MAMIbabiTARG23.10.16_fot_K PICTURES_20

My mamy wymieniamy zamieniamy
SWAP Dziecięcy
Sobota, 24. lutego 2018 | g. 12.00- 15.00 | Galeria Przymorze |
ul. Obrońców Wybrzeża 1, Gdańsk

Galeria Przymorze i Ośrodek Rozwoju Osobistego Kobiet BABILĄD zapraszają na My mamy wymieniamy zamieniamy SWAP Dziecięcy – to doskonała okazja, aby pozbyć się ubrań i akcesoriów dziecięcych i ciążowych, które zalegają w szafach lub nabyć atrakcyjne ubranka dla dzieci. To również miejsce spotkania, rozmowy i spędzenia czasu w towarzystwie innych rodziców.

My mamy wymieniamy zamieniamy SWAP Dziecięcy to impreza dedykowana rodzicom i dzieciom. Lokalna odmiana znanych i niezwykle popularnych na Zachodzie swapping parties idealnie wpisuje się w nurt ekologiczny, który opanował modę. Zamiast wyrzucać nienoszoną już odzież zachęcamy rodziców, by przynieśli ubranka, buty, dodatki czy zabawki, z których dzieci już wyrosły i puścili je w obieg.
Podczas spotkania rodzice mogą wymieniać się między sobą lub, jeżeli wymiana nie będzie możliwa, przeprowadzać transakcje gotówkowe. W każdym przypadku jest to atrakcyjne rozwiązanie: przychodząc na My mamy wymieniamy zamieniamy SWAP Dziecięcy rodzice pozbywają się zbędnych przedmiotów, które w swoim „drugim życiu” trafiają do innej rodziny, a jednocześnie mogą wyszukać coś nowego dla swoich dzieci.
PRAKTYCZNE INFORMACJE:

Impreza odbędzie się na dwóch piętrach Galerii Przymorze (w pobliżu Zielonej Ściany), przy ul. Obrońców Wybrzeża 1 w Gdańsku, w sobotę 24. lutego, w godz. 12.00-15.00.

DLA WYSTAWCÓW:

Wstęp na imprezę jest bezpłatny, ale osoby chcące wystawić swoje ubrania muszą się zarejestrować na stronie www.babitarg.com – zapisy ruszą 13. lutego, ok. 12.00. Liczba miejsc jest ograniczona.
Wstęp na salę dla Wystawców w godz. 11.00-12.00. Należy mieć przy sobie numer rezerwacji.
Nie wolno wystawiać się bezpośrednio na ziemi, w tym na kocykach, foliach, płachtach, kartonach, etc.

DLA ODWIEDZAJĄCYCH:
Odwiedzający nie muszą dokonywać zapisów. Zapraszamy 24. lutego, od godz. 12.00.
Koniecznie przeczytajcie regulamin imprezy!

