Sobota, 21. października 2017, g. 12.00- 15.00Po Gdańsku i Poznaniu przyszedł czas na Bydgoszcz! To w tym mieście, w Centrum Handlowym Rondo odbędzie się 85. edycja imprezy, która przez ostatnie 10 lat gościła we wszystkich ważniejszych miastach w Polsce!W związku z tym zapraszamy Was do zrobienia przeglądu szaf – 21. października będzie można pozbyć się nienoszonych już ubrań, ale również uzupełnić swoją garderobę o ciuchy i dodatki niezbędne na kilka nadchodzących miesięcy. Tego dnia w Centrum Handlowym Rondo będzie można wymienić się ubraniami, jak również sprzedać swoje ciuchy lub kupić je od innych pasjonatek mody.Zapisy na październikową edycję wystartują 10. października (ok. godziny 12:00) na stronie: www.babitarg.com.PRAKTYCZNE INFORMACJE 

Impreza odbędzie się na 1. piętrze w CH Rondo, przy ul. Kruszwickiej 1, w Bydgoszczy, w sobotę 21. października w, w godz. 12.00-15.00.

Osoby, które przyjadą z własnymi ubraniami na wymianę rozstawiają się w godz. 11.00 – 12.00. Wstęp na Babi Targ jest bezpłatny, ale  osoby chcące wystawić swoje ubrania muszą się zarejestrować na stronie www.babitarg.com – zapisy ruszą 10. października (ok. godziny 12:00). Liczba miejsc jest ograniczona. Odwiedzający nie muszą dokonywać zapisu na imprezę. Odwiedzających zapraszamy od godz. 12.00.

CH Rondo jest doskonale zlokalizowane, w odległości zaledwie 2 km od ścisłego centrum. Dysponuje bezpłatnym, wygodnym parkingiem – wjazd od ul. Kruszwickiej oraz ul. Nakielskiej. Do CH Rondo można również dojechać komunikacją publiczną, obiekt znajduje się pomiędzy dwoma ważnymi węzłami komunikacyjnymi w Bydgoszczy – Rondo Grunwaldzkie oraz Plac Poznański. Linie, które dojeżdżają do obiektu to 56, 1, 3, 51, 54, 58, 61, 62, 71, 77, 79, 100, 34N, 35N, 36N, AT1.

W imprezie może wziąć udział każdy, kto chce pozbyć się zbędnych ubrań czy dodatków lub po prostu przyjść i „upolować” za niewielkie pieniądze ciekawe ubrania.

 

REGULAMIN BABIEGO TARGU/ BYDGOSZCZY

1)    Uczestnictwo w imprezie jest jednoznaczne z akceptacją postanowień niniejszego regulaminu.

2)    Osoby obecne na imprezie zobowiązane są zachowywać się w sposób nie zagrażający bezpieczeństwu innych osób obecnych na tej imprezie, a w szczególności przestrzegać postanowień niniejszego regulaminu, regulaminu dedykowanemu imprezie, w której biorą udział, a który dostępny jest na stronie www.babilad.pl oraz regulaminu obiektu, w którym odbywa się impreza, a także podporządkowywać się poleceniom porządkowym członków służby informacyjnej i służby porządkowej Organizatora.

3)    Uczestnictwo w imprezie jest bezpłatne. Zgłoszenia od osób, które chcą się wystawić przyjmowane są od 10. października, ok. g. 12.00 poprzez formularz na stronie www.babitarg.com. Liczba miejsc jest ograniczona. Decyduje kolejność zgłoszeń.

4)    Osoby odwiedzające nie są zobowiązane dokonywać zapisu na imprezę.

5)    W imprezie nie mogą brać udziału sklepy i inne podmioty gospodarcze, w tym również samodzielnie działający projektanci i rękodzielnicy, prowadzący sprzedaż ubrań, butów, dodatków i biżuterii, chyba że organizator wyraził na to pisemną zgodę.

6)    Ubrania, buty, dodatki i wszelkie sprzęty przynoszone na imprezę muszą być czyste i w dobrym stanie. Każda uczestniczka może wnieść maksymalnie 2 torby/ walizki z ubraniami.

7)    Organizator nie odpowiada za zaginione lub uszkodzone podczas imprezy rzeczy.

8)    Organizator nie pobiera prowizji od sprzedaży i nie ponosi odpowiedzialności za ewentualne rozliczenia uczestniczek z Urzędem Skarbowym.

9)    Wstęp na salę dla osób wystawiających między godz. 11.00 a 11.30. Wstęp na salę dla Odwiedzających – od godz. 12.00.

10)  Liczba miejsc jest ograniczona. Pierwszeństwo udziału w imprezie mają uczestniczki, które dokonały zgłoszenia i przybyły na teren imprezy między godz. 11.00 a 11.30. Po godzinie 11.30 wszystkie rezerwacje zostają anulowane.

