od 27.02, ok. g. 12.00 na stronie: www.babitarg.com

 

Z okazji Dnia Kobiet zapraszamy mieszkanki Gniezna i okolic do wywietrzenia swoich szaf! 10. marca  będzie można pozbyć się nienoszonych już ubrań, ale również uzupełnić swoją garderobę o ciuchy i dodatki niezbędne na kilka nadchodzących miesięcy. Tego dnia w Galerii Gniezno będzie można wymienić się ubraniami, jak również sprzedać swoje ciuchy lub kupić je od innych pasjonatek mody.

Zapisy wystartują 27. lutego, ok. godziny 12:00, na stronie: www.babitarg.com

Pierwszy Babi Targ odbył się 11 lat temu w Poznaniu. Początkowo była to mała impreza, jednak w szybkim tempie przyciągnęła rzeszę osób, które odkryły w niej świetny sposób na wietrzenie swoich szaf. BABI TARG jest bowiem lokalną odmianą znanych już wcześniej na zachodzie swapping parties, polegających w głównej mierze na wymianie ciuchów, butów i innych dodatków. W imprezie może wziąć udział każdy, kto chce pozbyć się zbędnych ubrań czy dodatków lub po prostu przyjść i „upolować” za niewielkie pieniądze ciekawe ubrania. Podczas spotkania można się bowiem wymieniać między sobą lub, jeżeli wymiana nie będzie możliwa, przeprowadzać transakcje gotówkowe.

 

PRAKTYCZNE INFORMACJE

Impreza odbędzie się  przy obu wejściach do Galerii Gniezno, przy ul. Pałuckiej 2, w sobotę, 10. marca, w godz. 12.00-15.00.

 

WYSTAWCY:

Rejestracja dla Wystawców w dniu imprezy odbywa się w godz. 11.00 – 11.15. Wstęp na Babi Targ jest bezpłatny, ale  osoby chcące wystawić swoje ubrania muszą się zarejestrować na stronie www.babitarg.com – zapisy ruszą 27. lutego (ok. godziny 12:00). Liczba miejsc jest ograniczona.

 

ODWIEDZAJĄCY:

Odwiedzający nie muszą dokonywać zapisu na imprezę.Odwiedzających zapraszamy od godz. 12.00.

 

DOJAZD:

Galeria Gniezno jest doskonale skomunikowana. Można do niej dojechać komunikacją miejską  (linie 7, 9, 11, C), jak również autem. Centrum handlowe oferuje dla zmotoryzowanych obszerny, bezpłatny parking.

 

 

O BABIM TARGU

 

Pierwszy BABI TARG odbył się 11. lat temu w Poznaniu i zainaugurował działalność Babilądu w marcu 2007. W wymianie wzięło wówczas udział 40 pań. Teraz nasze imprezy gromadzą kilkaset osób i są organizowane regularnie w Poznaniu i wielu innych miastach Polski. Do tej pory odbyło się kilkadziesiąt edycji imprezy, Babi Targ był przez trzy lata główną modową imprezą Międzynarodowego Festiwalu Twórczości Kobiet No Women No Art. W 2013 i 2014 roku znalazł się również w programie Generatora Malty – jednego z ważniejszych projektów Festiwalu Malta. W 2014 zorganizowana została wyjątkowa edycja imprezy – ogólnopolska akcja wymiany ciuchów Babi Targ z OLX, która odbyła się równocześnie w 7 miastach Polski: Warszawie, Gdańsku, Szczecinie, Poznaniu, Wrocławiu, Katowicach i Krakowie i zgromadziła ponad 14 000 uczestniczek i uczestników!

Organizowane są również specjalne edycje Babiego Targu skierowane głównie do rodziców, czyli Mami Babi Targ oraz edycje w innych miastach Polski – m.in. regularnie w Gdańsku, a ostatnio również w Bydgoszczy.

Babi Targ® jest najstarszą i największą imprezą tego typu w Polsce!

 

ORGANIZATOR
BABILĄD | www.babilad.pl

 

GALERIA GNIEZNO |www.chgaleriagniezno.pl

Galeria Gniezno powstała w 2005 r. jako pierwszy, nowoczesny kompleks handlowo-usługowy w regionie.        W centrum znajduje się 46 butików i punktów usługowych, m.in. kino Helios, JYSK, Reserved, Deichmann, CCC, H&M, Carrefour. Do dyspozycji klientów jest 644 miejsc parkingowych. Galeria Gniezno jest dominującym w mieście obiektem handlowym o ugruntowanej pozycji, lokalnie uważana za najważniejsze miejsce zakupów oraz spędzania wolnego czasu przez mieszkańców Gniezna i okolicznych miejscowości. Właścicielem Galerii jest Ezraya Investments Sp. z o.o., należąca do funduszu inwestycyjnego Standard Life Investments.

Adres: ul. Pałucka 2, 62-200, Gniezno

 

O Zarządcy Centrum:

APSYS jest jednym z wiodących operatorów branży centrów handlowych w Polsce i we Francji. Firma powstała w 1996 roku i działa jako inwestor, deweloper, agent ds. najmu, menadżer projektu oraz zarządca nieruchomości. Tworzy innowacyjne, „szyte na miarę” projekty uwzględniające specyfikę danego miejsca, kontekst społeczny oraz środowisko naturalne. Do największych inwestycji firmy należą Manufaktura w Łodzi oraz Posnania w Poznaniu, otwarta w październiku 2016 jako największe centrum zakupów, rozrywki i rekreacji w Wielkopolsce (100 000 m2 GLA).

