Niedziela, 8. października 2017, g. 12.00- 15.00, Międzynarodowe Targi Poznańskie,
pawilon 3A (antresola), wstęp biletowany. Bilety (ostatnie 10 sztuk) do kupienia przy wjeździe od ul. Bukowskiej (Brama nr 7) oraz w kasie przy Wejściu Północnym (ul. Bukowska/pod wieżyczką)! Przy kasie należy zaznaczyć, że chce się zakupić bilet na Mami Babi Targ.
Impreza odbywa się w ramach Targów Happy Baby, podczas Rodzinnego Weekendu na targach.

Ośrodek Rozwoju Osobistego Kobiet BABILĄD zaprasza na Mami BABI TARG® w ramach Targów HAPPY BABY – to doskonała okazja, aby pozbyć się ubrań i akcesoriów dziecięcych i ciążowych, które zalegają w szafach lub nabyć atrakcyjne ubranka dla dzieci. To również miejsce spotkania, rozmowy i spędzenia czasu w towarzystwie innych rodziców. Tego dnia w Pawilonie nr 3A odbywać się będą Targi Happy Baby, które zgromadzą producentów, importerów i dystrybutorów zabawek, artykułów dla niemowląt i dzieci do 10 lat oraz rodziców. Bilet wstępu dla osób chcących wystawić się na Mamim BABIM TARGU® kosztuje 35 zł i obejmuje wstęp na Targi Happy Baby.
Mami BABI TARG® to specjalna edycja BABIEGO TARGU® dedykowana rodzicom i dzieciom. Lokalna odmiana znanych i niezwykle popularnych na Zachodzie swapping parties idealnie wpisuje się w nurt ekologiczny, który od jakiegoś czasu opanował modę. Zamiast wyrzucać nienoszoną już odzież lub kupować kolejne przedmioty zachęcamy rodziców, by przynieśli ubranka, buty, dodatki czy zabawki, z których dzieci już wyrosły i puścili je w obieg.
Podczas spotkania rodzice mogą wymieniać się między sobą lub, jeżeli wymiana nie będzie możliwa, przeprowadzać transakcje gotówkowe. W każdym przypadku jest to atrakcyjne rozwiązanie: przychodząc na Mami BABI TARG® rodzice pozbywają się zbędnych przedmiotów, które w swoim „drugim życiu” trafiają do innej rodziny, a jednocześnie mogą wyszukać coś nowego dla swoich dzieci.

PRAKTYCZNE INFORMACJE

BILETY:

Zostało ostatnie 10 sztuk biletów dla Wystawców – będą one do zakupienia w dniu imprezy przy wjeździe od ul. Bukowskiej (Brama nr 7) oraz w kasie przy Wejściu Północnym (ul. Bukowska/pod wieżyczką)! Przy kasie należy zaznaczyć, że chce się zakupić bilet na Mami Babi Targ.

Wstęp na Mami Babi Targ dla Wystawców kosztuje 35 zł (można wnieść maksymalnie 2 torby!) i obejmuje wstęp na Targi Happy Baby, Hobby i Aqua&Zoo oraz bezpłatny parking na terenie Targów. UWAGA! Bilet należy zachować do ponownej kontroli przy wejściu na teren Mamiego Babiego Targu!

W Mamim Babim Targu nie mogą brać udziału podmioty gospodarcze, prowadzące sprzedaż ciuszków i akcesoriów ciążowych i dziecięcych, jak również samodzielnie działający projektanci/ki i rękodzielnicy/czki – osoby zainteresowane wystawieniem się z tego rodzaju produktami powinny się zgłosić do Strefy Handmade Targów Happy Baby (kontakt: Hanna.Zdrojewska@mtp.pl).
Osoby Odwiedzające muszą w kasach MTP zakupić bilet na Targi Happy Baby, Hobby i Aqua&Zoo w cenie 20 zł (wstęp dla dzieci do 13 r.ż. jest BEZPŁATNY).

WJAZD NA TEREN TARGÓW:

Wjazd na teren Targów dla WYSTAWCÓW od ul. Bukowskiej. Uwaga – przed wjazdem na teren Targów trzeba zakupić bilet – potem nie będzie to możliwe!

WSTĘP NA SALĘ:

Wstęp na salę dla Wystawców od godz. 11.00. Należy mieć przy sobie bilet dla Wystawcy na Mami Babi Targ. Osoby, które nie wystawiają swoich ubrań zapraszamy od 12.00.
Każda uczestniczka otrzyma stół oraz 1 krzesło, nie wolno wystawiać się bezpośrednio na ziemi, w tym na kocykach, foliach, płachtach, etc.

