IMG_2268

 

Kiermasz świąteczny na listopadowym Babim Targu

Podczas najbliższego, listopadowego Babiego Targu (27.11.16) , odbędzie się kiermasz świąteczny, gdzie w specjalnie wydzielonej strefie wystawiać się będą projektanci biżuterii oraz rozmaitych akcesoriów (torby, plecaki, nerki, okrycia głowy, portfele, zabawki, drobiazgi etc.).

 

Lista wystawców:

SAVVY

Biżuteria SAVVY wykonywana jest ręcznie od projektu, poprzez wyrzeźbienie formy z wosku oraz odlanie w metalu po wykończenie detali. Dzięki ręcznemu wykonaniu oraz połączeniu technik rzeźbiarskich z jubilerskimi każdy stworzony projekt jest wyjątkowy i niepowtarzalny. Biżuteria tworzona jest głównie w mosiądzu, brązie, srebrze oraz złocie. Każdy element może zostać poddany procesowi galwanizacji, czyli pokryty złotem lub srebrem. W biżuterii SAVVY w niekonwencjonalny sposób osadzanie są również naturalne kamienie, szkło czy minerały, ale również kamienie szlachetne i półszlachetne.

FB: www.facebook.com/SAVVYjewellery/

Bagsi

Projekty, które tworzę, to melanż dwóch moich pasji – architektury i mody. Bagsi powstają z wysokiej jakości skór naturalnych dostępnych w kilkunastu wariantach kolorystycznych. Oszczędna forma „podkręcona” jest detalami – oryginalnym, niepowtarzalnym uchwytem – skórzanym paskiem – nowym lub vintage (z second handu lub targu staroci) albo wykonanym ręcznie splotem łańcuszkowym.

Każda z torebek Bagsi to niezły model.

Prawdziwy unikat…

FB: www.facebook.com/Bagsi-269533513248043/

Sklep online www.bagsi.pl

 

Aggie Design

Minimalistyczne, nowoczesne i  unisexsowe formy skierowane są do osób lubiących wyróżniać się w stylowy sposób. Czysta forma i harmonia kolorów. Biżuteria ręcznie wykonana według autorskiego projektu AGGIE DESIGN.
Biżuteria jest wykonywana z materiałów: liny, stal nierdzewna, miedź, mosiądz, srebro,jedwab, kamienie naturalne.

FB: www.facebook.com/aggiedesign

 

Kajet.

Ideą Kajetu jest tworzenie zeszytów / albumów / kalendarzy na miarę potrzeb. Spersonalizować można rozmiar, papier na blok notesu, kolor nici, kolor kapitałki, obicie okładki, kolor wklejki itd.  Można też wybrać coś gotowego, z wielu różnorodnych propozycji.
Niezależnie od wybranej opcji, kajet będzie solidnie, ręcznie zszyty (nie ma obaw o rozpadanie się czy wypadanie kartek), z wyjątkowym blokiem (szukam ciekawych faktur, gramatur i połączeń kolorystycznych), oprawionym w równie ciekawy materiał/tapetę/pleksi, ze starannie dobranymi elementami typu, kapitałka, gumka zamykającą itp.

FB: www.facebook.com/kajethandmade/

 

Ada Strzelczyk

Projektantka graficzna zajmująca się głównie kaligrafią i ilustracją. Pasjonatka mody zarówno w obszarach stylizacji, jak i projektowania ubioru. Na targach zaprezentuje głównie formy papierowe między innymi autorskie ilustracje. Jej prace wiążą się z tematami natury, dzieci i życiowych mądrości. Nie zabraknie też inspiracji modowych. Ilustracje tworzone są głównie komputerowo i drukowane techniką offsetową i cyfrową. Wszystkie prace łączy zamiłowanie do prostych form i stonowanych, naturalnych kolorów oraz domieszki złota. Wiele z przykładów posiada wcześniej wspomniane ręczne pismo. Kaligrafia znajdzie się m.in. kartkach okazjonalnych oraz na okładkach notesów. Podczas czytania będzie można zaznajomić się na przykład z wykaligrafowanymi mądrościami Dalajlamy. Pierwszy raz pojawią się również kaligraficzne nowości na tkaninach.

www.facebook.com/adastrzelczyk

www.adastrzelczyk.com

www.instagram.com/krotkoada

 

Kolorowa Fabryka

Kolorowa Fabryka tworzy dla dzieci którzy lubią mieć coś wyjątkowego. Oryginalne broszki, breloczki, ozdoby do włosów, zabawki.