APSYS Polska zarządza obecnie 1 000 000 mkw GLA w 24 centrach handlowych zlokalizowanych w 17 największych miastach w Polsce. Firma i jej projekty były wielokrotnie nagradzane przez PRCH, ICSC, EuropaProperty oraz CiJ w dziedzinach rozwoju, zarządzania oraz marketingu.

REGULAMIN BABIEGO TARGU |
GALERIA GNIEZNO | 10.03.2018

1) Organizatorem imprezy pt.: „Babi Targ” odbywającej się w Galerii Gniezno 10 marca 2018 roku jest: Joanna Stankiewicz, prowadzącą działalność gospodarczą pod firmą Joanna Stankiewicz Ośrodek Rozwoju Osobistego Kobiet “W krainie czarów” w Poznaniu (60-681), Os. B. Chrobrego 21E/39.

2) Uczestnictwo w imprezie jest równoznaczne z zaakceptowaniem przez Uczestnika postanowień niniejszego Regulaminu. W sprawach nieuregulowanych Regulaminem wiążące są postanowienia Organizatora.

3) Osoby obecne na imprezie (Uczestnicy) zobowiązane są zachowywać się w sposób nie zagrażający bezpieczeństwu innych Uczestników, a w szczególności przestrzegać postanowień Regulaminu, który dostępny jest na stronie www.babilad.pl oraz regulaminu obiektu, w którym odbywa się impreza, a także podporządkowywać się poleceniom członków służby informacyjnej i służby porządkowej Organizatora.

4) Służby porządkowe organizatora są uprawnione do odmowy wstępu na imprezę lub usunięcia z terenu imprezy osoby będącej pod wpływem alkoholu lub osoby, której zachowanie stwarza zagrożenie dla tej osoby lub innych Uczestników.

5) Dzieci mogą uczestniczyć w imprezie wyłącznie pod opieką dorosłych.

6) Uczestnictwo w imprezie jest równoznaczne z udzieleniem przez Uczestnika zgody na wykorzystanie jego wizerunku w filmach i fotografiach wykonanych podczas imprezy, które mogą zostać wykorzystywane w celach promocyjnych i reklamowych Organizatora oraz Centrum Handlowego. Udział w imprezie z dzieckiem jest równoznaczny z udzieleniem powyższej zgody w imieniu dziecka.

7) Uczestnictwo w imprezie jest bezpłatne. Zgłoszenia od Uczestników, którzy chcą się wystawić (Wystawców) przyjmowane są od ok. g. 12.00, 27 lutego 2018 roku, poprzez formularz zgłoszeniowy zamieszczony na stronie www.babitarg.com. Liczba miejsc jest ograniczona. Decyduje kolejność zgłoszeń.

8) Uczestnicy jedynie odwiedzający imprezę (Odwiedzający) nie są zobowiązani do wcześniejszego zgłoszenia swojego udziału w imprezie.

9) W imprezie nie mogą brać udziału sklepy i inne podmioty gospodarcze, w tym również samodzielnie działający projektanci i rękodzielnicy, prowadzący sprzedaż ubrań, butów, dodatków i biżuterii, chyba że Organizator wyraził na to pisemną zgodę.

10) Ubrania, buty, dodatki i wszelkie sprzęty oferowane przez Uczestników na imprezie muszą być czyste i w dobrym stanie.

11) Każdy Wystawca może wnieść maksymalnie 2 torby/walizki z ubraniami.

12) W dniu imprezy rejestracja zgłoszonych Wystawców odbywa się od godz. 11.00 do 11.15. Wystawcy muszą mieć przy sobie maila z numerem rezerwacji – w formie elektronicznej lub na wydruku. Liczba miejsc jest ograniczona. Pierwszeństwo udziału w imprezie mają Wystawcy, którzy zarejestrowali się w powyższym terminie. Po godzinie 11.15 wszystkie rezerwacje miejsc zostają anulowane.

13) Wstęp dla pozostałych Uczestników (Odwiedzających) rozpoczyna się od godz. 12.00.

14) Wystawcy muszą przynieść ze sobą wieszaki, stojaki, stoliki, walizki lub inne sprzęty, które będą przydatne w wyeksponowaniu przyniesionych ubrań i dodatków. Nie wolno wystawiać się bezpośrednio na ziemi, w tym na kartonach, kocykach, foliach, płachtach, etc., używać wózków sklepowych, ani żadnych stałych elementów wystroju wnętrza w aranżacji stoiska. Organizator ma prawo wykluczyć z udziału w imprezie Wystawcę, który nie zastosuje się do wymogów odnośnie wyglądu stoiska.

15)  Wśród Wystawców lubiących stronę Babilądu® na portalu Facebook zarezerwujemy stojaki zapewnione przez Organizatora. Prosimy śledzić profil, co jakiś czas będą się na nim pojawiały informacje o możliwości rezerwacji sprzętu na Babi Targ.

16)  Jedno stoisko Wystawcy nie może zajmować więcej niż 120 cm x 100 cm powierzchni.

17) Za wszelkie zniszczenia powstałe w wyniku działań Uczestnika odpowiada sam Uczestnik.

18) Uczestnikowi nie przysługują żadne roszczenia z tytułu wykorzystania jego wizerunku w sposób przewidziany Regulaminem.

19) Organizator nie odpowiada za zaginione lub uszkodzone podczas imprezy rzeczy.

20) Organizator nie pobiera prowizji od sprzedaży i nie ponosi odpowiedzialności za ewentualne rozliczenia Uczestników z Urzędem Skarbowym.

21) Uczestnicy biorą udział w imprezie na własną odpowiedzialność i odpowiadają karnie lub cywilnie za szkody wyrządzone Organizatorowi, Centrum Handlowemu lub innym Uczestnikom.