 

REGULAMIN MAMIEGO BABIEGO TARGU:

1. Uczestnictwo w imprezie jest jednoznaczne z akceptacją postanowień niniejszego regulaminu.
2. Na Mami BABI TARG nie ma zapisów. Uczestnictwo w imprezie jest odpłatne. Bilet wstępu na Mami Babi Targ dla Wystawców wynosi 35 zł. Bilet należy zachować do ponownej kontroli przy wejściu na teren Mamiego Babiego Targu!
Osoby Odwiedzające muszą zakupić bilet na Targi Happy Baby, Hobby i Aqua&Zoo w cenie 20 zł.
3. Na Mamim Babim Targu wymieniana może być wyłączanie odzież i dodatki dziecięce i ciążowe oraz zabawki. Ubranka, buciki, zabawki i wszelkie sprzęty przynoszone na imprezę muszą być czyste i w dobrym stanie. Każda uczestniczka może wnieść maksymalnie 2 torby.
4. Organizator nie odpowiada za zaginione lub uszkodzone podczas imprezy rzeczy.
5. Organizator nie pobiera prowizji od sprzedaży i nie ponosi odpowiedzialności za ewentualne rozliczenia uczestniczek z Urzędem Skarbowym.
6. Wstęp na salę dla osób wystawiających od godz. 11.00. Wstęp na salę dla pozostałych osób – od godz. 12.00. Impreza kończy się o godz. 15.00. Uczestniczki i uczestnicy mają 15 minut na demontaż stoisk.
7. Każde stoisko będzie wyposażone w jeden stół o wymiarach 1,20 x 0,40 oraz krzesło. Nie wolno wystawiać się bezpośrednio na ziemi, w tym na kocykach, foliach, płachtach, etc. Organizator ma prawo wyłączyć z udziału w imprezie wystawcę, który nie zastosuje się do wymogów odnośnie wyglądu stoiska.
8. Na Mamim Babim Targu obowiązuje zakaz wystawiania stoisk komercyjnych, stoisk z rękodziełem, itp. W imprezie nie mogą brać udziału sklepy i inne podmioty gospodarcze, w tym również samodzielnie działający projektanci i rękodzielnicy, prowadzący sprzedaż ubrań, butów, dodatków, biżuterii, etc.
9. Jedno stoisko nie powinno zajmować więcej niż ok. 150 cm x 100 cm przestrzeni.
10. Każda osoba biorąca udział w imprezie udziela zgody na wykorzystanie wizerunku z fotorelacji z wydarzenia. Organizator oświadcza, że zdjęcia wykonane podczas wydarzenia będą wykorzystywane w celach promocyjnych Organizatora, na co Uczestnik/-czka wyraża zgodę. Uczestniczce/Uczestnikowi nie przysługują żadne roszczenia z tytułu wykorzystania wizerunku.
11. Każda osoba biorąca udział w imprezie akceptuje postanowienia niniejszego Regulaminu. W sprawach nieuregulowanych niniejszym Regulaminem wiążące są postanowienia Organizatora.
12. Osoby, które dopuszczą się złamania postanowień niniejszego regulaminu lub nie będą stosować się zaleceń organizatorek będą proszone o opuszczenie imprezy.

ORGANIZATOR:

logo babilad

BABILĄD
www.babilad.pl
Babiląd stawia nacisk na społeczne zaangażowanie i odpowiedzialność w biznesie. Współpracuje na stałe z wieloma poznańskimi stowarzyszeniami i instytucjami. Organizuje cykliczne imprezy dla kobiet, takie jak na przykład Babi Targ czy Babska Muza. Wspiera akcje i projekty skierowane do kobiet i uwrażliwiające na problematykę płci, promuje również akcje związane z szerzeniem tolerancji.

PARTNER:

14680628_1302054789839459_5398338419058620921_n

Targi HAPPY BABY
www.RodzinnyWeekend.mtp.pl

Miejsce wyśmienitej zabawy, nauki i udanych zakupów dla kobiet w ciąży, rodzin z niemowlętami i dziećmi w wielu przedszkolnym. To miejsce edukacji, integracji i inspiracji! Ofertę produktów oraz usług prezentują producenci, importerzy i dystrybutorzy m.in. zabawek, wózków i fotelików samochodowych, artykułów dla niemowląt i dzieci oraz firmy oferujące usługi z zakresu opieki i edukacji.