REGULAMIN My mamy wymieniamy zamieniamy SWAP Dziecięcy 24.02.2018

1) Uczestnictwo w imprezie jest jednoznaczne z akceptacją postanowień niniejszego regulaminu.
2) Osoby obecne na imprezie zobowiązane są zachowywać się w sposób nie zagrażający bezpieczeństwu innych osób obecnych na tej imprezie, a w szczególności przestrzegać postanowień niniejszego regulaminu oraz regulaminu obiektu, w którym odbywa się impreza, a także podporządkowywać się poleceniom porządkowym członków służby informacyjnej i służby porządkowej Organizatora.
3) Uczestnictwo w imprezie jest bezpłatne. Zgłoszenia od osób, które chcą się wystawić przyjmowane są poprzez formularz na stronie www.babitarg.com. Liczba miejsc jest ograniczona. Dla osób z numerami 1-30 zostaną zarezerwowane miejsca na parterze, osoby z numerami powyżej 30 rozstawiają się na 1. piętrze. Osoby odwiedzające nie są zobowiązane dokonywać zapisu na imprezę.
4) Na My mamy wymieniamy zamieniamy SWAP Dziecięcy wymieniana może być wyłączanie odzież i dodatki dziecięce i ciążowe oraz zabawki. Ubranka, buciki, zabawki i wszelkie sprzęty przynoszone na imprezę muszą być czyste i w dobrym stanie. Każda uczestniczka może wnieść maksymalnie 2 torby.
5) Wśród osób lubiących stronę Babilądu® na profilu Facebook zarezerwujemy nasze stojaki. Prosimy śledzić profil, co jakiś czas będą się na nim pojawiały informacje o możliwości rezerwacji sprzętu na My mamy wymieniamy zamieniamy SWAP Dziecięcy
6) W imprezie nie mogą brać udziału sklepy i inne podmioty gospodarcze, w tym również samodzielnie działający projektanci i rękodzielnicy, prowadzący sprzedaż ubrań, butów, dodatków i biżuterii, chyba że organizator wyraził na to pisemną zgodę.
7) Ubrania, buty, dodatki i wszelkie sprzęty przynoszone na imprezę muszą być czyste i w dobrym stanie. Każda uczestniczka może wnieść maksymalnie 2 torby/ walizki z ubraniami.
8) Organizator nie odpowiada za zaginione lub uszkodzone podczas imprezy rzeczy.
9) Organizator nie pobiera prowizji od sprzedaży i nie ponosi odpowiedzialności za ewentualne rozliczenia uczestniczek z Urzędem Skarbowym.
10) Wstęp na salę dla osób wystawiających między godz. 11.00 a 12.00, z wyjątkiem pierwszych 30 osób, które mają zarezerwowane miejsce na parterze i powinny pojawić się w godzinach 11.00-11.30.
11) Liczba miejsc jest ograniczona. Pierwszeństwo udziału w imprezie mają uczestniczki, które dokonały zgłoszenia i przybyły na teren imprezy między godz. 11.00 a 12.00. Po godzinie 12.00 wszystkie rezerwacje zostają anulowane.
12) Wystawcy muszą mieć przy sobie maila z numerem rezerwacji – w formie elektronicznej lub na wydruku.
13) Uczestniczki i uczestnicy, wystawiający się na My mamy wymieniamy zamieniamy SWAP Dziecięcy, muszą zabrać ze sobą wieszaki, stojaki, stoliki, walizki lub inne sprzęty, które będą przydatne w wyeksponowaniu przyniesionych ubrań i dodatków. Nie wolno wystawiać się bezpośrednio na ziemi, w tym na kocykach, foliach, płachtach, kartonach, etc. Organizator ma prawo wyłączyć z udziału w imprezie wystawcę, który nie zastosuje się do wymogów odnośnie wyglądu stoiska.
14) Wstęp na salę dla Odwiedzających – od godz. 12.00.
15) Jedno stoisko nie może zajmować więcej niż ok. 150 cm x 100 cm przestrzeni.
16) Za wszelkie powstałe w wyniku działań uczestniczki/ uczestnika zniszczenia odpowiada sam uczestnik/uczestniczka.
17) Każda osoba biorąca udział w imprezie udziela zgody na wykorzystanie wizerunku z fotorelacji z wydarzenia. Organizator oświadcza, że zdjęcia wykonane podczas wydarzenia będą wykorzystywane w celach promocyjnych Organizatora, na co Uczestnik/-czka wyraża zgodę. Uczestniczce/Uczestnikowi nie przysługują żadne roszczenia z tytułu wykorzystania wizerunku.
18) Uczestnicy biorą udział w imprezie na własną odpowiedzialność i odpowiadają karnie lub cywilnie za szkody wyrządzone organizatorowi lub innym uczestnikom.
19) Służby porządkowe organizatora są uprawnione do odmowy wstępu na imprezę lub usunięcia z terenu imprezy osoby będącej pod widocznym wpływem alkoholu, której zachowanie stwarza zagrożenie dla tej osoby lub innych uczestników.
20) Każda osoba biorąca udział w imprezie akceptuje postanowienia niniejszego Regulaminu. W sprawach nieuregulowanych niniejszym Regulaminem wiążące są postanowienia Organizatora.
21) Uczestnicy imprezy zobowiązani są do stosowania się do poleceń oznakowanych pracowników porządkowych, informacyjnych i ochrony. Osoby, które dopuszczą się złamania postanowień niniejszego regulaminu lub nie będą stosować się do zaleceń Organizatora i jego pracowników będą proszone o opuszczenie imprezy.


