BABI TARG
Jesienne wietrzenie szaf w Galerii Przymorze!
Sobota, 8. października 2016 | g.12.00-16.00 | Galeria Przymorze | Gdańsk


Już na początku października Galeria Przymorze będzie gościć kolejną edycję BABIEGO TARGU, którego hasłem jest WYMIEŃ/KUP/ SPRZEDAJ. Organizatorem imprezy jest Babiląd.

Babi Targ jest wyjątkową okazją do odświeżenia swojej garderoby poprzez wymianę ubrań z innymi uczestniczkami imprezy. Udział w targu jest całkowicie bezpłatny, ale ze względu na ograniczoną liczbę miejsc, osoby, które chcą przyjść z własnymi ubraniami, będą musiały dokonać rezerwacji za pomocą formularza dostępnego online na stronie: www.babitarg.com.
UWAGA! Zapisy rozpoczną się 12 września (poniedziałek), ok. godz. 12:00.

Imprezy nie mogą przegapić pasjonatki mody, bo BABI TARG to doskonały pretekst, aby przewietrzyć szafę, pozbyć się ubrań, które od dłuższego czasu zalegają na dnie szafy, a przy okazji za niewielkie pieniądze upolować niepowtarzalne perełki. Impreza od lat przyciąga osoby zajmujące się modą, szafiarki oraz blogerki, kobiety które doskonale orientują się w najnowszych trendach, a jednocześnie wyróżniają się własnym stylem i swobodnym podejściem do obowiązujących trendów. BABI TARG już od 9 lat gromadzi na wyjątkowych, trzygodzinnych spotkaniach kobiety, które uwielbiają bawić się modą i strojami oraz spotykać się z innymi.

BABI TARG
Pierwszy BABI TARG odbył się w klubokawiarni Meskal w Poznaniu i zainaugurował działalność Babilądu w marcu 2007. W wymianie wzięło wówczas udział 40 pań. Teraz nasze imprezy gromadzą kilkaset osób i są organizowane regularnie w Poznaniu i wielu innych miastach Polski. Do tej pory odbyło się kilkadziesiąt edycji imprezy, Babi Targ był przez trzy lata główną modową imprezą Międzynarodowego Festiwalu Twórczości Kobiet No Women No Art. W 2013 i 2014 roku znalazł się również w programie Generatora Malty – jednego z ważniejszych projektów Festiwalu Malta. W 2014 zorganizowana została wyjątkowa edycja imprezy – ogólnopolska akcja wymiany ciuchów Babi Targ z OLX, która odbyła się równocześnie w 7 miastach Polski: Warszawie, Gdańsku, Szczecinie, Poznaniu, Wrocławiu,
Katowicach i Krakowie i zgromadziła kilkanaście tysięcy uczestniczek i uczestników!
Organizowane są również specjalne edycje Babiego Targu skierowane głównie do rodziców, czyli Mami Babi Targ – dotychczas odbyło się 7 edycji, m.in. w ramach Targów Happy Baby na Międzynarodowych Targach Poznańskich oraz Festiwalu Sztuka Szuka Malucha!
Babi Targ® jest najstarszą i największą imprezą tego typu w Polsce!

