Sobota 8 listopada | godz. 12.00- 15.00 (wstęp dla Wystawiających od godz. 11.00) | Galeria Przymorze | Gdańsk

Zapisy: www.babitarg.com. Wstęp bezpłatny!

FaceBook_BabiTarg_w tle
W sobotę, 8 listopada zapraszamy na BABI TARG w Galerii Przymorze w Gdańsku. Impreza organizowana jest w Trójmieście od dwóch lat i już zdobyła sobie grono stałych uczestniczek, które chwalą nie tylko niebanalny pomysł na spędzenie wolnego czasu, ale również ekologiczny charakter imprezy, która miłośniczkom ubrań pozwala bez wyrzutów sumienia i za małe pieniądze przeprowadzić gruntowną przemianę garderoby.

Imprezy nie mogą przegapić pasjonatki mody i niebanalnych strojów, bo BABI TARG to doskonały pretekst, aby na wiosnę zrobić gruntowny przegląd garderoby, pozbyć się zbędnej odzieży oraz za niewielkie pieniądze upolować niepowtarzalne perełki.

BABI TARG to lokalna odmiana znanych i coraz bardziej popularnych w Polsce „swapping parties”. Podczas spotkania można wymieniać odzież, buty, dodatki, biżuterię, ale również i kupować. Za niewielkie pieniądze uczestniczki imprezy mogą upolować niepowtarzalne ubrania czy wyjątkową biżuterię.

Założenie imprezy jest takie, by ubrania czy dodatki, których już nie nosimy, które nam się opatrzyły czy znudziły lub były po prostu nietrafionym prezentem i teraz ukryte są na dnie szafy, wymienić na coś innego. BABI TARG to także świetna okazja, by za grosze kupić ciekawe ciuchy czy biżuterię, bo, jeżeli transakcja wymiany nie dojdzie do skutku, zawsze można negocjować zakup.

Osoby, które chcą wziąć udział w imprezie, w charakterze WYSTAWCY (przynoszą na wymianę lub sprzedaż swoje ubrania) proszone są o wcześniejszą rezerwacje miejsc za pośrednictwem naszego internetowego formularza: www.babitarg.com

PRAKTYCZNE INFORMACJE

Impreza odbędzie się na 2 piętrach Galerii – w pobliżu Zielonej Ściany.

Wstęp na Babi Targ jest bezpłatny. W imprezie może wziąć udział każdy, kto chce pozbyć się zbędnych ubrań czy dodatków lub po prostu przyjść i „upolować” za niewielkie pieniądze ciekawe ubrania. Warunkiem uczestnictwa w charakterze wystawcy jest wcześniejsze zapisanie się przez formularz dostępny online (www.babitarg.com) – zapisują się jedynie osoby, które chcą wystawiać własne ubrania, osoby odwiedzające nie muszę zgłaszać swojej obecności. Zapisy wystartują 20 października – ze względu na ograniczoną liczbę miejsc liczy się kolejność zgłoszeń. Organizatorki zachęcają, aby zaglądać również na fanpage BABILĄDU na portalu społecznościowym Facebook, za pośrednictwem którego będą rezerwować wieszaki na imprezę: www.facebook.com/Babilad

 

REGULAMIN BABIEGO TARGU/ Gdańsk

1. Uczestnictwo w imprezie jest jednoznaczne z akceptacją postanowień niniejszego regulaminu.
2. Uczestnictwo w imprezie jest bezpłatne. Zgłoszenia od osób, które chcą się wystawić przyjmowane są poprzez formularz na stronie www.babitarg.com. Liczba miejsc jest ograniczona. Osoby odwiedzające nie są zobowiązane dokonywać zapisu na imprezę.
3. Ubrania, buty, dodatki i wszelkie sprzęty przynoszone na imprezę muszą być czyste i w dobrym stanie. Każda uczestniczka może wnieść maksymalnie 2 torby.
4. Organizator nie odpowiada za zaginione lub uszkodzone podczas imprezy rzeczy.
5. Organizator nie pobiera prowizji od sprzedaży i nie ponosi odpowiedzialności za ewentualne rozliczenia uczestniczek z Urzędem Skarbowym.
6. Wstęp na salę dla osób wystawiających między godz. 11.00 a 12.00. Wstęp na salę dla pozostałych osób – od godz. 12.00.
7. Liczba miejsc jest ograniczona. Pierwszeństwo udziału w imprezie mają uczestniczki, które dokonały zgłoszenia i przybyły na teren imprezy między godz. 11.00 a 12.00.
8. Uczestniczki i uczestnicy, wystawiający się na Babim Targu, muszą zabrać ze sobą wieszaki, stojaki lub innych przedmioty, które będą przydatne w wyeksponowaniu przyniesionych ubranek i sprzętów.
9. Jedno stoisko nie powinno zajmować więcej niż ok. 150 cm x 100 cm przestrzeni.
10. Każda osoba biorąca udział w imprezie akceptuje postanowienia niniejszego Regulaminu. W sprawach nieuregulowanych niniejszym Regulaminem wiążące są postanowienia Organizatora.
11. Osoby, które dopuszczą się złamania postanowień niniejszego regulaminu lub nie będą stosować się zaleceń organizatorek będą proszone o opuszczenie imprezy.

ORGANIZATOR:

Babiląd

WSPÓŁORGANIZATOR:

Galeria Przymorze
Galeria Przymorze zlokalizowana jest w Gdańsku przy ulicy Obrońców Wybrzeża 1, w pobliżu najdłuższego w Europie Środkowej budynku mieszkalnego „Falowiec”.
Nowoczesna architektura obiektu została wkomponowana w otaczający krajobraz. Przylegający park z zachowanym pierwotnym drzewostanem dodaje uroku szklanej fasadzie Galerii – rotundzie.
Przestronne wnętrze zostało wykończone w drewnie, szkle, marmurze i stali. Ruchome chodniki i schody, zapewniają łatwe i komfortowe przemieszczanie się po Galerii. Przyjazny wystrój wnętrz oraz funkcjonalność obiektu dają możliwość zrobienia zakupów w miłej atmosferze. Galeria Przymorze oferuje:
– restauracje i kawiarnie w specjalnej strefie czynnej do późnych godzin
– sklepy i salony różnych branż: zdrowie, uroda, moda, upominki, kultura, rozrywka, usługi
– bezpośrednie sąsiedztwo parku
– ścieżki rowerowe
– znakomite położenie
– łatwy dostęp do komunikacji miejskiej
– przestronny parking z nowoczesnym systemem AFA parking.
www.galeriaprzymorze.pl