ORGANIZATOR

BABILĄD | www.babilad.pl
Babiląd powstał w 2007 roku w Poznaniu i od samego początku, czyli od 11 lat jest wyłącznym organizatorem Babiego Targu – wielkiej akcji wymiany ubrań, który realizowany jest regularnie w Poznaniu i wielu innych miastach Polski. Do tej pory odbyło się ponad 80 edycji imprezy, Babi Targ był przez trzy lata główną modową imprezą Międzynarodowego Festiwalu Twórczości Kobiet No Women No Art. W 2013 i 2014 roku znalazł się również w programie Generatora Malty – jednego z ważniejszych projektów Festiwalu Malta. W 2014 zorganizowana została wyjątkowa edycja imprezy – ogólnopolska akcja wymiany ciuchów Babi Targ z OLX, która odbyła się równocześnie w 7 miastach Polski: Warszawie, Gdańsku, Szczecinie, Poznaniu, Wrocławiu, Katowicach i Krakowie i zgromadziła ponad 14 000 uczestniczek i uczestników!
Od 2008 roku organizowane są również specjalne edycje Babiego Targu skierowane głównie do rodziców, czyli Mami Babi Targ.
Babi Targ® jest najstarszą i największą imprezą tego typu w Polsce!

GALERIA PRZYMORZE | www.galeriaprzymorze.eu
Galeria Przymorze to nowoczesne, a zarazem bardzo przyjazne centrum handlowe z ciekawą ofertą handlową. Wśród licznych sklepów i salonów znajdują się punkty związane z modą, zdrowiem, urodą, upominkami, kulturą, a także świadczące różnego rodzaju usługi. Dodatkowy atutem centrum jest jego strefa gastronomiczna, która od lat cieszy się dużą popularnością.
Charakterystycznym elementem obiektu jest jego ogród wertykalny zwany potocznie Zieloną Ścianą. Nawiązuje on zarówno do samego położenia miasta, jak równie do przylegającego do galerii Parku.
Dla odwiedzających galerię ważnym udogodnieniem jest także łatwy dostęp do komunikacji miejskiej oraz przestronny, bezpłatny parking z nowoczesnym systemem AFA. Galeria Przymorze to nie tylko idealne miejsce na zakupy, ale również przestrzeń, w której organizowanych jest wiele ciekawych wydarzeń o charakterze prospołecznym i kulturalnym.
Zarządcą Galerii Przymorze jest APSYS.
APSYS jest jednym z wiodących operatorów branży centrów handlowych w Polsce i we Francji. Firma powstała w 1996 roku i działa jako inwestor, deweloper, agent ds. najmu, menadżer projektu oraz zarządca nieruchomości.
Tworzy innowacyjne, „szyte na miarę” projekty uwzględniające specyfikę danego miejsca, kontekst społeczny oraz środowisko naturalne. Do największych inwestycji firmy należą Manufaktura w Łodzi oraz Posnania w Poznaniu, otwarta w październiku 2016 jako największe centrum zakupów, rozrywki i rekreacji w Wielkopolsce (100 000 m2 GLA).
APSYS Polska zarządza obecnie 950 000 mkw GLA w 24 centrach handlowych zlokalizowanych w 16 największych miastach w Polsce. Firma i jej projekty były wielokrotnie nagradzane przez PRCH, ICSC oraz Europa Property w dziedzinach rozwoju, zarządzania oraz marketingu.
Więcej informacji: www.apsysgroup.com