REGULAMIN BABIEGO TARGU/ Gdańsk

1. Uczestnictwo w imprezie jest jednoznaczne z akceptacją postanowień niniejszego regulaminu.
2. Uczestnictwo w imprezie jest bezpłatne. Zgłoszenia od osób, które chcą się wystawić przyjmowane są poprzez formularz na stronie www.babitarg.com. Liczba miejsc jest ograniczona. Osoby odwiedzające nie są zobowiązane dokonywać zapisu na imprezę.
3. Dla pierwszych 30 osób, które zapiszą się online organizatorzy zarezerwują stojaki (bez wieszaków) oraz miejsce na parterze. Pozostałe osoby zapraszamy na 1. piętro.
4. Ubrania, buty, dodatki i wszelkie sprzęty przynoszone na imprezę muszą być czyste i w dobrym stanie. Każda uczestniczka może wnieść maksymalnie 2 torby.
5. Organizator nie odpowiada za zaginione lub uszkodzone podczas imprezy rzeczy.
6. Organizator nie pobiera prowizji od sprzedaży i nie ponosi odpowiedzialności za ewentualne rozliczenia uczestniczek z Urzędem Skarbowym.
7. Wstęp na salę dla osób wystawiających między godz. 11.00 a 12.00, z wyjątkiem pierwszych 30 osób, które mają zarezerwowane miejsce na parterze i powinny pojawić się w godzinach 11.00-11.30.
8. Wystawcy muszą mieć przy sobie maila z numerem rezerwacji – w formie elektronicznej lub na wydruku.
9. Wstęp na salę dla Odwiedzających – od godz. 12.00.
10. Liczba miejsc jest ograniczona. Pierwszeństwo udziału w imprezie mają uczestniczki, które dokonały zgłoszenia i przybyły na teren imprezy między godz. 11.00 a 12.00. Po godzinie 12.00 wszystkie rezerwacje zostają anulowane.
11. Uczestniczki i uczestnicy, wystawiający się na Babim Targu, muszą zabrać ze sobą wieszaki, stojaki lub inne przedmioty, które będą przydatne w wyeksponowaniu przyniesionych ubrań i dodatków
12. Jedno stoisko nie powinno zajmować więcej niż ok. 150 cm x 100 cm przestrzeni (jeden stojak).
13. W imprezie nie mogą brać udziału sklepy i inne podmioty gospodarcze, w tym również samodzielnie działający projektanci i rękodzielnicy.
14. Za wszelkie powstałe w wyniku działań uczestniczki/ uczestnika zniszczenia odpowiada sam uczestnik/uczestniczka.
15. Każda osoba biorąca udział w imprezie akceptuje postanowienia niniejszego Regulaminu. W sprawach nieuregulowanych niniejszym Regulaminem wiążące są postanowienia Organizatora.
16. Osoby, które dopuszczą się złamania postanowień niniejszego regulaminu lub nie będą stosować się

BABILĄD | www.babilad.pl
BABILĄD stawia nacisk na społeczne zaangażowanie i odpowiedzialność w biznesie. Współpracuje z wieloma poznańskimi stowarzyszeniami i instytucjami. Organizuje imprezy dla kobiet, takie jak na przykład Babi Targ. Wspiera akcje i projekty skierowane do kobiet i uwrażliwiające na problematykę płci, promuje również akcje związane z szerzeniem tolerancji.

GALERIA PRZYMORZE | www.galeriaprzymorze.pl
Galeria Przymorze to nowoczesne, a zarazem bardzo przyjazne centrum handlowe z ciekawą ofertą handlową. Wśród licznych sklepów i salonów znajdują się punkty związane z modą, zdrowiem, urodą, upominkami, kulturą, a także świadczące różnego rodzaju usługi. Dodatkowy atutem centrum jest jego strefa gastronomiczna, która od lat cieszy się dużą popularnością.
Charakterystycznym elementem obiektu jest jego ogród wertykalny zwany potocznie Zieloną Ścianą. Nawiązuje on zarówno do samego położenia miasta, jak równie do przylegającego do galerii Parku.
Dla odwiedzających galerię ważnym udogodnieniem jest także łatwy dostęp do komunikacji miejskiej oraz przestronny, bezpłatny parking z nowoczesnym systemem AFA.
Galeria Przymorze to nie tylko idealne miejsce na zakupy, ale również przestrzeń, w której organizowanych jest wiele ciekawych wydarzeń o charakterze prospołecznym i kulturalnym.

ZDJĘCIA Z POPRZEDNICH EDYCJI:
https://www.facebook.com/Babilad/photos_stream?tab=photos_albums

INFORMACJE DLA MEDIÓW:
Joanna Stankiewicz | +48 608 437 377 | info@babilad.pl