FB: www.facebook.com/kolorowafabrykacom/

To MOJE Agnieszka Rogozińska

Pomysły, które nie pozostały jedynie w sferze wyobraźni, ale stały się namacalnym produktem. Zatem po prostu TO MOJE.
Torby oraz worki z autorskimi nadrukami geometrycznych zwierzaków.

www.facebook.com/tomojebyrogozinska
www: www.to-moje.com

 

SisArt

Charakteryzujemy sie akcesoriami dla dzieci- głownie szyjemy kocyki, poduszki, poduszeczki, motylki, metkowce. Oprócz tego piękne podusie malowane. Gryzaki. Zawieszki do smoczków. Karuzelki. Wianki. Girlandy. Trochę ozdób świątecznych, trochę bizuterii szydełkowej, sutaszu i tej z kamieni naturalnych.

FB: facebook.com/sisart.sisart

SHOF

SHOFy to szyte saszetki, kosmetyczki, torby, które powstały by zorganizować wszystkie potrzebności tułające się po kątach.

www.facebook.com/shof.to.shof
Instagram: shof_to

Uczestnictwo w imprezie jest odpłatne i kosztuje 50 zł brutto. W ramach opłaty zapewniamy przestrzeń 2×1,5 m, pierwszeństwo wejścia na salę i informacje o Wystawcy (nazwa + adres strony lub fanpage’a) w opisie wydarzenia na www.babilad.pl i www.facebook.com/Babilad oraz możliwość wprowadzenia jednej osoby do pomocy. Wszystkie informacje organizacyjne dostępne są w regulaminie.

 

REGULAMIN KIERMASZU W RAMACH BABIEGO TARGU® W DNIU 27.11.2016:

1. Uczestnictwo w imprezie jest jednoznaczne z akceptacją postanowień niniejszego regulaminu.

2. Uczestnictwo w imprezie jest odpłatne i kosztuje 50 zł brutto. W ramach opłaty zapewniamy przestrzeń 2×1,5 m, pierwszeństwo wejścia na salę i informacje o Wystawcy (nazwa + adres strony lub fanpage’a) w opisie wydarzenia na www.babilad.pl i www.facebook.com/Babilad oraz możliwość wprowadzenia jednej osoby do pomocy. Uwaga – Pomocnik/Pomocniczka musi być z Wystawcą przy pierwszym wejściu na halę.

3. Rejestracja zgłoszeń rozpocznie się 2. listopada i potrwa do 14. listopada. Zgłoszenia należy przesyłać na adres info@babitarg.com. W zgłoszeniu należy zawrzeć nazwę i adres strony/fanpage’a danej marki, opis marki, rodzaj przedmiotów, które zostaną wystawione oraz dane kontaktowe (imię, nazwisko, adres e-mail oraz numer telefonu osoby Zgłaszającej). Osoby, które chcą otrzymać fakturę muszą w zgłoszeniu przesłać dane do faktury.

4. Spośród zgłoszonych marek Organizator wybierze kilkanaście, które wezmą udział w kiermaszu. Od decyzji Organizatora nie ma odwołań. O przyjęciu na listę Wystawcy zostaną poinformowaniu mailowo i będą mieli 7 dni na uiszczenie opłaty. Nie uiszczenie opłaty w terminie skutkuje usunięciem Wystawcy z listy. Lista Wystawców zostanie ogłoszona 16. listopada na stronie www.babilad.pl i na fanpage’u Babilądu.

5. Wstęp na salę dla Wystawców odbywać się będzie wyłącznie w godzinach 10.00-10.15. Impreza kończy się o godz. 16.00. Wystawcy mają 15 minut na demontaż stoisk.

6. Organizator nie odpowiada za zaginione lub uszkodzone podczas imprezy rzeczy.

7. Organizator nie pobiera prowizji od sprzedaży i nie ponosi odpowiedzialności za ewentualne rozliczenia Wystawców z Urzędem Skarbowym.

8. Po stronie Wystawców leży całkowita aranżacja stoiska, wraz z ewentualnym dodatkowym oświetleniem. Zapotrzebowanie na prąd należy zgłosić najpóźniej do 18. listopada.

9. Stoisko ma wymiar 200 cm x 150 cm przestrzeni.

10. Za wszelkie powstałe w wyniku działań Wystawcy zniszczenia odpowiada sam Wystawca.

11. Każda osoba biorąca udział w imprezie udziela zgody na wykorzystanie wizerunku z fotorelacji z wydarzenia. Organizator oświadcza, że zdjęcia wykonane podczas wydarzenia będą wykorzystywane w celach promocyjnych Organizatora, na co Uczestnik/-czka wyraża zgodę. Uczestniczce/Uczestnikowi nie przysługują żadne roszczenia z tytułu wykorzystania wizerunku.

12. Każda osoba biorąca udział w imprezie akceptuje postanowienia niniejszego Regulaminu. W sprawach nieuregulowanych niniejszym Regulaminem wiążące są postanowienia Organizatora.

13. Osoby, które dopuszczą się załamania postanowień niniejszego regulaminu lub nie będą stosować się zaleceń organizatorek będą proszone o opuszczenie imprezy bez prawa do zwrotu kosztu biletu.