11)  Wystawcy muszą mieć przy sobie maila z numerem rezerwacji – w formie elektronicznej lub na wydruku.

12)  Uczestniczki i uczestnicy, wystawiający się na Babim Targu, muszą zabrać ze sobą wieszaki, stojaki, stoliki, walizki lub inne sprzęty, które będą przydatne w wyeksponowaniu przyniesionych ubrań i dodatków. Nie wolno wystawiać się bezpośrednio na ziemi, w tym na kocykach, foliach, płachtach, etc., używać wózków sklepowych, ani żadnych stałych elementów wystroju wnętrza w aranżacji stoiska. Organizator ma prawo wyłączyć z udziału w imprezie wystawcę, który nie zastosuje się do wymogów odnośnie wyglądu stoiska.

13)  Wśród osób lubiących stronę Babilądu® na profilu Facebook zarezerwujemy nasze stojaki. Prosimy śledzić profil, co jakiś czas będą się na nim pojawiały informacje o możliwości rezerwacji sprzętu na Babi Targ.

14)  Jedno stoisko nie może zajmować więcej niż ok. 130 cm x 100 cm przestrzeni.

15)   Za wszelkie powstałe w wyniku działań uczestniczki/ uczestnika zniszczenia odpowiada sam uczestnik/uczestniczka.

16)  Każda osoba biorąca udział w imprezie udziela zgody na wykorzystanie wizerunku z fotorelacji z wydarzenia. Organizator oświadcza, że zdjęcia wykonane podczas wydarzenia mogą być wykorzystywane w celach promocyjnych Organizatora oraz Partnerów (w tym właściciela miejsca, w którym odbywa się impreza), na co Uczestnik/-czka wyraża zgodę. Uczestniczce/Uczestnikowi nie przysługują żadne roszczenia z tytułu wykorzystania wizerunku.

17)  Uczestnicy biorą udział w imprezie na własną odpowiedzialność i odpowiadają karnie lub cywilnie za szkody wyrządzone organizatorowi lub innym uczestnikom.

18)  Służby porządkowe organizatora są uprawnione do odmowy wstępu na imprezę lub usunięcia z terenu imprezy osoby będącej pod widocznym wpływem alkoholu, której zachowanie stwarza zagrożenie dla tej osoby lub innych uczestników.

19)  Każda osoba biorąca udział w imprezie akceptuje postanowienia niniejszego Regulaminu. W sprawach nieuregulowanych niniejszym Regulaminem wiążące są postanowienia Organizatora.

20)  Uczestnicy imprezy zobowiązani są do stosowania się do poleceń oznakowanych pracowników porządkowych, informacyjnych i ochrony. Osoby, które dopuszczą się złamania postanowień niniejszego regulaminu lub nie będą stosować się do zaleceń Organizatora i jego pracowników będą proszone o opuszczenie imprezy.

 

ORGANIZATOR

BABILĄD | www.babilad.pl

BABILĄD stawia nacisk na społeczne zaangażowanie i odpowiedzialność w biznesie. Współpracuje z wieloma poznańskimi stowarzyszeniami i instytucjami. Organizuje imprezy dla kobiet, takie jak na przykład Babi Targ. Wspiera akcje i projekty skierowane do kobiet i uwrażliwiające na problematykę płci, promuje również akcje związane z szerzeniem tolerancji.

CENTRUM HANDLOWE RONDO | http://chrondo.pl

Centrum Handlowe RONDO z powierzchnią ponad 60 000 m kw. jest  jednym z pierwszych i najlepiej rozpoznawalnych centrów handlowych w Bydgoszczy. Doskonale zlokalizowane, w odległości zaledwie 2 km od ścisłego centrum, cieszy się dużym uznaniem wśród mieszkańców, którzy wybierają je nie tylko jako miejsce robienia zakupów, ale również spędzania w nim wolnego czasu. CH RONDO to centrum lokalnej społeczności, angażujące się i realizujące ciekawe inicjatywy, ważne dla mieszkańców Bydgoszczy.

CH Rondo wyróżnia się różnorodną ofertą handlową, którą tworzy 50 marek wśród których znajduje się m.in. GO Sport, RTV Euro AGD, Toys „R” Us, CCC, Hebe, Pepco, Rossmann, KFC, Sephora, Mohito, hipermarket Auchan oraz klub fitness CityFit.

Właścicielem Centrum Handlowego RONDO jest Cromwell Polish Retail Fund. Zarzadcą obiektu jest firma Apsys Polska S.A.

 

ZDJĘCIA Z POPRZEDNICH EDYCJI BABIEGO TARGU W POLSCE:
https://www.facebook.com/Babilad/photos_stream?tab=photos_albums